Семейство Симпсън?!

  • 1 768
  • 21
  •   1
Отговори
Току що попаднах по FoxLife на реклама на "Семейство Симпсън", в която една от героините казва"Няма да платя 500 долара, за да правя секс с теб" Shocked.Този анимационен филм по принцип не би ли трябвало да е за деца или аз нещо бъркам?И как е възможно наличието на такива реплики?

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Не е за деца.
Не всичко рисувано е за деца  Laughing

# 2
  • Мнения: 323
Не е за деца.
Не всичко рисувано е за деца  Laughing
Вслушай се някога какво говорят и на cartoonnetwork,добре 4е още сина ми не разбира за какво точно се говори. ooooh!

# 3
  • Bristol
  • Мнения: 9 355
За възрастни е, обаче става и за деца.
Моят е луд по Симпсон, всяка седмица купува комиксите им и не пропуска серия, заедно с баща си.
Аз лично не го разбирам това филмче  Crossing Arms

# 4
  • Мнения: 2 567
Да, филмчето определено не е типично детско. Нищо, че е рисувано. Май семейно-развлекателно се води  Simple Smile На мен не ми допада. Но малката от скоро време се заглежда по него и сега ме кара да я водя на кино на Филма. Май ще се прежаля  Rolling Eyes

# 5
  • Германия
  • Мнения: 8 085
Почти го мразя този филм, всеки божи ден от седмицата стане ли 18ч. половинката превключва да гледа Симпсънс #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Няма гледане, ако го измъкна с мен по разходки с децата, иначе...зомбира и Малчо с тях #2gunfire

# 6
  • usa
  • Мнения: 2 113
ами рейтингът му е PG-13, т.е. не е за деца под 13 години.

# 7
  • Мнения: 25 447
Големи уроди са за мене тия и вечно гонех сина от телевизора, само да го хвана, че ги гледа. Сега обаче го оставям, подобна цензура не върви. А и устата ми мазоли хвана от обяснения. Ако го видя, че го гледа, само му се ухилвам идиотски: "Ууу, на мама зомбито!". След малко сам загася телевизора или сменя канала.  Mr. Green

# 8
  • Мнения: 2 237
Не,филма не е за деца.Иначе е страхотен и аз съм му върл фен.Дори снощи ходих да го гледам на голям екран (нали пуснаха кино версия).А след като филма не е за деца,такива реплики са допустими.

# 9
  • Мнения: 2 022
Само това да беше. "Семейство Симпсън" може да се счита за филм за възрастни и да приемем, че подобни реплики са допустими. Но как ви се струва следният сюжет във филм за тийнейдържи ("Гимназия де Граси"). Двама съученици са гажета. Тя обаче научава, че той я е излъгал и всъщност не е девствен. Тя обещава да му прости, ако той извърши някакъв ритуал и Исус го пречисти. Правят ритуала и - о, чудо - младежът отново е девстен!  Rolling Eyes  После се оказва, че той е спал не само с едно момиче, а с повече и скандалът се забълбочава.... Повече не слушах. Накарах дъщеря ми да спре филма, а тя се разсърди. За протокола: на 14 г. е. И видимо й беше много интересно!
Странно как СЕМ е приел, че тази странна смес от религия, езически ритуали и секс е подходяща за деца и този сериал се изличва без предупреждение за ограничения във възрастта на публиката, около обяд, в събота?!

# 10
  • София
  • Мнения: 2 952
Ми, то докога детето е дете - до 18 или до 13 или до 21  Laughing
Определено не е за двегодишни деца. Но защо да не е за тийнейджъри - аз и тях ги броя за деца.
Синът ми е на 10 и му разрешавам да го гледа. Да, вулгарен и брутален е на моменти, но го предпочитам пред екшъни, латиносериали или кеч, който също отвреме на време му разрешаваме да гледа. Вчера заедно гледахме и филма.
Може би зависи от чувството за хумор на конкретния човек - на мен стила на филма ми допада, а и не се безпокоя отдавна, че децата видите ли не различават филм, книга и ел игра от реалността.

# 11
  • Мнения: 4 496
Не съм чувала да казват,че е детски,когато му върви рекламата.

# 12
Не съм чувала да казват,че е детски,когато му върви рекламата.

Не, не казват, че е детски, просто не съм го гледала никога и не бях запозната Embarassed Благодаря за отговорите

# 13
  • Мнения: 2 567
Може ли някой, който е гледал Филмът да каже да ли си заслужава. Както казах, моята щерка ми мрънкоти да я водя и мислех днеска да е. Ама ако разбера, че не си заслужава ще откажа с голям кеф  Laughing

# 14
  • Мнения: 1 238
И на мене не ми харесват тия по принцип. Пускат ги тука често вечерно време по един канал. Обаче наскоро ходихме с мъжът ми на кино да гледаме "Умирай трудно" и там пуснаха реклама на Симпсон. Много се смяхме с мъжът ми. Та......май бих го гледала.
Но за деца определено не е.

Общи условия

Активация на акаунт