Идеи за цветове на стените в спалнята

  • 30 971
  • 46
  •   1
Отговори
  • Мнения: 264
Давайте идеи какъв цвят да боядисам стените в спалнята Thinking
Цвета та спалнята ще бъде венге в комбинация с бордо, пода също ще е тъмен и незнам ако стените също са тъмни дали няма да стане много мрачна и малка.
Освен това незнам в каква гама да бъдат newsm78
Любимия ми не иска нищо розово и тем подобни. smile3506

# 1
  • Мнения: 417
Розовото наистина е много приятно(кухнята ми е розова),но щом мъжа ти не е съгласен...Нашата спалня е жълта,може да е боядисате някаква охра те са хиляда вида.

# 2
  • Мнения: 264
Благодаря за охра не се бях сетила smile3506

# 3
  • Мнения: 781
Подходящия нюанс на охрата/някакво бледо капучино/, според пода и мебелите е попадение, плюс на едната стена да сложите някаква фигура, примерно ромб в бордо, като спалнята  Peace

# 4
  • Мнения: 264
Подходящия нюанс на охрата/някакво бледо капучино/, според пода и мебелите е попадение, плюс на едната стена да сложите някаква фигура, примерно ромб в бордо, като спалнята  Peace

А може ли да е по-тъмно капучино? smile3506

# 5
  • Мнения: 781
Абе може, ама поне една стена направи светла, защото ще стане сумрак и може да те схлупи като влезеш в стаята. Като ходите да избирате боите, вземи, нещо като мостра от цвета на спалнята, или ако слагате ламинат, и ще връзвате цвета с него - парче от ламината. Мисълта ми е, да съпоставиш нюансите и да видиш дали се съчетава добре.

# 6
  • Мнения: 264
Абе може, ама поне една стена направи светла, защото ще стане сумрак и може да те схлупи като влезеш в стаята. Като ходите да избирате боите, вземи, нещо като мостра от цвета на спалнята, или ако слагате ламинат, и ще връзвате цвета с него - парче от ламината. Мисълта ми е, да съпоставиш нюансите и да видиш дали се съчетава добре.

Благодаря за съвета  newsm10

# 7
  • Мнения: 264
А знаете ли за тези цветове SPIRIT къде ги има?
Гледах ги в сайта на Оргахим yes
Те български ли са ? И дали са скъпи ? newsm78

# 8
  • Мнения: 264
никой ли незнае Weary

# 9
  • Мнения: 417
Не съм ги чувала тези цветове,но може тавана да го боядисаш бял,а стените с капучини както си писала по горе.Според мен така няма да е толкова мрачно и няма да ти се схлупи стаята.

# 10
  • Мнения: 4 111
Върви във фирмен магазин на Оргахим и виж цените, Спирит ефектът са на по-висока цена. Всеки цвят струва различно.

# 11
  • Мнения: 264
Значително по-скъпи ли са  newsm78

# 12
  • Мнения: 4 111
Заради самите ефекти, не знам дали е значително. Работих в Оргахим, но от цени не разбирам много.

# 13
  • Мнения: 99
А това харесва ли ти?

Последна редакция: пт, 03 авг 2007, 15:47 от Enika

# 14
  • Мнения: 264
Това ми е втората любима спалня без огледалото, но тук пода също е светъл, а моя ще бъде тъмно кафяво newsm78

Общи условия

Активация на акаунт