Кое е най- шантавото ЛС, което сте получавали във форума от непознат потребител?

  • 11 797
  • 244
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 401
Нямам нито странни нито кофти ЛС. Всички са ми такива, които ме радват.

# 16
  • Мнения: X
Нямам шантави ЛС.
Което е от странно,  по-странно, защото винаги съм привличала шантавите. Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 1 616
Аз също не съм получавала странни или обидни ЛС-та. Най-много съобщения получавам с питанки за чепиците в аватара и подписа ми. Wink

# 18
  • Мнения: 1 526
А, имам си няколко бисери. Весели, та чак смешни...
Но незабравимото, е че ми пожелаха скорошна смърт.

# 19
  • Мнения: 5 370
А, имам си няколко бисери. Весели, та чак смешни...
Но незабравимото, е че ми пожелаха скорошна смърт.
Shocked Shocked
Имах едно ЛС, в което една , представяща себе си за работеща в Мтел, се беше опитала да ме наругае.....по повод на кампанията за желаието и Лууп -абонатът, ако се сещате, дето това беше първата инициатива да събираме пари за Дарето-лека и пръст. Cry
Тя ми писа на ЛС, аз и отговорих на обща. Laughing

# 20
  • Мнения: 14 486
никакви шантави лс. скука

# 21
  • Мнения: 2 792
  Аз нямам шантави ЛС,  всички са ми умни и сериозни.

# 22
  • Мнения: 1 113
И аз нямам шантави. Нито пък обидни.

Хайде, пускайте нравоучителните и библейските, че темата започна да клони към отчетна.

# 23
  • Мнения: 1 052
Баси и аз нямам, а се водя конфликтна и непримирима личност (според мъжа ми).
Хайде момичета, все някоя от вас съм засегнала, спала с мъжа на някоя, хайде де де....
Чакам hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
 Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 24
  • Мнения: 25 586
Като оставя настрана няколко куриозни ЛС от едно детенце, което обича да чете и пише на места, където няма работа, единственото странно ЛС беше още в началото, когато започнах да пиша и другаде, освен в Готварския.
Съобщението беше от човек с 0 мнения и гласеше: "Той не те заслужава!"  Crazy
Отговорих с " newsm78", но пояснение не получих. От което си направих извода, че или някой е бил много на зор в момента, или е объркал адресата.  Laughing

# 25
  • Мнения: 4 392
п.п жалко, че не можеш да разбереш къде са ти ЛС, колкото видя банера"
Тук нещо ми се губи! newsm78


Покрай една тема за абортите в ДИС, получих няколко неимоверно нравоучителни и учудващо немилосърдни, но пък християнски Лста. Ще горя в Ада. Знам си.
Тя пък не знае ли, че адът- това са другите. Hug

И аз нямам.
Само веднъж една съфорумка ме руга, че съм нарекла името й префърцунено... Бях се разписала в една от темите "Име на дете с Ь" и написах, че едикое си предложение ми звучи префърцунено. Тя пък се почувствала обидена, защото така се казва, и ми писа гневно да ми каже, че моят ник звучи като диване. С което хич не ме обиди, защото аз така си избрах ника...
Това ме разсмя. Представих си я. Почти знам, къде и какво пише. Mr. Green

Последна редакция: чт, 02 авг 2007, 21:40 от ЧерешОвка

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
И аз не съм получавала шантави ЛС  Crossing Arms

# 27
  • Мнения: 2 070
Добре де, ще го споделя, въпреки, че е наистина лично, от бащата на Яна. Има предистория - миналата година, когато бях обсебена от форума и най-вече ангажирана с организирането на протеста в Плевен, на майките... Той беше в София. Бях зарязала и айсикю и телефони и така нататък, нЕмаше такава кауза... И съобщението е бъзик-начин да ми привлече вниманието-закачка и т.н... Щото знае, че ако замрънка ще го отрежа и трябва да ме разсмее, за да му обърна внимание. Та ето го съобщението, много се хилих тогава, беше се регистрирал специално:

Деси-Яна /тогава ника ми беше нещо от сорта на деси-Яна-Плевен/, пиша ти това лично съобщение за да изразя  възхищението си на ентусиазма и енергията, които очевидно притежаваш по рождение, ако не бях верен до гроб на съпругата си и ако не я обичах толкова колкото я ообичам ( неописуемо с думи ) сигурно щях да ти предложа на теб да създадем връзка от семеен тип, базирана на любов разбирателство и чувство на взаимна подкрепа във всяко начинание. Ако живеех в Плевен или ако можех да дойда поне за ден аз щях да бъда най_верния ти помощник в това дело, целящо една чиста цел. Да знаеш, че те чакам толкова колкото е необходимо, ако трябва цял живот и ще се боря за да те имам със цялата енергия на вселената защото ти си жената, която си представям за най подходяща на моя буен и своенравен характер.

Ясно ви е, че "съпругата" съм също аз /нищо, че по принцип не съм съпруга по документ/.

# 28
  • Мнения: 4 555
 Joy
Ти кога разбра, че той е авторът? В смисъл, личеше ли си по ника или по нещо друго разбра?

# 29

Общи условия

Активация на акаунт