Съществува ли приятелство между мъж и жена?

  • 4 774
  • 149
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 891
Не е само в мъжете "проблема", признайте си  Mr. Green

# 16
  • DE
  • Мнения: 521
Аз мисля че винаги единия има по-големи симпатии към другия сексуално, освен ако той не е гей smile3506

Трудно е да се обяснят подобни отношения, още повече че наистина са рядкост. Аз се радвам и ценя, това което имам, а пък кой каквото ще да си мисли  Peace

# 17
  • в Низината
  • Мнения: 705
Аз мога да оборя някои мнения newsm03

# 18
  • Мнения: 4 733
Елиминирах една такава на половинката. Явно колко голяма приятелка му беше щом духна така бързо.
 Имала съм приятели мъже, винаги се стига до момента със секса. Изобрът : Или се по...вате по приятелски, или единия сгъва защото се чувства отхвърлен.
 Не отхвърлям и варинат някой наистина да има много добър приятел от срещуположния пол, просто споделиям личния си опит Peace

# 19
  • Мнения: 389
Преди Касиди да се редактира имах чувството, че форумките без приятели мъже се опитват да убедят тези, които имат, че всъщност са се заблудили и не е така. Хайде да не се опитваме да прилагаме личния си опит върху другите, а?

Както казах, не при всички е възможно. Но не е невъзможно по принцип.

# 20
  • Мнения: 417
Според мен няма такова приятелство,винаги една от двете страни има чувства към другия.Макар и никога да не си го признаят.

# 21
  • Мнения: 768
 Някой някога беше казал: В името на секса мъжете са готови на всичко, дори на любов /в случая приятелство/.

# 22
  • Мнения: 4 733
Забравих да внеса уточнението и се коригирах Simple Smile Натъртих, че при всички е различно, но темата е именно за споделяне на лично мнение и опит. Никой нищо не налага.

# 23
  • Мнения: 3 521
С най-добрият ми приятел живяхме почти 3 години заедно. Не сме се ебали. Не е гей. Беше ни много хубаво.

# 24
  • DE
  • Мнения: 521
Според мен няма такова приятелство,винаги една от двете страни има чувства към другия.Макар и никога да не си го признаят.

Сигурно е така понякога, но никой не може да ми каже, че 18 години той или аз трепетно въздишаме един по друг, при положение, че аз междувременно се омъжих (с мъжа ми сме заедно от почти 10 години), а последното, което да му липсва на него е женско внимание и присъствие. Единствената ситуация, която сме разигравали на шега е, че ако на 40 никой не ни е 'взел', ще се оженим, за да не останем сами, но след като аз се омъжих, този ангажимент отпадна и двамата въздъхнахме облекчено  Laughing

# 25
  • Мнения: 33
Aз имам и то много добър приятел,но е хомосексуален.Много е точен,верен,истински мога да разчитам на него за всичко.Но не мисля ,че това е някаква пречка за нашето приятелство. Не е всичко зависи от ориентацията все пак ,важен е човека и неговата същност.Мисля ,че сам права.

# 26
  • Мнения: 5 622
По принцип сте прави, няма приятелство между мъж и жена, без желание за секс поне у единия. Но аз имам приятели мъже, с които естествено не съм си лягала. Мога да разчитам за всичко на тях и съм го правила.

# 27
  • Мнения: 4 733
По принцип сте прави, няма приятелство между мъж и жена, без желание за секс поне у единия. Но аз имам приятели мъже, с които естествено не съм си лягала.
Виж как си противорчиш Whistling. Кажи сега от коя страна бяха мераците Twisted Evil

# 28
  • Мнения: 5 622
По принцип сте прави, няма приятелство между мъж и жена, без желание за секс поне у единия. Но аз имам приятели мъже, с които естествено не съм си лягала.
Виж как си противорчиш Whistling. Кажи сега от коя страна бяха мераците Twisted Evil

Ми щом не съм си лягала, значи не са били у мен мераците  Wink

# 29
  • Мнения: 2 673
не мисля, че винаги нещата опират до секс

имам приятел, семеен - приятели, че да си споделяме \не толкова интимни неща, де\...но мога да разчитам на него, както и на съпругата му. Не само че не ми харесва като мъж..немога и да си помисля за нещо по-така... newsm78ВЪОБЩе не гледам на него с очите на Жена, нито пък той ме гледа с очите на Мъж.. Sick

но имам "приятелки", които са се "сприятелявали" с мъжете на "приятелките си"...ОПАЗИЛ ГОСПОД, те са ми в една картотека - секретна Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт