Изпражнения със слуз и парченца като пресечено мляко

  • 6 194
  • 8
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 940
Детето е на два месеца и 10 дни. Първата седмица беше само на кърма. От там нататък се дохранваме с АМ и сега сме основно на АМ -  един път дневно е на гърда (колкото се е събрало). Храни се с Фризолак ХА. Допреди два дни изпражненията бяха тъмно зелени, еднородни (пастообразни) и акаше по един път на ден. Педиатърката каза, че цвета се дължи на АМ. Сега ака по 3-4 пъти - обикновенно след ядене. Цветът е жълтеникав, парченцата слуз са с по-тъмен цвят (жълто-зелен) и има бели парченца като пресечено мляко. Иначе детето е весело, храни се, спи нормално.

За какво е индикация и как трябва да постъпя?

# 1
  • Мнения: 130
Струва ми се при бебче всичко е наред. Доколкото си спомням и моето бебе в началото акаше зелено пастообразно ако, после стана жълтеникаво с бели парцалчета. Това е нормално! коремчетата в началото им се прочистват. Simple Smile

# 2
  • София
  • Мнения: 498
Струва ми се при бебче всичко е наред. Доколкото си спомням и моето бебе в началото акаше зелено пастообразно ако, после стана жълтеникаво с бели парцалчета. Това е нормално! коремчетата в началото им се прочистват. Simple Smile
Абсолютно вярно.

# 3
  • Мнения: 4 784
Струва ми се нормално състоянието на бебчето, но все пак защо не се консултираш с педиатъра ви и за твое успокоение можете да дадете изпражненията за изследване.

# 4
  • Мнения: 941
няма страшно,когато беше малко бебе,в акитата имаше всевъзможни цветове.Но аз на своя глава му занесох акита за микробиология,защото най-много ме притесняваше зеления цвят.Нямаше нищо Peace

# 5
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Струва ми се при бебче всичко е наред. Доколкото си спомням и моето бебе в началото акаше зелено пастообразно ако, после стана жълтеникаво с бели парцалчета. Това е нормално! коремчетата в началото им се прочистват. Simple Smile

и аз така мисля

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Добре си е бебето.И моето е акало такива изпражнения.Това е нормално.

# 7
  • Мнения: 152
И моето бебче ака по същия начин. А е много жизнена и енергична!

# 8
Добре си е бебчето и мойте бебчета акаха така.Сега ака така защото си прочиства коремчето Peace

Общи условия

Активация на акаунт