Преброяване на МАРТенските мамчета

  • 11 437
  • 286
  •   1
Отговори
# 30
Привет и от мен! Сега се връщам от доктор и съм много доволна! Чух сърчицето на бебо и го видях на триизмерен видеозон. Simple Smile Плува ли плува и се варти като някой акробат около себе си. Докторката каза че отговаря напълно по размери за възрастта си - цели 11мм. Качила съм 1,2 кг. за един месец. Simple Smile Вече не ми е чак толкова зле от миризми и си похапвам с наслада от всичко. Пожелавам на всички бъдещи мами лека бременност и много щастливи мигове през цялото време. Simple Smile

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
Моми4ета, аз да ви се опла4а полу4их някакво кафеникаво те4ение. Нямам болки и кьрвене. Обадих се на докторката и ми назна4и Дуфастон 2х1 таблетка. Каза да лежа до Понеделник и тогава сутринта сьм на преглед. Толкова сьм уплашена, моля се на Бог вси4ко да отмине  Praynig Praynig Praynig

# 32
  • Мнения: 48
Моми4ета, аз да ви се опла4а полу4их някакво кафеникаво те4ение. Нямам болки и кьрвене. Обадих се на докторката и ми назна4и Дуфастон 2х1 таблетка. Каза да лежа до Понеделник и тогава сутринта сьм на преглед. Толкова сьм уплашена, моля се на Бог вси4ко да отмине  Praynig Praynig Praynig




И аз имах такова течение, но нищо не са ми изписвали. Док каза, че всичко е наред и е нормално в началото да го има, дори се видя и кръв в матката при прегледа на видеозон. Аз вече нямам такова течение и си мисля, че всичко е наред. Дано и при теб нещата да са ок   bouquet  Стискам палци и кажи после какво са ти казали

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
Моми4ета, аз да ви се опла4а полу4их някакво кафеникаво те4ение. Нямам болки и кьрвене. Обадих се на докторката и ми назна4и Дуфастон 2х1 таблетка. Каза да лежа до Понеделник и тогава сутринта сьм на преглед. Толкова сьм уплашена, моля се на Бог вси4ко да отмине  Praynig Praynig Praynig




И аз имах такова течение, но нищо не са ми изписвали. Док каза, че всичко е наред и е нормално в началото да го има, дори се видя и кръв в матката при прегледа на видеозон. Аз вече нямам такова течение и си мисля, че всичко е наред. Дано и при теб нещата да са ок   bouquet  Стискам палци и кажи после какво са ти казали

Били, благодаря ти, 4е внасяш малко успокоение в душата ми  bouquet
Колко време ти продьлжи и как, от самосебе си ли ти премина?

# 34
  • София
  • Мнения: 3 123
Моми4ета, аз да ви се опла4а полу4их някакво кафеникаво те4ение. Нямам болки и кьрвене. Обадих се на докторката и ми назна4и Дуфастон 2х1 таблетка. Каза да лежа до Понеделник и тогава сутринта сьм на преглед. Толкова сьм уплашена, моля се на Бог вси4ко да отмине  Praynig Praynig Praynig

  стискам палци всичко да е наред!Важното е,че не е кървене и нямаш болки. Praynig

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
Моми4ета, аз да ви се опла4а полу4их някакво кафеникаво те4ение. Нямам болки и кьрвене. Обадих се на докторката и ми назна4и Дуфастон 2х1 таблетка. Каза да лежа до Понеделник и тогава сутринта сьм на преглед. Толкова сьм уплашена, моля се на Бог вси4ко да отмине  Praynig Praynig Praynig

  стискам палци всичко да е наред!Важното е,че не е кървене и нямаш болки. Praynig

Благодаря ти мили4ка!
Вьобще толкова е хубаво, 4е Ви има вси4ки Мартенски мами   bouquet

