Давайте цветни идеи за детски стаи

  • 304 014
  • 513
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 1 173
 kiki77, сега погледнах,че в  http://www.decorcenter.bg/?p=galery&lang=bg&c=6 има много хубави детски стикери,като тези



# 376
  • Мнения: 2 891
Стикерите направо на латекса ли се лепят?

# 377
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
много, много благодаря, ще се разходя и дано получа просветление   bouquet

Кики, доста странен е този цвят за детска стая.
Каквито и стикери да сложиш, няма да можеш да го неутрализираш.

Защо не провериш колко ще ти струва да смениш само вратичките на гардроба и шкафчетата. Или върху тези да залепиш огледала. Стаята направо ще светне, а и момичетата определено обичат огледалата.
Ако е твърде скъпо за теб, тогава използвай фолио. При всички положения ще е по-евтино от това да си купиш стикери.

# 378
  • Мнения: 1 494
И на мен ми мина мисълта да използвам старите мебели, но да им сменя вратичките. Някой правил ли е подобно нещо?

# 379
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
И на мен ми мина мисълта да използвам старите мебели, но да им сменя вратичките. Някой правил ли е подобно нещо?

Няма нищо сложно в това. Във всеки дърводелски цех могат да ти изрежат, кантират и сложат панти на вратичките.
ПДЧ плоскости можете да си изберете навсякъде. Или пък чамови.

# 380
  • Мнения: 1 494
Еее, дано да стане тогава. Ще разпитам по цеховете. Просто си помислих, че няма смисъл да изхвърлям старите мебели при положение, че са здрави. С нови врати, малко фолио и някакви дръжки ще получат съвсем нов облик. Поне докато детето е малко. Хем няма да ми е жал, ако стане някоя поразия. Laughing

# 381
  • Мнения: 1 327
една идейка за тези, които събират играчки от яйца.
преди боядисването -                                                                               след като я боядисах и закачих



купих я от едно малко магазинче, което се намира на Пиротска, след Ботев посока Опълченска, мисля, че се казваше Подаръци Къц

# 382
  • Варна
  • Мнения: 2 388
еlito , много е хубава къщичката! И аз отдавна се чудя къде да държа играчките от яйцата-имаме едно чекмедже, но Дария не дава нищо да се изхвърля.

# 383
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 729
Много харесах една идея за детска и имам въпрос. Искам да нарисувам животни върху стената, т.е. върху латекса, но не знам с какво.Ако някои го е правил моля да ме насочи. Praynig Praynig Praynig

# 384
  • Мнения: 1 173
 
В Слънчоглед има подобни къщички и не са скъпи http://www.slanchogled.com/?81&02&96363

# 385
  • Варна
  • Мнения: 2 388
ilenkata , златна си! Много ти благодаря! smile3525

# 386
  • София
  • Мнения: 1 775
ilenkata, и аз благодаря   bouquet. Все повече се затруднявам с намирането на място за дребните играчки от яйцата. За сега са в кутия, но къщичката е супер идея.
abigale, аз съм виждала така направени мебели в приятелка. И тя не искаше да инвестира в скъпи мебели, преди да поотрастнат децата. Стана много сладко и ефектно.

# 387
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 382
Много харесах една идея за детска и имам въпрос. Искам да нарисувам животни върху стената, т.е. върху латекса, но не знам с какво.Ако някои го е правил моля да ме насочи. Praynig Praynig Praynig

Ние от утре започваме ремонта на детската, ще се правя на Пикасо  Rolling Eyes
Стените ще са бледо жълти, тавана много светло синьо и мъжа ми ще прави облачета. Тъй като мебелите са на хазяите и са в бяло и зелено, реших на едната стена да нарисувам дръвче с ябълки, трева, цветя, разни пчелички и пеперуди, птички ...и каквото стане. Ще си рисувам  Grinning . Ако не ми хареса, мъжа ми пак ще маже  Mr. Green

# 388
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 729
Много харесах една идея за детска и имам въпрос. Искам да нарисувам животни върху стената, т.е. върху латекса, но не знам с какво.Ако някои го е правил моля да ме насочи. Praynig Praynig Praynig

Ние от утре започваме ремонта на детската, ще се правя на Пикасо  Rolling Eyes
Стените ще са бледо жълти, тавана много светло синьо и мъжа ми ще прави облачета. Тъй като мебелите са на хазяите и са в бяло и зелено, реших на едната стена да нарисувам дръвче с ябълки, трева, цветя, разни пчелички и пеперуди, птички ...и каквото стане. Ще си рисувам  Grinning . Ако не ми хареса, мъжа ми пак ще маже  Mr. Green

Успех!  Mr. Green Ама с какво ще рисуваш? Акрилни бои?  newsm78 newsm78 newsm78 newsm78

# 389
  • Мнения: 1 173
Много харесах една идея за детска и имам въпрос. Искам да нарисувам животни върху стената, т.е. върху латекса, но не знам с какво.Ако някои го е правил моля да ме насочи. Praynig Praynig Praynig
Смятам,че акрилните бои ще ти свършат страхотна работа  Peace

Общи условия

Активация на акаунт