Отговори
# 45
  • Мнения: 287
nina_1982 ,хайде утре двете да си стискаме палци!И аз отивам в болницата в 8ч. да се видя с доктора и най-вероятно ще остана! Party Уууух ,как искам да останааа! smile3539
_MEGI_ ,много ти е хубава тумбата!Ли4и си ,4е 4акаш момиченце-такова едно обли4ко ти е корем4ето.Моето е едно изфръкнало напред-типично по момчешки! Party
Елхи4ке ,добре дошла отново при нас! Hug Hug Hug Очакваме с нетърпение и твоя разказ! Grinning

# 46
nina_1982 ,хайде утре двете да си стискаме палци!И аз отивам в болницата да ме видят и най-вероятно ще остана! Party Уууух ,как искам да останааа! smile3539
_MEGI_ ,много ти е хубава тумбата!Ли4и си ,4е 4акаш момиченце-такова едно обли4ко ти е корем4ето.Моето е едно изфръкнало напред-типично по момчешки! Party
ще стискаме, как! май и на мен ми се остава вече да ти кажа! newsm78 дай боже да се похвалим с бебоците след някой друг ден!  Praynig

# 47
  • Мнения: 82
Момичета,снимах и нашата кошарка
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=130130');

# 48
  • София
  • Мнения: 3 271
ООО, Кроки, то формата на корема няма нищо общо - ела да видиш моят - как е изфръкнал, остро напред, много е смешен - а ще си имам мацинка.
Ако като бях бременна с Лазар бях еднакво добре разлята от всякъде, и не си личеше къде е корем, къде е талия.
Явно си е индивидуално.

# 49
  • Мнения: 287
ООО, Кроки, то формата на корема няма нищо общо - ела да видиш моят - как е изфръкнал, остро напред, много е смешен - а ще си имам мацинка.
Ако като бях бременна с Лазар бях еднакво добре разлята от всякъде, и не си личеше къде е корем, къде е талия.
Явно си е индивидуално.
  newsm78  Мдаааа,подкрепих широкоизвестният мит ,просто! Crazy

# 50
  • Варна
  • Мнения: 443
Момичета влизам само да се похваля. Току що си видях резултатите от микробиологията и съм чиста като утринна капка роса. Така ми олекнааа...след онези бактерийки дето мми откриха  Crazy Е, сега вече ще раждам ОООЩЕ по-спокойна  Blush Лека вечер на всички.

Кроки, стискам ти палци за утре. Дано стане така, както ти искаш  Hug

# 51
  • София
  • Мнения: 843
Добро утро! Hug



Аз май се наспах Mr. Green , но корема так ме сърби,че съм луднала. В момента  съм се омазала с какво ли не и  гледам да не се пребия някъде. Изнамерих някакъв бебешки гел на DALIN  не знам колко е ефикасно но е единственото което кожата ми не може да го абсорбира толкова бързо. Mr. Green Дано помогне, че  от чешане се поболях! Sick

# 52
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
Добро утро  Hug

Перси, благодаря за кафето  Peace Имам нужда, че малката мишка снощи доста начесто се събужда  Crazy

Днес моят мъж е рожденник и искам да ви почерпя


Почерпката е скромна, но няма как - свободното ми време драстично намаля  Mr. Green

Елхичка, добре дошла   bouquet
 Стискам палци на всички, на които днес им предстои раждане или преглед  Peace

# 53
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Добро утро!

Каке, да ти е живо и здраво мъжлето! Много да ви глези и обича и само късмет да има в живота!

# 54
  • Варна
  • Мнения: 567
Добро утро!
mentina да ти е жив и здрав мъжа и много щастие ви желая заедно!

# 55
  • Пазарджик
  • Мнения: 760
Добро утро мили мами   bouquet

Добре дошла на Елхичка   bouquet Радваме се, че пак си сред нас и очакваме с нетърпение включване с разкази за раждането и бебока  Hug
Милата Беличка, вече си има сладко момченце  Hug Много да е  здрав и усмихнат, да слушка мама и тати и много да ги радва   bouquet
Ирра, стискам палци всичко да мине  бързо и без проблеми  Hug
Кроки, успех мила. Всичко ще е наред и утре ще се гушкате със сладкия бебок. Много, много положителна енергия ти изпращам, въпреки че като чета ти си толкова оптимистично настроена и от теб лъка само позитивизъм  Hug
Ментина, да ти е здрав и винаги усмихнат рожденника. Само хубави неща да му се случват   bouquet

А ние вчера бяхме на доктор и той ме прегледа и за разкрития и т.н. Каза скоро да очакваме включване. Ако не съм почнала да раждам, в петък сутринта сме на преглед пак, да видим какво е положението. И така, вече сме в предстартова подготовка май  Joy

Мами от София, къде има матрачета МАГНИФЛЕКС?

# 56
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
Добро утро мацки.
Перси благодаря за кафенцето имам нужда.
Ментина да ти е жив и здрав рожденика и много да ти помага и уважава.
Кроки и  nina_1982  стискаме всички палци всичко да мине леко и с чудесно здраво бебче накрая.
Ох днес си спомних какво е да е студено и не ми хареса да знаете,но температуги от 25-28гр са супер.
Пожелавам на който му е дошло времето вече да роди в тея хладни дни за да не го тормозят жеги.

# 57
  • Мнения: 3 595
Ментина да ти е жив и здрав рожденика! Да се обичате много и да сте много щастливи!
Лентичката ти ме разплака "Niya is 1 week old." Толкова мило ми стана  Heart Eyes


# 58
  • София
  • Мнения: 843
mimsat  - в Пакосник има http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=1031, в този магазин в Люлин също има налични / на първа страница го има/, в Данет също го има http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=23_69&products_id=2533.



Ментина да ти е жив и здрав рожденика!

# 59
  • Мнения: 1 554
добро утро Hug

стискам  палци вси4ко да е на ред с КРОКИ и с НИНА1982

МЕНТИНА ЧЕСТИТ ТИ РОЖДЕННИК ДА ТИ Е ЖИВ И ЗДРАВ МНОГО ДА ТИ ПОМАГА  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт