Esbericum или Remotiv?

  • 12 945
  • 6
  •   1
Отговори
Привет на всички, от иэвестно време се чуствам много нервна и подтисната, преследва ме някаква тревожност( може да е и след родилна депредия Sad) Четох эа теэи два препарата и искам вашите отэиви кое от двете е по- добро при такива нервно- тревожни състояния?
Благодаря предварително  bouquet

# 1
  • Мнения: 941
аз пих Ремотив,но само 1 опаковка,то май пишеше,че трябва повече време да се взима,за да се усети ефект

# 2
  • Мнения: 1 475
за Ремотив не мога да кажа, но преди 2 год взимах Езберикум и да ти кажа веднага се усеща ефекта, става ти много спокойно! Така, че аз съм за Езберикум, то е хомеопатично на базата на жълт кантарион има и такива чайове, пак можеш да опиташ и с тях! Плюс това не съм го взимала редовно , а само когато ми стане много нервно!

# 3
  • София
  • Мнения: 2 967
Ремотив може да се пие най-много 6 седмици. При мен имаше ефект.

# 4
Благодаря ви момичета  bouquet
Ще се радвам на още мнения Simple Smile

# 5
  • Мнения: 188
И мен ме прихващат честичко такива състояния на тревожност и подтиснатост Confused
В момента пия есберикум, преди 7-8 мес бях пила и ремотив и тогава бях много доволна, но за съжаление поне при мен ефект има само докато ги пия. Мисля,че двете са едни и същи, просто са на различни фирми. Аптекарката ми каза, че са еднакви ,с тая разлика,че ремотива е доста по-скъпичък

# 6
  • Мнения: 901
Аз се боря с тревожността си на приливи и отливи от две години. Пия чай от жълт кантарион всеки ден по два пъти. За сън и по принцип за спокойствие вземам Седакур вечер по едно. Той е на същата фирма, която прави Есберикум, но има хмел и маточина(мисля). А ефект има, докато ги пиеш, така че просто ги пиеш редовно - в началото по-голяма доза, после поддэржащо, както съм аз сега. Спра ли, след десет дни съм отново бъгната и после ми трябва месец,за да вляза в релси.

Общи условия

Активация на акаунт