Фолиева киселина

  • 1 032
  • 9
  •   1
Отговори
Мами.някой от вас да знае дали мога да пия фолиева кисилина по време на кърмене?

# 1
  • Мнения: 6 315
Да, според мен не пречи. Защо искаш да пиеш добавки сега? Надявам се, да не съм нахална с въпроса си.

# 2
Имам едно детенце родено със Спина бифида и понеже съм над 30 искам още едно дете.та да не чакам.че времето не е в моя полза.а СЛАВА НА БОГА детето ми е добре и не е лошо този път да се предпазя.тогава не знаех нищо .а и гинеколожката коята ме следеше нищо не ми е предписвала по време на бременноста-казваше че съм добре и нямам нужда от нищо.

# 3
  • Мнения: 6 315
Цитат на: Anonymous
Имам едно детенце родено със Спина бифида и понеже съм над 30 искам още едно дете.та да не чакам.че времето не е в моя полза.а СЛАВА НА БОГА детето ми е добре и не е лошо този път да се предпазя.тогава не знаех нищо .а и гинеколожката коята ме следеше нищо не ми е предписвала по време на бременноста-казваше че съм добре и нямам нужда от нищо.


Миличката! Радвам се че детенце е добре!  Heart Eyes

Пий спокойно фолиевата киселина.

# 4
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Би трябвало да можеш, защото Матерната я препоръчват за кърмачки, а тя съдържа необходимата дневна доза фолиева киселина.
Съжалявам за това, което се е случило  Sad , радвам се, че детенцето ти е добре  Simple Smile .

# 5
  • Мнения: 470
Да, без притеснения можеш да пиеш  - аз кърмя и ми предписаха фолиева киселина. Но при твоя случай може би количеството трябва да е по-голямо от стандартното, така че се консултирай с гинеколог за дозата.

# 6
мами.много ви благодаря. а знае ли някой как да се свържа с Кременски.разбрах че той се занимава с тези неща

# 7
  • Мнения: 6 315
Ето:

Адрес за връзка:
София 1431, ул. Здраве 2, Университетска болница СБАЛАГ”Майчин дом”
Тел: 02/ 9172 268 и 02/ 9172 476. Факс: 02/ 9172 469
Е-поща: kremensk@medfac.acad.bg

# 8
Благодаря ти Маргарита.ще се възползвам.

# 9
  • Мнения: 6 315
Цитат на: Anonymous
Благодаря ти Маргарита.ще се възползвам.


Няма за какво! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт