Нормално ли е да спи по корем?

  • 2 006
  • 50
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 784
Аз няколко пъти опитах да го обърна, обаче той не и не и накрая си го оставих да спи така, което вече продължава 2ри месец.

# 16
  • Мнения: 941
От 6-месечен спи така,не мога да го обърна,опитвала съм,но вече се отказах.

# 17
  • Мнения: 490
Моят син е научен от 1 месечен да спи по корем, заради коликите и досега си спи нагъзен/като мама/.
Няма проблеми!

# 18
  • Мнения: 6 029
дъщеря ми в момента, в който се научи да се обръща спеше по корем постоянно. бебето си спи по гръб, щот не може да се обръща още:)

# 19
  • Мнения: X
И ние сме така откакто започна да се обръща, но не съм забелязала да има някакъв проблем досега. Щом му е удобно на детенцето, остави го да си спинка така Simple Smile

# 20
  • София
  • Мнения: 6 011
Моят син също спи по корем понякога.И аз се притеснявах и го обръщах в началото,но той пак се завърташе по корем след малко.Твоя син  е мъничък още,но ако знаеш моя в какви невероятни пози го намирам да спи вече...Спането по корем направо си е "прилична" поза. Laughing

# 21
  • Мнения: X
дъщеря ми от както се научи самичка да се обръща по корем и до днес спи основно по корем.сега е на 1г.4м.но според ортопедите не е полезно.но аз просто няма как да я отуча.нека да спи детето както желае.

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 613
И моето спи по корем. Ама щом й харесва

# 23
  • в бяла къща с голямо дворче... след софийското околомръсно
  • Мнения: 908
Чела съм доста противоречиви мнения, както и докторите никога не са на едно мнение, но факт е, че моят син от самото раждане спи спокойно само и единствено по корем. Дори в количката го слагам (още не може да се обръща сам) по корем - това е единственият начин да спи изобщо Peace

# 24
Какъв  е проблема да спи по корем?Нормално е

# 25
  • Мнения: 990
Естествено ,че е нормално.Щом така му харесва на детето ,нека така да си спи  Hug

# 26
  • Мнения: 5 391
Що да не е нормално?
Моето дете спи по корем откато стана на месец.
До сега, по гръб никога не е спал, не може, не му е хубаво.

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
е защо да не трябва, остави детето да си спинка както му харесва. Децата учат разни нови неща и си умират от кеф да ги усвояват и практикуват. С времето ще научи нещо ново, което му е по-интересно и ще "забрави" за старите навици.....

# 28
  • Мнения: 226
И ние сме така. От 2 седмици Алекс е един малък ролинг стоун newsm32 и любимото му заспиване е по корем или в някаква странна поза на пикаещо кученце Laughing. Притеснявам се да не се задуши, защото го намирам два пъти омазан в повръщано - веднага след хранене като се обърне става едно мазало....Понякога се случва и да не си е измъкнал ръчичката и си мисля, че може да му изтръпне и да го боли. Но колкото и да го пазя накрая пак се обръща по корем и така заспива.

# 29
  • Мнения: 994
Да. Защо да не е нормално? Ако не му беше удобно на бебето ти, щеше да ти покаже Simple Smile.

Общи условия

Активация на акаунт