Моля за мнение за АГ болница Варна...

  • 10 988
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
Според мен е гевезялък да раждаш във вип етаж и да даваш пари.Всички етажи трябва да са като ВИП етажа направени.Лекарите са едни и същи и ВИП и не ВИП важното да попаднеш на лекар.
През  2006 фодина раждах при Д-р Николов - перфектно си свърши работата.Ако всички са като него...

# 31
Момичета, не се заблуждавайте,че като няма детска реанимация в Окръжна,не биха могли да се справят. Имат отлични реаниматори и  неонатолози, а също и кувьози в самото Родилно отделение. А персоналът им е изключителен!!! Там родих и двете си деца, а понеже съм и медицинско лице мога да преценя работата им и ви гарантирам, че са отлични и като професионалисти и като хора. Не забравяйте, че доста  варненски артистки и журналистки избраха да родят точно там. А за АГ не съм чувала нищо добро, затова избрах Окъжна.

# 32
  • Мнения: 2 746
В Окръжна нямат неонатологична реанимация, и точно затова бебетата се транспортират в АГ-то.Основните опасения в случая са, че се губят ценни минути в транспортиране и в недотам добре оборудваните линейки.Що се отнася до условията за родилките, спор няма, Окръжна е сто пъти за предпочитане пред мизерията и циганията в АГ-то.

# 33
  • Мнения: 545
Момичета, не се заблуждавайте,че като няма детска реанимация в Окръжна,не биха могли да се справят. Имат отлични реаниматори и  неонатолози, а също и кувьози в самото Родилно отделение..........
1. Кувьоите не са готови да се сложи веднага в тях новороденото с проблем - трябва най-малко час, за да се подготви.
2. Реаниматорите им сигурно са добри, но ако са си на работното място - миналата година 20 минути акушерката им звъня по телефона и нямаше кой да вдигне, камо ли да дойде и да си свърши работата...
3. А за неонатолозите - не познавам всички, но тази която прегледа нашето бебе, и то 20 минути след раждането му, когато беше вече изкъпано и повито, определено не беше от тях... Да не говорим, че след като установи, че има проблем с дишането изобщо никой не го погледна в следващият един час...
Така, че всяко мнение е въпрос на собствен опит, а нашият за съжаление е горчив... Иначе условията за родилките определено са много по-добри, отношението на персонала също е добро. Само да няма проблеми при раждането и бебето да е здраво...

# 34
А за д-р Атанасов (шефа на болницата) има ли някакви мнения?
Zdravei.Az radih fevruari mesec pri Atanasov i sam mnogo dovolna.Toi nabludava cialata mi bremenost,v 5 mesec mi se naloji da se napravi serklaj,toi go napravi pak i za mig ne me e ostavil.Strashen chovek i lekar e.Ne se zamislia izobshto.
Uspeh Simple Smile

# 35
  • Мнения: 75
изкам да попитам колко струва вип стаята в АГ и кога се решава да си там на момента или предварително и как се плаша и кога,чесно да ви кажа не сам решила на каде да трагна когато доиде момента а мисля че ще е доста скоро понеже термина ми е за 1 септември но имам някакво странно изтичане на течност малко по малко и се чудя какво става,и незная на каде да поема. Rolling Eyes

# 36
  • Мнения: 16
Здравейте, искам да ви попитам дали доц.Маркова, която се занимава с ин-витро оплождане прави и секцио. Благодаря предварително.

Общи условия

Активация на акаунт