От кога да започнем да мажем коремите си???И с какво???

  • 7 135
  • 83
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 33
В самото начало съм,много бих била благодарна на каквато и да е информация...Благодаря

# 1
  • Мнения: 1 230
Мустела, Какаово масло, Babylove - от 5 месец започнах

# 2
  • София
  • Мнения: 17 591
Ползвах "Дева". От началото още.

# 3
  • Мнения: 660
Не искам да те разочаровам, но резултатът ще си е все същият. Sad Close
Иначе добри са маслата на Икаров, но през бремеността може да не ти понасят миризмите им.

# 4
  • Мнения: 865
Аз ползвах Мустела ,но ако кожата ти е предразположена към нацепване спасение няма.

# 5
  • Мнения: 262
Аз започнах да се мажа с крема на Chico още щом разбрах че съм бременна, и слава богу не ми се появиха стрии.

# 6
Аз мазах с бебешкото олио на Джонсън.Още от първия месец.Нямам стрии.Но всичко си е до кожа и до това колко ще напълнееш по време на бременността.

# 7
  • София
  • Мнения: 3 787
От самото начало се мажех с едно кремче на Лавена с какаово масло.Много добре омазнавяше кожата и не получих никакви стрии Wink

# 8
  • Мнения: 4 496
Ползвах ампули и гел на "Лиерак".

# 9
  • Мнения: 492
Здравей! Честита бременност. Много е важно да започнеш да се мажеш още от сега. Кожата трябва да е предварително подготвена, защото коремчето наедрява изведнъж. Аз лично ползвах кремчето на Чико против стрии. Доволна съм, защото не ми се появиха. Мажи се задължително сутрин и вечер, и  когато се сетиш през деня, ако имаш възможност.

# 10
  • В центъра на моретата
  • Мнения: 1 595
Аз сега съм в 24 г.с. и от третия месец започнах да се мажа с Мустела - двойно действие. Четох тук, че е добре да се ползва от рано, за да се подготви кожата. В интерес на истината в 3 - ти месец нямах никакъв корем и чак в края на четвърти корема ми резко се дръпна напред и това се случи за броени дни, така че сигурно имат право момичетата, които дадоха съветите. За сега нямам стрии на корема, но пък на гърдите ми се появиха малки, въпреки, че и тях мажа.
Много зависи какъв тип е кожата ти. Добре е да пиеш доста вода, за да може да бъде по-еластична по време на бременноста.

# 11
  • Мнения: 493
Честита бременност  bouquet Всичко е въпрос на кожа,и ако кожата ти е прдразположена към нацепване ще се нацепиш с каквото и да се мажеш.......Все пак добре я хидратирай Peace

# 12
Аз ползвам Mamma Donna на Chico, засега не ми се е нацепил корема, да чукна на дърво!!!

# 13
Пропуснах да допълня- започнах да го ползвам от 5-я месец нататък.

# 14
  • Мнения: 1 207
Колкото се може по-рано и с нещо мноооого мазно там е истината.

Общи условия

Активация на акаунт