Пловдив - 11

  • 24 430
  • 292
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 216
Поли как ще ви пропусна бре? Ние се броим за цяло,пьк и заедно дойдохме -бива и да не ви видя Crazy Heart Eyes Crazy

Ние с Линката сме от Полиграфията. Разхождаме се в градинката до баничарницата или по тротоара кьм Огледалото, НА Огледалото рядко ходих защото ходят по-големи деца,а и е мрьсно. Сьщо ходим на Опет-има хубава детска площадка. НАркомани има из целия квартал,спринцовки сьщо.

Става вьпрос за Йоана 77 сьс близнаците ДАри и Ради.

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 552
Креми, щом сте в почивка ще се видим. Че се изгубихте с тая ясла. Стига само да не вали. Давайте направо форумска квартална среща да правим, доста се събрахме.

# 32
# 33
  • Мнения: 3 216
Гери направо мога да се заема с организацията-само нека е сьбота или неделя да могат работарките-Линката и Девил-чето да се присьединят. Wink

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 552
Гери направо мога да се заема с организацията-само нека е сьбота или неделя да могат работарките-Линката и Девил-чето да се присьединят. Wink
Нямам против.  Peace Ако случайно не видя в темата, ми пиши на кю-то.

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Гери направо мога да се заема с организацията-само нека е сьбота или неделя да могат работарките-Линката и Девил-чето да се присьединят. Wink
 
 coolcool Ще дойдем!

# 36
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Гери направо мога да се заема с организацията-само нека е сьбота или неделя да могат работарките-Линката и Девил-чето да се присьединят. Wink
 
 coolcool Ще дойдем!


  bouquet   твърдо сме с вас!!!!!!!!

# 37
  • Мнения: 1 174
Ето ме и мен!Честито бебче на Miss Agony,да е живо и здраво и много да ви радва! Както ти е писала Кремена,аз също съм в района на Полиграфията,ще се радвам да се запознаем Hug
Днес времето е ужасно и ще подивеем цял ден в къщи Crazy
Добре,че поне като е по-хладно повече спят през деня моите бебоци.Това е засега от мен,до скоро!

# 38
  • Мнения: 14
Здравейте, можете ли да ми дадете някакви отзиви за детските градини "Славей", "Весела", Пролет" и "Искра". Как занимават децата, изучава ли се чужд език, такива неща. Благодаря предварително:)))

# 39
  • Пловдив
  • Мнения: 14 057
Чужд език се изучава по желание на родителите във всички градини.

# 40
  • Пловдив
  • Мнения: 130
Ще ни за пишете ли и нас?Ние живеем до ресторант стадиона.Дъщеря ми се казва Теодора(по прякор Тофи Wink )родена на 11 април 2007.Хайде ще се включвам а сега отивам да правя бананова тортичка  Hug

# 41
  • Мнения: 157
Здравейта на всички бъдещи и настоящи мами!Аз съм от Пловдив и имам една дъщера на 5 год. и чакам още едно човече в началото на Ноември ще се радвам ако ме включите към вас.Живея до гребната база на 6-ти Септември казвам се Йорданка а мойта дъщеря се казва Маргарита(Маги).

# 42
  • Мнения: 476
Момичета,  и аз горе-долу съм към 10:30-11:00 в градинката, но вчера и днес сме пас - то в тва време за нищо не  е. Ще ходим днес на лекар, че малкия не иска да яде и много ме притеснява. Дано всичко да е наред, че се тормозя.

# 43
  • Пловдив
  • Мнения: 14 057
Добре дошли на pamukla    bouquet и dan4e02   bouquet

# 44
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 792
Искам да благодаря на всички момичета, момчета и деца, които дойдоха на Похода в подкрепа на кърмене и изразиха съпричастност! Hug Heart Eyes

Много се радвам, че успяхме да се съберем толкова много народ на едно място!
Да ме извинят всички, които попитах около 5-6 пъти дали съм им дала стикери  Crazy ясно е, че паметта ми е по-зле от ементал.

Съжалявам, че не успяхме да си поприказваме с много от вас (другия път да ме подсетите кой кой е, ей! че познах само някои от маците, с които сме се виждали и преди!)

Моли да не завижда на отслабването - беше благодарение на многото изразходени нерви покрай организацията на ССК и не беше особено здравословно...

Кога, викате, ще има среща?  Grinning

Последна редакция: пн, 06 авг 2007, 11:35 от Мис Бу

Общи условия

Активация на акаунт