Прическа - снимчици...

  • 33 696
  • 79
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 726
От няколко дни съм на фаза да се подстрижа на къса черта. При положение, че косата ми е чуплива се опасявам че ще се прецакам яко. От сутринта стискам телефона да звънна да си запазя час Rolling Eyes
Serendipity , кажи как е минало  Wink

# 16
  • Мнения: 836
От няколко дни съм на фаза да се подстрижа на къса черта.
И аз така.
Страхувам се обаче, после да не рева.
Прическата от снимката на Таниела много ми харесва.

# 17
  • Мнения: 4 726
Точно такава ми е косата, като от снимката. На къса черта обаче и неизправена аз лично приличам на пудел, а и линията на прическата се губи ако не е издухана косата

# 18
  • Мнения: 836
А мойта е права като метла. Ако не стоя на ролки, пак не се постига този ефект.  Но, тази прическа ще отива много на слабо и продълговато лице (каквото е мойто).

# 19
  • Мнения: 952
Реших да се подстрижа - на етажи, с асиметричен бретон (косата ми е педя и нещо под рамото) и търся снимки на подобни прически, за да насоча фризьорката ми. Ако на някой му попаднат или знае хубав сайт за прически ще ми е от полза.  bouquet
За сега ровичкам в гугл, без много успех, май не знам как да търся. Tired

Нали знаеш,че ако се подстрижеш на етажи ще трябва всеки път да си сушиш косата с кръгла четка?Simple SmileИначе няма да е готино...

да това е една малка подробност, с която аз не се съобразих Rolling Eyes подстригах се и аз точно така фризьорката като ме направи и бях супер,много се харесах. Но после като я изкъпах и като се начупи.... ooooh!  сега не ми стои така, защото аз не се занимавам да я суша с четка.Мисля да отида пак на фризьор да ми я направят newsm78

# 20
  • Мнения: 2 229
Момичета, подстригах сеееее!!!!!! bowuu
Много ме беше страх от резултата, но съм много доволна!! Не стана така както си го представях Laughing , но е десет пъти по-добре от преди и много се харесвам. Crazy
Беше ми писнало от тая дълга, гъста коса дето я пускам от 3 години и не можех да я трая вече, само пречеше, като метла!! #Cussing out Сега ми е толкова лекичко на главата. Laughing
Общо взето се получиха 2 етажа само, единият на нивото на брадичката, а надолу ми филира косата, има нещо като бретон, но стана дългичък, че й надух главата да не го прави прекалено къс, та май се стресна. Whistling
Ще гледам да пусна снимчици по-късно, че сега нямам апарат да се снимам. Sad
А утре отивам за кръгла четка, че ще ми трябва явно... Mr. Green

# 21
  • Мнения: 4 726
Радвам се, че си се харесала. Вземи си кръгла, но от тези с по-голям обем-те са за изправяне. Нека основата и е керамична или бих типрепоръчала да си вземеш от кръглите дървени четки с естествен косъм.

 и аз утре отивам, ще се подстрижа като Рейхана, само дето идея си няма как да обясна прическата

# 22
  • Мнения: 2 229

Хмм фризьорката ме изправя с голяма четка от тези металните с къси косъмчета. newsm78 То май ще опра до каквото има в магазина де... Confused

# 23
  • Мнения: 4 726
Метална да, но основата и е била керамична. Тези, които се продават по 5 лв са с метална основа и косата се пърли. Ако имате магазин на Wella си вземи от там професионална четка акто на фризьорката ти. Малко са по-скъпи, но няма да сгрешиш Peace

# 24
  • Мнения: 7 416
  Записвам се.Любопитно ми е да видя снимките! Wink

# 25
  • Мнения: 33
За кръглите 4етки аз лично ползвам от тези черните с металните основи,най-дебелите са за обем, а средната е за изправяне .От гледна точка на изгарянето на косата не мога да се съглася с това,че тези четки изгарят повече,а керамичните -не,защото си е въпрос на сушене,при всички случаи се гори косата,това е като с излюзията че керамичните преси за коса не горят за разлика от другите Simple Smile

# 26
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Я вижте това, дали ще ви хареса:
Виртуален фризьорски салон

# 27
  • Мнения: 133
Ей, за при4еската на Rihanna и аз много сам навита ама като знам как косата ми не стои на никъде мисля чв ще си имам само главоболия с нея. Но иначе прическата е страхотна и страшно много променя визията стига да се поддържа добре.Kasidy aко се подстрижеш така моля те пусни снимки да се порадваме:)

# 28
# 29
  • Мнения: 3 782
Бяхме пуснали скоро тема само за прическата на Рихана, аз също я исках много. Но май се разколебавам вече, Зизи ми подшушна,че на моето топчесто лице може и да не ми отива. А искам промяна. Косата ми в момента е ужасна /аз я чувствам така/. Искам промяна, а пък я чаках толкова дълго да порастне.
Ще чакам снимки, ако ли не до петък очаквайте включване от мен с нова прическа.

Общи условия

Активация на акаунт