оргаметрил?

  • 4 123
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 610
При мен пък никога не е помагал в отлагането на цикъла.Пила съм го много пъти по мед. показания за регулиране на цикъла и по-схема,но ефекта никога не е бил какъвто очакваха докторите.Пак си идваше когато си реши още докато го пиех.Възможно е само на мен да е действал така,но аз не бих му се доверила.

# 16
  • Под тепетата
  • Мнения: 336
ами точно гинеколога ми каза това хапче
само да попитам как точно ви е объркал цикала? сменила се е датата,подранявал е,закъснявал ви е? Rolling Eyes
идваше ми по два пъти месечно което хич не е малко.След като го спрях за около два месеца ми се нормализира


Нещо подобно и при мен. Менструалното кървене /6-7 дни/ премина в зацапване, което спря чак 24 ден, а на 28 ден ми дойде новия цикъл! Close След като го спрях, вече втори месец не може да ми се нормализира цикъла - зацапва ми по никое време, после спира, после пак ми зацапва...  Tired
Hope,не се притеснявай,скоро ще ти се нормализира си мисля,защото и при мен беше така.А за останалите,момичета,има и други хормонални следства,този Оргаметрил е евтин и стар продукт,но само със лекарско предписание,иначе недейте,понеже го знам от опит и затова го казвам.  bouquet

# 17
  • Мнения: 985
Не четох всички отговори. Пила съм Оргаметрил по схема с цел лечение. Съветът ми е да внимаваш с тези лекарства, тъй като са хормонални и може да си навредиш без да искаш. Знам колко е неприятно да те стигне цикъла точно на морето, което си очаквала цяла година, но пък вече са измислени тампоните. Не знам! По-добре един ден без плаж, отколкото няколко месеца после проблеми с цикъла. И не само! Оргаметрила има доста неприятни странични действия. Потърси в нета спецификациите на лекарството и добре прочети странични ефекти.
Успех! И хубаво изкарване на морето!

# 18
не използвам тампони,защото не ми понасят. Rolling Eyes

# 19
Много благодаря на всички Ви за инфото, което ми дадохте...И много се зарадвах на този форум, мн полезни неща пише и наистина мн Ви се радвам...
А аз май се отказах да пия нещо, макар че още го чакам да дойде  #Cussing out  , но пък здравето преди всичко, а морето си е море  Wink

Общи условия

Активация на акаунт