ПЛЕВЕН през август

  • 11 680
  • 302
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 23
аз съм съгласна за тази среща само решете кой ден и ще дойда а ме искате де Hug

# 16
  • София
  • Мнения: 9 826
аз съм съгласна за тази среща само решете кой ден и ще дойда а ме искате де Hug
Моля,заповядай,всички да се чувстват поканени!  bouquet
Аз как само си ви каня,все едно у нас ще идвате.То няма лошо,де Laughing.

# 17
  • Мнения: 4 970
Заповядваме веднага Grinning( то как да устои 4овек на такав апокана Wink),но аз ще съм в Плевен  в края на седмицата, така 4е- преди 4етвъртък съм пас Rolling Eyes
Атракция- мерси за прекрасната теми4ка  bouquet
Аз днес поръ4ах тортата за тукашния детски РД, така 4е- подготовката трескаво те4е( само аз се треса де hahaha).Дари е във вихъра си и едва й смогвам на темповете ooooh!.Нямма време  за нищо- само тър4а след нея, а тя напоследък нещо се е стъписала и не иска да ходи сама Shocked.Питах  Симо да не е падала и да се е наплашила- категори4но отре4е newsm78.Странна работа ThinkingОба4е като хване нещо ( най-4есто топк) и като хукне..... ooooh! мисли си 4е се държи Joy

# 18
  • Мнения: 5 253
дикси, да кажеш каква бе тая заря,това чудо Simple Smile У дома направо прозорците трепереха,ужас. Изпосъбуди децата. Имам чуството,че точно до нас ги изстрелваха.
Ние още сме в размисъл да тръгваме ли или да чакаме още няколко дни. Май го дават пак да се разваля времето. Миналата година бяхме на морето в най-големите бури и порои,не искам и тази да изкарам затворена в една стая и след това да умираме от студ,ама то не е каквото искам аз. накрая ще си останем тук и ще си направим ремонт на кухнята    33uu
Искам на муренцитууууу

# 19
  • Мнения: 23
това е дело на Слави Трифонов (по не така се говореше днес в центъра newsm78) това беше най вероятно е за тези който не се на концерт
 беше яко поне на мен ми хареса  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 5 253
Искаше ми се и аз да го видя,но децата така се бяха гушнали в мен от страх,че нямаше начин

# 21
  • София
  • Мнения: 300
И на мен ми се ходеше на Слави.Разбрах,че още снощи са направили страхотно шоу в Канапе.Били са всички от Muzik idol както и танцьорите които се състезаваха за ферарито както и самият победител/забравих му името/ естествено и Слави.Имало е песни и танци!
Все забравям да ви питам, тук в Плевен къде има детски кухни, доволни ли сте от тях и изобщо как става записването и какви са цените?

# 22
  • Мнения: 801
. Малко пироман съм, изглежда. Така, че довечера сме на концерт. Това ни е културното мероприятие за месеца  Mr. Green

Дикси, дай да си сменим жилищата, щом си падаш по огън в небето - тук до нас от басейна на папурите всЕка вечер гръм и трясък - правят си шоу хората и без Слави Трифонов...........

и мен ми се ходи на концерт - на 24 август във Варна ще пее Бебел Жилберто и с ДРаго сме се наточили

# 23
  • Мнения: 801
абе девойки, я ми кажете къде в Плевен се боядисват дрехи? някой знае ли?

# 24
  • Мнения: 22 343
Здравейте на всички. )))
И аз съм навита за още една среща, но може и да сменим мястото. ))))

Фурор, мога да ти кажа къде се боядисва кожа или по-точно взимат кожените дрехи и ги карат в Ловеч да се боядисват. На нон-стопа срещу пицария Темпо.
Но иначе за други дрехи нямам представа.

# 25
  • Мнения: 1 951
Дааа, хубаво беше снощи. Нали при Славчо всичко е грандиознои драматично, така че и концерта снощи беше на ниво. Бяха всички финалисти от "Musik Idol", танцьорите от "Танцувай с мен", танцова формация "Етника". Продължи повече от 3 часа. Фойерверките не отговориха на очакванията ми обаче, съвсем друго си представях като четох във вестника  Grinning

А за срещата какво да кажа, да изчакаме до четвъртък тогава, когато и velmar ще е тук.

фурор, аз не съм чувала за  Бебел Жилберто  Embarassed Сега ще видя дали ще намеря нещо да изтегля от нета и да чуя.

# 26
  • Мнения: 5 253
Barbi, в Плевен има само една кухня - малко под окръжна болница. Там се продават купони всеки ден,а в яслите и градините - по график,за всяка е различно. Цената за месец е 12 лв. и включва три яденета. Заверяваш си купоните там,откъдето ще си взимаш храната,от днес за вдругиден. Аз поне не съм чувала за частна кухня.

# 27
  • Мнения: 801


фурор, аз не съм чувала за  Бебел Жилберто  Embarassed Сега ще видя дали ще намеря нещо да изтегля от нета и да чуя.


мога да ти пратя мп3-ки с нейни парчета, хихихи.....отдавна си слушаме такава музика с Драго още от преди студентските години.......и сега много се радваме, че любими наши джаз изпълнители започнаха да идват и в БГ, само дето ние нещо не можем да си позволим да ходим на концертите им......ето миналия месец билетите за концерта на Ал Жиро и Джордж Бенсън бяха по 50 лв. най-евтините. Sad........за Бебел жилберто са по 25 лв., поне се ядва толкова.......

# 28
  • София
  • Мнения: 9 826


А за срещата какво да кажа, да изчакаме до четвъртък тогава, когато и velmar ще е тук.


PeaceДобра идея!

# 29
  • Мнения: 1 951

мога да ти пратя мп3-ки с нейни парчета

В Data-та намерих много нейна музика. Хареса ми. Прилича ми по гласа на Шаде. И като слушах си представих плаж, шезлонг, "Куба либре"....и цигара, разбира се  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт