ПАК КЪРМАЧЕСКИ СНИМКИ!

  • 1 664
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 678
ами и аз пратих Crazy Къде без мен

# 16
  • Мнения: 2 616
Трябват ли още снимки, или събрахте вече?

# 17
  • Мнения: 452
И аз пратих. Не е снимката от конкурса, а нова. Grinning

# 18
  • Мнения: 3 457
И за да не остана пратх Simple Smile

# 19
  • Мнения: 115
И аз се включих. За първи път ми е, дано да има и друг Wink

# 20
  • София
  • Мнения: 293
и аз изпратих 2-3.

Последна редакция: пт, 03 авг 2007, 01:00 от milenaire

# 21
  • Мнения: 4 242
Их язък че моите тандемски с на Мъни щерката са с толкова лошо качество, иначе пращам и не се замислям...

# 22
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Има ли нужда от още снимки, да пращаме ли и кога ще излезе този брой на Стандарт?

# 23
  • Мнения: 1 420
Айде и аз пратих 2  за в-к за Жената Mr. Green Да си покажа и мойто диване  Peace
Асинка, драсни тук някой ред като получиш повече информация за статията  Laughing

# 24
  • Мнения: 3 926
Момичета, от в-ка благодарят много. Само дето имам грешка. "ВСИЧКО ЗА ЖЕНАТА" се казва изданието. Вчера излезе броят с материалите за ССК. НА снимката е бебко Максим на 6 месеца, но главата на майка му е "отрязана", защото не е посочено изрично, че е съгласна да бъде публикувано лицето й.
Вече ги уверих, че може да използват снимките с лицата, така че за следващия път ще публикуват и майката, и бебето. А следващ път ще има към септември. В-кът проявява жив интерес към въпросите на естественото хранене и отглеждането на бебето. Та ще продължа и занапред да ви информирам кой брой и за какво ще иде реч Hug

# 25
  • Мнения: 875
Simple Smile
Това на снимката сме ние! Не са ми отрязали главата, а просто такава си беше снимката.

# 26
  • София
  • Мнения: 1 056
Assinka, времето за пращане на снимки изтече ли, или имейла е отворен за още снимки?
Късно видях темата, а имам някоя-друга сносна. А мога ли да пратя от миналогодишния конкурс също?

# 27
  • Мнения: 3 926
За сега нямат нужда от повече снимки, но ако се наложи веднага ще кажа Hug

# 28
  • Мнения: 115
Асинка, драсни тук някой ред като получиш повече информация за статията  Laughing

# 29
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 818
Статията е чудесна! Купете си вестника Всичко за жената - само за 0,70 ст. На цяла страница е (9-та) и е написана много добре. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт