?

  • 1 430
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 427
за риска е така...ама нали пък не било хубаво детето да стои повече от 2 часа на ден в столче за кола.... newsm78

ПП и не знам дали е отнашето столче.. има някакви допълнителни подложки и тн... ама моя Ерик така се спарва ( когато е малко по топло), че целия се обрива ooooh!
Анджък и аз за това питам newsm78.На нашето столче в инструкциите пише да не се оставя повече от 2-3 часа Rolling Eyes!Затова се и чудя толкова ,иначе нямаше да се замислям.Зимния кош отпада,колкото и да е осопрвано.Тедо не влиза и наполовина в него.Току що го натиках Mr. Green.
Ами,добре!Ще ви послушам!Все пак не ззнам какво ще се получи,не съм пътувала така дълго с него.
Столчето за кола може и да се настройва в полулегнала позиция.Дано издържи.Ако не ще спираме на някоя бензиностанция,опъваме дунапренения матрак и ще чакаме да се наспи за да продължим.И мен ми се вижда много рискувано,ако не е вързан.Една спирачка по-рязка и ще го търсим ис полетата.Ама мъжа ми ме убеждава че той като бил малък...лудвам! #Crazy

# 16
  • Мнения: 2 427
Ние пътувахме 22  часа с кола, бебето нямаше 3 месеца - само в столчето е стоял. Общо да съм го вадила оттам за 1-2 часа. Никакви проблеми, дори му хареса.

И как му се отрази,кажи дeeeе,да знам какво ме очаква Laughing.
Ама да,по-малките са по-безпроблемни,ама Теодор е вече на 7 и половина и е адски шавлив,как ще го застопоря на едно място,акъла ми не го побира.
Джой,няма как със самолет,много багаж носим.........мислех го и този вариант Sad.

# 17
  • Мнения: 4 111
Не му се отрази някак, добре беше, изглеждаше, че се чувства добре, не е плакал, не е скимтял, нищо. Подлагах му тезнухена кърпичка под главичката. Аз също бях притеснена и се съветвах с лекар, който ми каза, че няма проблем, само трябва да се вади от време на време, за да се развижи.

# 18
  • Мнения: 2 427
Ох,дано и при нас мине гладко,че той понякога изпада направо в нервни кризи,като прекалим с физическото натоварване.На връщане от България беше малък кошмар.
После като пристигнем там ще докладвам каке минало пътуването.
Да стискате палци. Heart Eyes  bouquet

# 19
  • Мнения: 4 111
Забравих да ти кажа да сложите някаква играчка отзад пред очите на детето. Ние имахме една жаба (онази Crazy Frog), залепена с онези черните гумички и се падаше точно срещу погледа му. Почти не си отлепи очите от нея, ту я гледаше, ту се "хипнотизирваше" от постоянното и клатене и заспиваше.
Все още се вози в столчето без проблеми, кротува си и гледа жабата  Laughing

# 20
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
Ние пътувахме 22  часа с кола, бебето нямаше 3 месеца - само в столчето е стоял. Общо да съм го вадила оттам за 1-2 часа. Никакви проблеми, дори му хареса.

И как му се отрази,кажи дeeeе,да знам какво ме очаква Laughing.
Ама да,по-малките са по-безпроблемни,ама Теодор е вече на 7 и половина и е адски шавлив,как ще го застопоря на едно място,акъла ми не го побира.
Джой,няма как със самолет,много багаж носим.........мислех го и този вариант Sad.


Влади, а не можете ли да тръгнете ве4ерта, така 4е голямата 4аст от пътуването да е през ноЩта, докато спи детето?  newsm78

4естно казано, аз на такъв дълъг път с кола и бебе не бих се подложила  Confused

# 21
  • Мнения: 2 427
Блазе ви!С една дна жаба минавате!Аз мисля да взема целия кош с играчките,но ако изпадне в онази ярост за която говоря нищо не ме спасява.  Crazy
Ами Феям,ние така мислихме да направим,да тръгнем през нощта.Обаче на другия ден си тотално неадекватен.Как ще го гледаме бебто,абсурд.А и през нощта има по голям риск.Току виж попаднеш на някой заспиващ.Не,и дума да не става.
С кола пътуването е 100 пъти по-хубаво,повярвай ми.Няколко пъти сме летели,но не можа да става и въпрос за сравнение.Мисля че все пак всичко ще бъде наред!Теодор е хипар,трябва да издържи все някаk си Mr. Green.Колата е удобна за пътуване(мисли позитивно,мисли позитивно! Crazy)
Вичко ще бъде ок.Ако мога и по време на пътуването ще се включа да пиша какво става и най-вече къде сме. Joy

# 22
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
Блазе ви!С една дна жаба минавате!Аз мисля да взема целия кош с играчките,но ако изпадне в онази ярост за която говоря нищо не ме спасява.  Crazy
Ами Феям,ние така мислихме да направим,да тръгнем през нощта.Обаче на другия ден си тотално неадекватен.Как ще го гледаме бебто,абсурд.А и през нощта има по голям риск.Току виж попаднеш на някой заспиващ.Не,и дума да не става.
С кола пътуването е 100 пъти по-хубаво,повярвай ми.Няколко пъти сме летели,но не можа да става и въпрос за сравнение.Мисля че все пак всичко ще бъде наред!Теодор е хипар,трябва да издържи все някаk си Mr. Green.Колата е удобна за пътуване(мисли позитивно,мисли позитивно! Crazy)
Вичко ще бъде ок.Ако мога и по време на пътуването ще се включа да пиша какво става и най-вече къде сме. Joy

аа, разбира се, давай с аутосуджестионе и вси4ко Ще е ок.
аз и4 не си падам хипарка ве4е... стара съм за такива работи. предпо4итам снобски буржоазни удобства  Twisted Evil

# 23
  • Мнения: 3 521
Влади за всеки случай си вземи и 2/3 хендита, цифровата камера, някоя и друга електронна игра - при нас това беше хит номер едно на звероукротяването на вашата възраст Twisted Evil

# 24
  • Мнения: 2 427
Surfi,aми баща му вече инсталира телевизор на задната седалка,като последния гъзар,въпреки че се скарахме вчера за това,да се надяваме че ще успee да отвлече вниманието.Докато се сетя какво беше хендито.... Joy Joy Joy

# 25
  • Мнения: 994
Правилният избор според мен е столчето за кола. Моите са се возили часове наред без нищо да им стане. Разбира се, спираме на всеки 2 часа - да смениш памперс, да нахраниш, пораздвижиш.
Лек път   bouquet

# 26
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Няма ли начин да разбиете пътуването на две - да спрете и да преспите в мотел по средата? Успех!

Мен ме чакат 13 часа и повече със самолет и прекачване с шавливо 15 месечно, та те разбирам!

# 27
  • Мнения: 1 526
Влади, столчето е удачния вариант  Peace. Вик даже в къщи си спеше в него.
Лек и безпроблемен път и приятно изкарване!

# 28
  • Мнения: 2 379
Не бъркайте зимния кош с кошницата за кола, която върви с количките тип "Травел систем"

не ги бъркам,
то4но на комбинираните коли4ки, коШът е за дълги пътувания, а коШницата за кратки придвижвания , но става въпрос за малки бебета, новородени ....
на Влади бебето би трябвало да ползва друг вид стол4е (обикновено са с поне 2 или 3 позиции)

И моята количка има т.нар. "зимен кош", който е приспособен за пътуване в кола. Има колан, който препасва бебето през кръста по време на пътуването. Отначало винаги возех сина ми в него Peace Сега се вози в кошницата.
Влади, моето дете често откарва по цял ден в тази кошница. Толкова му е удобна, че има дни, когато иска само там да седи и просто да си зяпа наоколо (това вкъщи, де Simple Smile не в колата). Но искам да кажа, че кошниците (на мен всички ми изглеждат еднакви) са направени достатъчно добре, за да са удобни за бебето Grinning

# 29
  • Мнения: 2 952
Детето трябва да е защитено на първо място, в  столчето си.Ще почивате , няма как , ще  спирате , така е с бебе.Колкото и да е удобно...неможе да се съклетоса в него за дълго детето....   колко може да спи и да си блее......писва им ....Успех , смели сте.

Общи условия

Активация на акаунт