Расти

  • 28 893
  • 84
  •   1
Отговори
  • Мнения: 580
Това е най-новата ми идея! Laughing Косата ми е бая дълга и много ми се иска да си направя.Търсих доста- и по фризьорските салони и в нета, но нищо не намерих  Sad
Някой има ли идея къде правят расти, колко време "траят", после трябва ли да се пострижа нула номер, как точно ги правят и разни такива неща?

Ако не намеря инфо мъжа ми ще е най щастлив.Каза ми, че ако си направя така косата ще ме  #2gunfire  Grinning

# 1
  • Мнения: 1 533
Ами аз знам, че истинските расти се правят с восък, две дружки на щерка ми имат. Едната обаче миналата седмица си обръсна главата, защото й писнало от растите, а друг начин няма да ги махнеш.
Защо не пробваш да те сплетат на ситни плитки. Ефектът е подобен, а и изглежда малко по-...как да кажа, ...-чистоплътно Laughing
А и мъжът ти няма да страда, защото е обратим процес.

# 2
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 792
Расти не съм правила, но са ме плели. Само че не на обикновена плитка, каквато се сещаш. Плете не една кенийка - основата на всяка плитка беше правоъгълна (почти квадратна), а самата плитка беше така заплетена, че не беше плоска (както иначе става), а кръгла.
Носих ги няколко седмици, после се разплетох (бавно и мъчително, ама няма как) - как пък не съм си обръснала главата!
Косата се мие по-трудно, докато е сплетена така, трябва много нежно на скалпа с върховете на пръстите, за да не се разрошат плитките, а самите плитки - с пръсти и шампоанена пяна...
Като ги разплетох, ми падна сума ти коса...една част се е скъсала при плетенето (боли, да знаеш, ама трай, бабо, за хубост), а друга е паднала за тези седмици, ама нали е била заплетена...

# 3
  • София
  • Мнения: 2 842
дааааааааааааа КАЗВАМ ВСИЧКО АЗ ЩЕ СЕ ПРАВЯ ДРУГИЯ МЕСЕЦ #Milti  #Milti  #Milti


iva78 в София ли си?

# 4
  • Мнения: 6 315
После обаче за да ги махнеш трябва да се обръснеш. Това е гадното.

# 5
  • Мнения: 6 315
Цитат на: boo
Като ги разплетох, ми падна сума ти коса...една част се е скъсала при плетенето (боли, да знаеш, ама трай, бабо, за хубост), а друга е паднала за тези седмици, ама нали е била заплетена...


Освен всичко косъмът се и задушава така и зтова пада толкова много коса.

# 6
  • Мнения: 580
Цитат на: _kalina_k
Ами аз знам, че истинските расти се правят с восък, две дружки на щерка ми имат. Едната обаче миналата седмица си обръсна главата, защото й писнало от растите, а друг начин няма да ги махнеш.
Защо не пробваш да те сплетат на ситни плитки. Ефектът е подобен, а и изглежда малко по-...как да кажа, ...-чистоплътно Laughing
А и мъжът ти няма да страда, защото е обратим процес.


Абе и плитките ги мислех, ама растите ми изглеждат супер готино /въпреки, че са като спластена коса/.Но ако наистина трябва да се обръсна после май ще мина на варианта с плитки /не че не съм била късо подстригана, ама чак пък гола тиква....../

# 7
  • Мнения: 580
Цитат на: boo
Расти не съм правила, но са ме плели. Само че не на обикновена плитка, каквато се сещаш. Плете не една кенийка - основата на всяка плитка беше правоъгълна (почти квадратна), а самата плитка беше така заплетена, че не беше плоска (както иначе става), а кръгла.
Носих ги няколко седмици, после се разплетох (бавно и мъчително, ама няма как) - как пък не съм си обръснала главата!
Косата се мие по-трудно, докато е сплетена така, трябва много нежно на скалпа с върховете на пръстите, за да не се разрошат плитките, а самите плитки - с пръсти и шампоанена пяна...
Като ги разплетох, ми падна сума ти коса...една част се е скъсала при плетенето (боли, да знаеш, ама трай, бабо, за хубост), а друга е паднала за тези седмици, ама нали е била заплетена...


А тази жена само на познати ли плете?Защото ако не ме огреят растите може и към плитките да се насоча.И колко пари ти взе?А колко време ги носи?

# 8
  • Мнения: 3 611
Цитат на: iva78
Цитат на: _kalina_k
Ами аз знам, че истинските расти се правят с восък, две дружки на щерка ми имат. Едната обаче миналата седмица си обръсна главата, защото й писнало от растите, а друг начин няма да ги махнеш.
Защо не пробваш да те сплетат на ситни плитки. Ефектът е подобен, а и изглежда малко по-...как да кажа, ...-чистоплътно Laughing
А и мъжът ти няма да страда, защото е обратим процес.


Абе и плитките ги мислех, ама растите ми изглеждат супер готино /въпреки, че са като спластена коса/.Но ако наистина трябва да се обръсна после май ще мина на варианта с плитки /не че не съм била късо подстригана, ама чак пък гола тиква....../


И мен чат-пат ме навестява идеята zа расти, ама само като си помисля, че като ми омръzнат ще трябва да се лиша от дългата си коса....и ми минава мерака... Grinning

# 9
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 792
Iva78, това беше преди години, в Москва и то... Няма как да стане Simple Smile Пари не ми взе, на приятелски начала ме заплете. Носих ги към 3 седмици.

# 10
  • Мнения: 3 562
Покажете ми какво представляват тези расти плзnewsm78  newsm78  newsm78

# 11
  • Мнения: 1 533
Цитат на: Roshalche
Покажете ми какво представляват тези расти плзnewsm78  newsm78  newsm78


http://individualbraids.gq.nu/fubu_silky.jpg

# 12
  • Мнения: 3 611
Цитат на: _kalina_k
Цитат на: Roshalche
Покажете ми какво представляват тези расти плзnewsm78  newsm78  newsm78


http://individualbraids.gq.nu/fubu_silky.jpg


Тая па снимка тотално ме откаzа от растите  Crazy

# 13
  • Мнения: 3 562
Цитат на: _kalina_k
Цитат на: Roshalche
Покажете ми какво представляват тези расти плзnewsm78  newsm78  newsm78


http://individualbraids.gq.nu/fubu_silky.jpg


Майчицееееееееее  smile3553
Таквоз нещо съм виждала, ама от къде де знам, че му викат расти #Silly Е днес поне научих нещо   Mr. Green  Mr. Green  Mr. Green

# 14
  • Мнения: 3 576
Аууу, ама това е голяма гадост Sick
Аз си мислех, че е някакво ново удължаване на коса......

Общи условия

Активация на акаунт