Кога ще ми кажат пола на бебето?

  • 7 023
  • 96
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 877
Е, ами с мъж, двама сина и мъжко куче - надали не ми се иска една мома Laughing
Е,мисля че момата е добре дошла в този случай.Да стискам ли палци?

# 31
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Стискам ти палци само да е живо и здраво  bouquet Каквото и да се роди пак ще е добре дошло!

# 32
  • Мнения: 5 362
Едва в началото на 8-я месец ми казаха със сигурност пола.Просто преди това не се виждаше.
Зависи в каква поза е бебока Grinning

# 33
  • Мнения: 4 451
Точно в същите седмици разпознаха пола на моето дете. Не ти казват най-вероятно, защото не се вижда от позата, която е заело бебето. Живо и здраво, пък другото е вятър и мъгла.  bouquet

# 34
  • София
  • Мнения: 2 217
Прави сте - и да е момченце, няма да го върна я, нито ще го обичам по-малко. Най-важно е да е живо и здраво, колкото и тривиално да звучи. Съвсем наскоро се убедих истински, че здравето е най-ценното нещо за всеки човек, особено пък за дечицата му.

# 35
  • Мнения: 5 391
И моят пол в корема още не е известен Simple Smile
Предният път в 16та седмица вече знаех, че ще е момче.
Но пък това очакване ми харесва Grinning

# 36
  • Мнения: 188
Не разчитай много на обикновения видеозин. Познавам поне 5 двойки на които до последния момент им твърдяха едно, а то се появи друго. Най-добре се запиши за 3D. На мен ми казаха пола в 19г.с. Ходих в МЦ Фемина при д-р Марков, страшно съм доволна. Отдели половин час и ми струваше 50лв. В никъкъв случай не е прищявака, защото освен пола на бебето се следи за всякакви малоформации и нередности в развитието. Единствено проблем е записването, защото нямало свободни часове за седмици напред. Аз нямах проблем, записах се една седмица предварително, но това беше в началото на пролетта.

Леко бременеене Peace

# 37


Zdraveite,pri men sashto ne se vijdashe nishto vav 18 sedmica kogato hodih....az obache si kazah che nqma da chakam mnogo kam 25-26 sedmica she nadniknem s doktora ot vutre da vidi koi she se pokaje...i sega se vijdashe.....doktora kaza 4e e sigoren 4e she e mom4e,kaza go na 100%...dano ne e obarkal neshto.

# 38
  • София
  • Мнения: 5 651
Д-р Иво Тодоров, 4Д ехограф, 70 лв струва прегледа, прави фетална морфология, следи за нередности в развитието, винаги ми е обяснявал всичко - какво гледа, за какво точно го гледа, ако има проблем, би изглеждало така, а при мен е еди-как си, значи няма проблем. Пол позна без грешка и при двете ми деца, беше категоричен на 100% и за двамата (имам син и дъщеря), досега не съм чувала да е сбъркал пол на бебе. Целият преглед се записва на ДВД, освен него ми разпечата и 2 снимки на бебето, почти портретни (на фотохартия, като нормална снимка, а не на факс хартия). Всичко това - в 16 г. с. Винаги е тълпа от хора при него, но никога не е бързал или претупвал преглед заради това, държи се спокойно и отговаря на всички въпроси.
Пожелавам ти живо и здраво бебче.

# 39
  • Мнения: 1 195
На мен чак в 27 седмица можаха да ми кажат какво е бебо:)
До тогава вечно беше с гръбчето напред или със свити крачета Simple Smile
И на 3Д не можаха да го видят ... Simple Smile

# 40
  • София
  • Мнения: 2 217
Чакам с нетърпение другата седмица да отида.....само да не реши бебо, че го пришпорвам и да вземе да ми врътне някоя задница.... Laughing

# 41
  • Мнения: 1 477
Честно казано не вярвям въобще на предсказаниятя ня лекарите-моето беше момиче до 9 месец и накрая се роди с мъжки атрибут

# 42
  • Мнения: 8 769
Имам колежка, която другата седмица влиза в деветия месец и още не могат да й кажат пола на бебето със сигурност....Все било неудобно завъртяно, все не знам какво си...
Абе важното е да е здраво!
Алекса, лека бременност!  bouquet

# 43
  • Мнения: 887
На мен ми казаха в петия месец на бременността ми.

# 44
  • Пловдив
  • Мнения: 1 738
Извинете ме,че ползвам темата,но някой знае ли къде в Пловдив има 3Д ехограф?

Общи условия

Активация на акаунт