Какви пантофи?

  • 11 231
  • 69
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 7 378
                       Аз купих от "Кикиморско царство" по интернет ето това: Пантофи  Zetpol за дете на 1 годинка и мога да кажа,че по - удобни и по - хубави не съм купувала до сега.Първо ми ги доставиха в къщи.Второ леки,удобни с немска подметка и най-важното без дунапренови и изкуствени подложки и не запаряват.Купих и на голямата 5 г същата марка и са много удобни и красиви.При това размера го изпратих като сантиметри на крачето + 1 см и са абсолютно точни. Peace
 

# 61
  • Мнения: 22
Точно се чудех вече какви пантофи да купя.За 2 месеца съм купила 3 чифта, като последните са на Денди, дадох за тях 11 лева и се скъсаха точно на 3тия ден/а уж бяха шити/.От Беко ни се спарват краката, от Sandic са ни постоянно лед.Преди това бях купила и едни други, но понеже не са с твърда подметка, започна да си изкревя глезена та затова ги прибрах.Сега, след като прочетох тук ще пробвам с Колев и Колев.Дано с тях да издържим повече!

# 62
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Скоро купих на малката точно такива. Много са й удобни, не ги събува, не запарват. С други пантофи не съм имала такъв успех - или ги събува или са й спарени краката вечно.

# 63
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Скоро купих на малката точно такива. Много са й удобни, не ги събува, не запарват. С други пантофи не съм имала такъв успех - или ги събува или са й спарени краката вечно.

Тези са хубави. В момента и малкият и големият са с такива, но сини ... естествено. На Беко и Денди нещата са хубави. Имат и по-тънки, неватирани пантофи. Светлин изкара 3-те години в ДГ с различни техни. Само в 4-та група беше с тип спортна губенка. Peace

# 64
  • Мнения: 10 758
На сина са високи, с цип отпред.Не им знам марката.Но пише, че са немски.Ще ги видя в понеделник.Много са му удобни.И най-важното, че са твърди и не се разжлембват като другите.

# 65
  • sofia
  • Мнения: 1 426
И аз купувам само Беко  Peace. Много удобни и здрави.

# 66
  • София
  • Мнения: 4 884
Аз имам голям проблем с намирането на подходящи пантофи, защото синът ми  изкривява почти всички модели меки пантофи. Големите номера вече не се произвеждат с твърди фордове отзад, за съжаление. Единствено ме спасяват моделите на Колев и Колев с лепки- меки, удобни, не запарват крачетата. Тази година за детската купихме новия им модел- тъмно сини с избродирано бяло конче. С две думи- унисекс. Много съм доволна да ви кажа, само цената е малко солена за пантофи- около 16 лв.

# 67
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Аз от пантофките на Беко не съм доволна, много бързо им се развали лепката,разшириха се.

# 68
  • Мнения: 29
И аз съм за немските пантофки Еsana, все пак германците няма да си обуят децата в китайски пантофи,които запотяват, замирисват и т.н.

# 69
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Да немските са хубави на градината е с такива дъщеря ми.

Общи условия

Активация на акаунт