# 36
  • Мнения: 48
Не мога да кажа колко време точно ми продължи, но беше около две седмици. Започна с леко розов цвят и стана кафяво. soff е права за болките и кървенето. По принцип може да се дължи на имплантирането на бебчо в матката. Надявам се да си си избрала добър доктор. Следвай съветите му и всичко ще е наред.  Heart Eyes

# 37
  • Мнения: 2 022
Момичета, сигурно полудявам. Нещо пак ме обхванаха притеснения. Не ми е лошо, не дебелея, нямам течение - нищичко не чувствам. Вече се питам дали всичко е наред, щом не усещам нищо. Ама май и предишните пъти беше така - забравила съм вече. Защо сега имам такива идиотски страхове? Чак на 9.08 съм на преглед. Дотогава със сигурност ще полудея.

# 38
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Много ми се яде майонеза и люти чушки, а никога до сега не съм обичала.
Сладко изобщо не мога да понасям вече.

Хи-хи-хи. Според бабешките поверия, щом ти се яде соленичко, значи ще родиш момче, а ако започнеш да налиташ на сладко - мома ще бъде.
Та в този ред на мисли - не трябва ли да смениш цвета на лентичката си?
  Laughing
КАто се замисля и снаха ми от любителка на сладкото, като забремення го отписа съвсем и мина на соленичко, резултат - племеник Grinning

Зори, от яйчен прах се правят купешките.

Софф, почивай повече и само положителни мисли.

# 39
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
Dianna. благодаря и на теб за куража!  Hug
Сьс сигурност до Понеделник сьм в леглото. Само ме притеснява фактьт, 4е тогава прегледьт сигурно пак ще е с вагинален ехограф.

По вьпроса за сладкото и соленото сигурно аз нещо сьм сбьркана: с предишната бременност вьобще не ми се ядеше шоколад, при положение, 4е аз сьм луда на тази тема. Ядях солено, но резултатьт е девойка /макар 4е е щурава за 2 мом4ета Laughing/

# 40
  • Мнения: 83
soff  Не се притеснявай ,лежи повече и максимално си почивай и аз имах миналата седмица ,но не посмях да ви кажа за да не ви шашкам.Пих Дуфастон 4 на веднъж,после на 6 часа по едно и така една седмица по схема и мина Praynig Hug
Повече положителни емоции и лежане,някой да ти помага с детето за известно време Heart Eyes
По въпроса със сладко и солено ,май ям повече сладко но пък прияде ли ми се соленички си хапвам веднага,че и без това много малко се храня с този апетит Sick
до утре и приятна петъчна вечер

# 41
  • Бургас
  • Мнения: 1 200
Соф,почивай си повече,не се натоварвай и мисли само за хубави неща.Примерно,че си под една разкошна палма,на Хаваите с твоя любим,който ти поднася всякакви вкусотии и те гледа влюбено и замечтано.А покрай вас се чуват вълните на морето и ................стига толкова засега.Надявам се да съм допринесла поне малко за доброто ти настроение и че съм предизвикала една искрена усмивка.Успех и вярвай,че всичко ще е наред!

# 42
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
Мерси за вниманието на ДианаК и Илияна!
ДианаК, доста се поуспокоих, като разбрах, 4е не сьм единствена с подобни симптоми!
Вярвам, 4е вси4ко ще е наред!!! Hug

# 43
  • Мнения: 326
Според мен трябва да се дават болнични за бременни на който им се спи много

Аз съм за!!! Направо ме е срам на работа, очите ми се затварят, постоянно се прозявам, абе спи ми се много! И много ми се яде, все съм гладна. Не съм напълняла, аз доста трудно напълнявам, но ще видим по-нататък. Момичета да ви питам, вие до кой месец мислите да ходите на работа? На мен лично вече не ми се ходи!

# 44
  • Мнения: 48
Ох, и на мен не ми се ходи на работа, постоянно ми се спи и хич не ми се стои в офиса. Но не знам кога ще изляза отпуска. Може в началото на зимата да си взема болничен, не знам.

Общи условия

Активация на акаунт