два абсолютно еднакви доминантни фоликула

  • 4 320
  • 34
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 165
разбрахме се с доктора ако пак ми дойде(ВЪПРЕКИ,ЧЕ НА НЕГО НЕ МУ СЕ ВЯРВАЛО) от другия месец да пия и аз клостилбегит.но се разбрахме само да се чуем по телефона да ми каже как и от кога да го почвам.задължително ще отида преди да почна да го пия.благодаря ти много.добре ,че е този форум и че всички в него гледаме да си помогнем. smile3501

# 31
  • Мнения: 4 700
Криси, нали zнаеШ, че преди стимулация се прави zадължително тест zа проходимост на тръбите?   Peace

# 32
  • Мнения: 165
незнаех.и това не ми го каза.можеби защото имам вече едно дете.могат ли да се запушат после?и ако ги пия без това изследване?много са силни ли?аз си мислех ,че тръбите са последните за изследване.ние и спермограма още не сме правили.бяхме записали час за понеделник,но много късно излезе овулацията и няма да има време за въэдържание.

# 33
  • Мнения: 4 700
Ами стимулация не е хубаво да се прави много често. Тя иzчерпва реzерва. Доколкото zнам каzват, че се прави най много 6 пъти преz живота. И ако има проблем с тръбите и със спермата, то колкото и да стимулираШ пак няма да стане. А и тръбите може да са се zапуШили скоро и качеството на спермата може да се е променило.
Порови се иz темите. СреЩала съм подобни теми. Или попитай в седмичната темичка.  Peace

# 34
  • Мнения: 989
Криси, Клостил не се пие без да имате спермограма, цветна снимка или хидротубация,както и хормони. Това е много силно лекарство и не е добре да се пие повече от 6 пъти в живота и то с почивка. Поради тази причина е безсмислено да се подлагат яйчниците на такова натоварване без да се знае дали изобщо има шанс да стане нещо.

Общи условия

Активация на акаунт