Съществува ли приятелство между мъж и жена?

  • 4 768
  • 149
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 300
Спорен въпрос, но нали в спора се ражда истината. Според мен съществува, но за съжаление не мога да убедя съпруга си в това. Имам няколко добри приятелки, но от дете винаги повече съм се разбирала по-добре с мъжката част.Според съпруга ми обаче,такова чудо няма,а всичко е приравнено да хормони и секс интереси. Това е един от малкото въпроси по които сме на различни мнения и винаги изпадаме в големи дебати.Ще ми е интересно да разбера вашето мнение!?

# 1
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 168
Мнения по въпроса Peace
Но може би в Клюкарника повече мнения ще се съберат Thinking

# 2
  • Мнения: 2 891
Няма такова. Рано или късно има приятелско полягване  Mr. Green Въпросът е, може ли след това да се държите подобаващо.

# 3
  • Мнения: 2 897
Няма такова. Рано или късно има приятелско полягване  Mr. Green Въпросът е, може ли след това да се държите подобаващо.

Именно.... Mr. Green

# 4
  • в Низината
  • Мнения: 705
До някое време има...

# 5
  • Мнения: 389
Има. Но баланса е крехък. Полягването не е задължително. Който не може да се сдържа - проблема си е негов  Mr. Green

# 6
  • Мнения: 600
има. до първия секс  Wink

# 7
  • Мнения: 2 891
Има. Но баланса е крехък. Полягването не е задължително. Който не може да се сдържа - проблема си е негов  Mr. Green

Хайде да отдадем проблема на алкохола и си стискаме ръцете  Whistling

# 8
  • в Низината
  • Мнения: 705
Аааа, не винаги алкохола има заслугата.

# 9
  • Мнения: 51
има. до първия секс  Wink
По-скоро след това, до тогава има само напрежение.
Аз също повече се разбирам с момчетата, но съм сигурна, че в главите на повечето има задни мисли.
Не точно в сегашното ми положение Joy, но принципно....
Мисля обаче, че истинско приятелство е трудно, до първото полягване момчето те обгражда с внимание, за да постиген целта си, а ние мислим, че е приятелство, после пък губят интерес...
Смятам, че само баща ми и мъжа ми могат да са ми истински приятели...

# 10
  • Мнения: 389
Имам приятел-мъж. Вече доста години. Истински е, то се усеща. Не се прави, че те разбира, за да ти се навре в бикините. Набива ти канчето като правиш глупости. Ревеш му по телефона като се налага. Забавляваме се чудесно заедно. В университета се лиготехме и скандализирахме стола с описания на висок глас колко ще е еротично да се намаже горещото ми тяло с кисело мляко от това, дето го раздаваха лелките.

Истината е, че с пистолет да го карам, няма да може да ме погледне като жена. Няма тръпка. И алкохол сме пили, и не само ... но най-много да ни се отвори лаф за срамни случки от детството, глупости не сме правили. Не бихме си развалили приятелството със секс. Иначе си върви шегата помежду ни как ще се оженим някой ден ...  Simple Smile

# 11
  • Мнения: 54
Няма такова. Рано или късно има приятелско полягване  Mr. Green Въпросът е, може ли след това да се държите подобаващо.
сагласна съм с теб newsm10

# 12
  • DE
  • Мнения: 521
Аз имам - от 18 години вече. Никога не сме се привличали сексуално, живели сме заедно в студентските години, чувствам го като брат, така че за мен отговорът е - да, има такова приятелство. Съпругът ми никога не е ревнувал от него, гаджетата на моя приятел също (или поне докато не свикнат с мисълта, че ние просто сме своего рода придатъци един на друг и престане да им пука).

# 13
  • Мнения: 264
Аз мисля че винаги единия има по-големи симпатии към другия сексуално, освен ако той не е гей smile3506

# 14
  • Мнения: 1 180
Да! Имам приятел от ученическите си години - невероятен е! Даже бих казала, че ми е "най-добрата приятелка" - с него си споделям неща, които не бих споделила и с най-близките си хора. Винаги е готов да помогне и да ми даде добър съвет. С течение на годините установих, че всяка "приятелка" ме предава в известен смисъл, докато с него отношенията ни са се запазили в буквалния смисъл на думата "приятелски".

Общи условия

Активация на акаунт