как разпускате?

  • 2 727
  • 82
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X

Няма нужда да уточняваме.
 Просто дай такава опция в анкетата "Хоби". Wink

# 16
  • Мнения: 146

Няма нужда да уточняваме.
 Просто дай такава опция в анкетата "Хоби". Wink
ами добре щом не искаш да кажеш,все пак всеки си има право на лично пространство Peace

# 17
  • Мнения: X
ами добре щом не искаш да кажеш,все пак всеки си има право на лично пространство Peace

Не ме разбирай погрешно.Аз нямам какво да крия. Хобито ми е декупаж.Но не можеш да изредиш всички хобита в анкетата.


Гласувах.

# 18
  • Мнения: 146
ами добре щом не искаш да кажеш,все пак всеки си има право на лично пространство Peace

Не ме разбирай погрешно.Аз нямам какво да крия. Хобито ми е декупаж.Но не можеш да изредиш всички хобита в анкетата.
радвам се ми подсказа и допълних анкетата  bouquet

Гласувах.

# 19
  • Мнения: 3 423
Гладя ризи.

# 20
  • Мнения: 3 835
Забавлявам се, май с всички опции накуп. Както дойде, не го мисля предварително, но действа. Важното е да не ти пука!

Днес изгладих една ризка и сготвих наденички, ефекта е налице, чувствам се прекрасно!

# 21
  • Мнения: 3 367
вървя на пътечка или плувам в клуб; чета или спя;

# 22
  • Мнения: 1 593
Като видях тази тема установих, че си нямам ни най малка идея. newsm78 май разпускам с правене на нищо - ако денят ми няма план и правя каквото ми хрумне в момента, значи разпускам...


Лиска, ела в нас да "разпуснеш".

И още, търся дами, които разпускат с чистене. Да ми се обадят, спешно е!  Crazy

# 23
  • София
  • Мнения: 3 249
Ако трябва да избера само един отговор, то избирам слушането на музика. Когато ми е кофти, първо пускам някой диск и после почвам да мисля какво да правя.

# 24
  • Мнения: 516
Хващам някоя книга и изключвам тотално. Милото може да си бърбори, детето може да потроши къщата, аз нищо не чувам.

# 25
  • Мнения: 4 451
Лелеее, какъв голям процент разпускаме пред ПС-то. hahaha И понеже не може да се гласува с повече от една опция, освен с ПС-то, обичам  също да разпускам с любимия на кръчмичка Mr. Green.

# 26
  • Под тепетата
  • Мнения: 336
Хващам някоя книга и изключвам тотално. Милото може да си бърбори, детето може да потроши къщата, аз нищо не чувам.
-и освен това също във форумчето,даже малкия в момента е до мен и изобщо не го чувам... newsm53

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 85
Разпускам като изляза някъде вечер - кръчма+диско  newsm44 и на следващия ден да мога да спя до обяд ! Напоследък все по-радко ми се случва за жалост !

# 28
  • Мнения: 4 733
Танци, ром и тичане.

# 29
  • в Низината
  • Мнения: 705
Чистя, ама с такъв замах, че къщата светва за нула време.

Общи условия

Активация на акаунт