мъжът ви изневерява с друг мъж

  • 6 655
  • 64
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 7 474
Имам комшийка, която се омъжи за такъв, хвана ги на калъп у тях и така разбра-никак не е смешно, ако ти се случи , разведоха се, имат си дете, но то дали знае не знам  Tired  По-добре с жена....поне минава  Confused

# 31
  • Мнения: 5 370
Предлагам следващата тема да е"Как ще реагира мъжът ви, ако ви свари в леглото с друга жена" с опции:
А) Ще се включи към вас и ще направите тройка;
Б) Ченето му се откача от изумление, а като се освести-подава молба за развод;
В)Описва историята анонимно в "татковци", но му се нахвърлят предимно жени, които го обвиняват в недостатъчно изпълнение на съпружеските задължения;
Г)Застава на вратата и започва жадно да воайорства.Само дотам. Mr. Green

# 32
  • Мнения: 5 478
Е, да, "другата" ще има брада ама... Та някои мъже днес имат по-гладки крака от моите! Crazy Никога не съм си представяла, че може да ми се случи подобно нещо и не си го пожелавам... Какво повече може да има един мъж от мен?  Tired Joy

# 33
  • Мнения: 516
Бих умряла от смях , сериозно . Специално за него - бих умряла от смях .
 Готова съм да платя , за да го видя ...ех...
Бих се почувствала по - зле, ако приятеля ми ми изневерява с мъж вместо с жена...
 ooooh!

Аз пък точно обратното .  Grinning
Помисли - няма да си имат деца , които за теб да са "другите му деца " , няма да се сравняваш с него в безсънните си самотни нощи , а и "другата" има брада ... Толкова е смешно ! Освен да го съжаля друго не бих изпитала .
  Peace И аз така.

# 34
  • Мнения: 4 380
С нищо не е по-различно от която и да е друга изневяра. Може би малко по-разбираемо защото човек от природата си не може да избяга.

# 35
  • Мнения: 46 510
Хареса ли му  Mr. Green

По темата:

С нищо не е по-различно от която и да е друга изневяра ...

# 36
  • Мнения: 4 380
Хареса ли му  Mr. Green

По темата:

С нищо не е по-различно от която и да е друга изневяра ...

На кой бе Никол? На моя ли? Не съм информирана за изневерите му. Grinning Но за нищо не се заричам- всичко е възможно на този свят. Във всеки случай, бих го разбрала.

# 37
  • Мнения: 46 510
xenia, нямах ток до сега и се опитвам да наваксам с постването  Mr. Greenпрочетох само първия пост, не беше твоя  Blush

# 38
  • Мнения: 25 600
Бих умряла от смях , сериозно . Специално за него - бих умряла от смях .
 Готова съм да платя , за да го видя ...ех...


И аз!  Mr. Green А ако ме е ядосал нещо, даже си пожелавам той да е пасивната страна!  tooth

Естествено, че изневярата с жена ще ме засегне повече! Тя няма нищо повече от това, което аз имам. Виж, с мъж бих го разбрала. Все пак, природата ме е лишила от някои израстъци.  Crossing Arms

# 39
  • Мнения: 912
Е, 'израстъците' могат да се набяват от някой секс шоп, ако иска да е пасивния Wink

# 40
  • Мнения: 47 981
оле, ужас Sick
и с мъж, и с жена- все е изневяра Close
а на авторката- не се поддавай на развинтеното въображение на разни приятелки-доброжелателки, защото има 90 % вероятност да не е вярно това което си мислите

# 41
  • Варна
  • Мнения: 1 790
...а и "другата" има брада ... Толкова е смешно ! ...

И космат задник, тоже  hahaha
Ох, на чужд гръб лесно се смее човек. Ама това си е жива трагедия-да узнаеш, че мъжа ти си пада по мъже. Макар че и то е човещинка. Казват, че обратните правели по-хубави свирки.

# 42
  • Варна
  • Мнения: 2 268
И какво сега очакваш да кажем ние?!?! Simple Smile
За мен би било огромен шок, но съм съгласна с мацките, че повече боли когато ти изневери с жена. Ако е с мъж е някак по- простимо..... Все пак нясно съм какво е усещането. Laughing И хич не ми говорете за играчки от секс шоповете! Не е ли си то топличко не ми го хвали! Grinning

# 43
  • в старата къща на село.(ехххххххххххх мечтииии)
  • Мнения: 425
Ами и аз имам такъв познат,ожени се доста млад,жена му е супер добричка,роди им се прекрасна дъщеричка.Никой и не подозираше че човека има мераци към собствения си пол Rolling Eyes,но един ден се разведоха и той вече съвсем спокойно си се показва като хомо.
Скоро го видях ,честно ви казвам държи се по женствено от повечето жени дето познавам ,само дето не носи женски дрехи. SickЯвно е пасивен.
С жена си и детето не се среща,тя си замина за  родния  си град.Не знам докато са били женени дали е подозирала нещо, ама дано е разбрала по късно. TiredМного свястна си беше.

# 44
  • Мнения: 1 425
Абе на теория им разни идей - щом има жена значи е поне бисексуален, ако си хване също бисексуален любовник - много яка тройка може да се заформи Simple Smile
А повечето жени май предпочитате тройка тъкмо с 2-ма мъже, бисексуалните и гейовете обикновено са добре поддържани, което също ви харесва.
Ако жената е склонна на експерименти - супер ситуация. Поддържани мъже, мъжът и няма да я ревнува, че любовника ще е общ. Фантазия  Mr. Green

В реалността и в най-общия случай - едва ли е забавно.

Общи условия

Активация на акаунт