Прическа - снимчици...

  • 33 698
  • 79
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 622
Като гледам оня сайт със снимките, дето някой беше дал по-напред, се радвам ужасно, че се подстригах късно. Много е модерно, а аз обичам да съм моедрна  Flutter Но от време на време ми става едно такова..носталгично по, не точно дългата, но да речем средно дългата коса, която имах и се харесвах така... Пустата му В. Бекъм ме подлъга да се подстрижа. Не се оплаквам, ама ми е кофти като изпадна в състоянието, което описах по-горе и като ми залипсва по-дългата коса  Rolling Eyes

Иначе аз обичам да се променям и разбира се първо захващам косата. Сега смятам да си направя някакъв бретон, но не знам точно какъв. Ще мисля.

Браво и на другите, които са се престрашили да се подстрижат, но си иска поддръжка, да знаете  Crazy

# 46
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Valkata78 невероятен резултат.
И аз като реша нещо,не се замислам... чат ножицата.
Абе промяната на прическата е хубаво нещо,дава свежест на облика ни, и най-вече самочувствие.

# 47
  • Мнения: 401
аз се реших-утре ще се подстрижа-няма да е като на риана -ще я отре до над раменете -тя сега ми е на пластове като наи-горния е до под ушите и може и да я изсветля малко-нещо като на Саманта Simple Smile  http://news.softpedia.com/images/news2/Kim-Cattrall-The-Godmothe … -Spears-Son-3.jpg

# 48
  • Sofia
  • Мнения: 358
Нещо и мен ме влечат тези късите, русите и небрежните.  Сега като ми е вързана по цял ден и вечер като дръпна ластика направо скалпела не си чувствам. А онова мисля, че е много лесно: сутрин гел между пръстите, разрошваш, обуваш дънките и .......

# 49
  • Мнения: 1 318
Абе и късото не е чак толкова лесно за поддържане - аз сутрин като стана и се плаша - моята коса е гъста и много чуплива. Доста време отнема да я приведа във форма... Tired Сега я пускам дълга, ама така като гледам май пак ще ме ухапе щъркела и ще се засиля към фризьорския салон скоро...

# 50
  • Мнения: 1 250
Е, хайде де, момичета, така и не видяхме снимките. В събота и аз съм на фризьор, така че давайте матРиЯла.

# 51
  • Мнения: 1 318
Такаааа, записах се на фризьор в събота. Снимки - после Hug

# 52
  • Мнения: 146
и аз много харесвам тези къси прически

# 53
  • Мнения: 401
подстригах се-късо до над раменете-но не я изсветлих-фризьорката каза,че много щяла да ми се изтощи и аз и се доверих Simple Smile след малко ще сложа снимки Simple Smile

# 54
# 55
  • Мнения: 191
Валка искам и аз такавааааааааааааааа  Sad Cry с тая мойта всецветна коса закъде съм тръгнала

# 56
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Валка искам и аз такавааааааааааааааа  Sad Cry с тая мойта всецветна коса закъде съм тръгнала

Какво като ти е многоцветна, даже оригиналната прическа беше с морковени кичури , но не ми достигна смелост да се направя така и поисках руси кичури.

sugarcandy, сладко ти е така, а колко ми приличаш на някой не е истина, сега ще мисля на кой точно, че иначе ще се изрина Wink

# 57
  • Мнения: 1 250

Хубаво, ама късичко. Втори път не се лъжа аз. Преди няколко години реших, че дългата коса ми е омръзнала и отидох и оголих ушите. Отиваше ми, но ми липсваше косата.

# 58
  • Мнения: 4
ето една страница с прически на звезди http://www.instyle.com/instyle/makeover/

# 59
  • Мнения: 401
на тези снимки не съм излезнала добре-днеска ще се снимам пак и ще сложа,а моита коса беше изтънявана с бръснач -и беше ужасна така ,че няма да ми липсва Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт