36 - Арабски принцеси и техните български при

  • 21 893
  • 303
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 655
Здравейте и   от мен!
Миме добре се завърнала!много се радвам че всичкое било леко ити се   възстановяваш, и е  голяма помощ мама да е наоколо, а за зайед, нямам думи, просто той ще  е много готинбатко   и ще си я пази много малката кукличка!а мога   да   си представя бутти как се захласва по нея!ох от сърце ви се  радвам  на бебоците на теб и миленка!мнго да ви слушат малките куклички!
лили-веси радвам се че не си ни забравили, липсваш ни!дано си оправитенета та се разписваш по често при нас!
дани усещасе ведрина в постовете ти от как сетра ти е при теб, това си е то усещането да си добре когато близките ти са около теб и добре!
И не на последно място
Честит рожден ден на пепиното златце!
пепи много любов и щастие ви  желая, да си  те гледка и глези мъжо дълги годинки, а онзи горе си знае работата  и дано много скоро ви прати едно сладко малко бебче, от цялото си сърце ви го желая!

# 16
  • Мнения: 927
Пепи, честит рожденик!!!
Ние преди малко се върнахме от сватба и малкия сватбарин-герой едва издържа да го окъпим и заспа  smile3524.
Миме, добре дошла отново   bouquet. Слава Богу, че всичко е минало бързичко. Бързо възстановяване ти пожелавам!!
Лили, включвай се по често  Hug
Тарикмам, аз, ти и Ели трябва да си основем клубче на Тариковците  Laughing  Mr. Green. Нашият чичо ( Тарек ) казва, че това е много късметлийско име  Laughing  Laughing ( дай Боже  Praynig )..
Креми, той моя и сега е такъв палавник, а като чета твоичкият какви ги вършиии - леле малее кво ме чака  #Crazy - ама да са ни живи и здрави само!! Другото са бели кахъри..
Лека вечер на всички!!

# 17
  • Мнения: 914
Добра вечер и от мен

Аз днес бях в хаммам

Времето пак бе топло но после така заваля и затрещя и всичкия прахоляк на мароканската пустиня ще се изсипе май тази вечер
Дани  EmbarassedМного поздрави на сестричката ти Колко ще е при теб
Ум Сами сега къде сте Какво още ново е направил малкия сладуран Следим за неговите приключения Машаалла
Дтти Май беше днес на сватба
Млн  Честити абаат  Браво на теб две наведнъж Аз последната си я уших преди половин година   Joy  Мога ли тук да те попитам Когато сте давали документи на мъжа ти за пребиваване Какви документи трябва да има Предполагам че майка ми и бащами ще му помогнат но незнам дале ще трябва да е взел и нещо от тук

# 18
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Добър вечер мили мои - ехххх.. приключи деня - гостите са изпратени , фърковатия е изяден , сега ще прегледам пресата , ще взема душ и лежатся-спатся , че утре пак залягам над зимнината - имам бая чушчици "кози рога" и домати - ще се спретва някаква гозбичка . Както казват бабите лятно лайнце - зимно захарце .... БЛАГОДАРЯ ВИ НАЙ-СЪРДЕЧНО ЗА МИЛИТЕ ПОЗДРАВИ И ПОЖЕЛАНИЯ !!! Да сме живи и здрави пък както се наредят нещата .  Лека вечер на всички и лек път на пътуващите !

# 19
  • Мнения: 1 655
Веси вие верно станахте много мами на тарик!много готино  име наистина!
ох ами той сами всеки ден е с различен репертоар!днес ме досрамя, сякаш гладен го държа това дете!
едни наши познати имат оранжерия и продават домати а  Сами види ли нещо червено е като бик или топчет-маслини!
та хайде да купим домати ами той отиде и си взе сам, аз му е скарах ама хората се кефиат че той посяга а толкова малък, е като взе да ръфа този ми ти домат като ябълка, като се разтече, ние го гледаме а той стиска в ръката тече по земята и по него и той се смее и мига на парцали!,подават му друг домат той колкото е останало го набутва бързо в устата си за да не изпусне следващия домат и пак се почва мазане!приключи с домата по изчистих  го малко и го сложих в количката, естествено разпищя се и аз му бутнах сок в ръцете да се занимава, поглеждам след 2 минути той си мие краката и количката със сока и се смее, направо ми призля,целия беше мокър!та това е днескашния репертоар а вчера ката падна милия, бяга с една голяма кола и не си гледа в краката и като падна разби си устата захапал се е и се е ударил защото сега му е синя устат и подута!
но в общи линии е послушен и са нормални тези бели!
Миленчето сигурно може по цветни да ги разкаже, като си представя че там имам   Дима която да показва!
хайде лека от мен!

# 20
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
Здравейте!
Аз съм "ЗА" клуба на Тариковите мами! Ще бъде много интересно, ако един ден съдбата ни събере, ще се чува: "Тарик, ела тук!", "Тарик, не дърпай Тарик!", "Тарик, дай си на Тарик играчката!" Хе хе!  Whistling
Моят съпруг ми каза, че Гибралтар означавало планината на Тарик, а и Тарик е и някаква историческа фигура, някакъв воин доколкото си спомням - не съм сигурна обаче дали има нещо общо и с исляма или само с историята на Мароко.
Веси, чул те Господ и дано името да носи късмет! Какво ще кажете като първа задача на клуба да си кръстим всичките деца еднакво?  Joy
Я кажете какъв е този фърковат, че нещо аз съм назад с материала, а ме мъчи любопитството?
Дани, направо ти завиждам, че си излизате по магазините и си ходите на плааааж! И аз искам, ама най-близкото до плаж е басейна, ама е прекалено горещо.  Sad
И тъй като гледам, че тук е традиция да се черпите, ви предлагам един разхлаждащ таратор   chef

# 21
  • Мнения: 152
Здравейте,мили мами  Hug
Аз малко се бях поизгубила,но ето ме отново  Simple Smile

Миме,Миленка много се радвам за вас   bouquet
Да са ви живи и здрави малките съкровища.
Много да ви радват,а вие много да си ги обичкате и глезите  Kissing Heart


Е това е за сега от мен,че май ще се отправям към сънищата  smile3524
Целувки и прегръдки за всички  Hug  Kissing Heart

# 22
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Добрутрооооооооо - в нашата мила родина е най-прекрасното утро - мрачничко , тихичко вали дъждец , прохладно топличко - мързеливо неделно - само за дрямка ... ех , мечти ! Да изпия дългото и се хващаме за ножчетата , ако успея да събудя Цвети , иначе битката ще е неравна и мнооо дълга ....
ТарикМам -
фъркатия е нашия петел , линка със снимките по-горе. От месеци ме гонеше и ми скачаше - кошмар , едвам дочаках рождения ден на мъжо , че да му падне зелката - за туй съм тъй окекерена на снимките .....от щастие !
Камелчо - забрави ни ти , удари го на живот и дискотеки - Ааа?!!!!?
- живий си коте- сега ти се е паднало !

# 23
  • Мнения: 1 269
Добро утро и от мен Hug

Пепи завиждам ви.Тук е ад,топло и влажно.С нетърпение о4аквам края на септември малко да се разхлади,да поизлезнем в парка,4е полудяваме.Аз,съм миткало по рождение и с това седене в къщи се побърквам Grinning
Креми като гледам и Сами ще е от изобретателните.Да ги съберем с Дима и да им гледаме сеира. LaughingТя милата от няколко дена "кърми" куклите си Blush Седнала по средата на хола,кръстосала краката и кърми ли кърми Laughing
Свеар аз отдавна се каня да посетя марокански хамам,но пусти срам.... Grinning
Дани сестри4ката ти по малка ли е от теб?
Камел4о по4иваи и разпускаи,4е не остана.Сигурно е хубаво в Бургас сега.Има ли много хора?

Весел ден на вси4ки ви,аз отивам да наготвя,преди да се е събудила момата Heart Eyes



# 24
  • Мнения: 1 184
Здравейте и от мен.
Днес наистина е супер времето. Дори аз замръзвам мъничко  Twisted Evil. Така сме се навлекли като за през зимата  Mr. Green.
Миленка, пращаме ви и на вас от хладината  Joy.
Аз съм "ЗА" клуба на Тариковите мами! Ще бъде много интересно, ако един ден съдбата ни събере, ще се чува: "Тарик, ела тук!", "Тарик, не дърпай Тарик!", "Тарик, дай си на Тарик играчката!" Хе хе!  Whistling
Веси, чул те Господ и дано името да носи късмет! Какво ще кажете като първа задача на клуба да си кръстим всичките деца еднакво?  Joy
И аз съм ЗА клубчето  Mr. Green. Голям майтап ще е ако ги съберем и тримата  Laughing. Само че май само аз ще викам, че бати ви ТарЕк е станал такава фога  #Cussing out. Не стои на едно място това дете  Mr. Green. Вие как си наричате мъниците??? Нашето галено име е Тито или Тити /както се обърне езикът на мама  Joy/. А какво имаш предвид да кръстим децата еднакво  newsm78 /това камъни в моята градина ли са  Joy  hahaha/????
Пепи, да ти честитя рожденника /със закъснение  Embarassed/. Да е жив и здрав и много да те обича.
Креми, децата са такива. Рая не ми е от ящните, но Тито и той прави същите номера. Постоянно ми опонира Mr. Green. Тъкмо тръгна да разправям, че той такова нещо не яде, а той като протегне ръчичката и като заръфа, каквото са му дали... Голям срам  Blush.
Камелчо, добре дошла отново при нас.

# 25
  • Мнения: 341
Здравейте момичета 
Преди да зачезна по морските ширини идвам да се разпиша  Hug
Пепи с малко закъснение да се включа и аз към поздравите.Да ти е жив и здрав любимия  bouquet
Миленка,явно у вас е доста весело и си имаш много помагачи Grinning
Кamel4o,къде се изгуби и ти?Явно си се отдала на правенето на шоколадов тен Wink
Лили дано по скоро ти се оправи нета та да се разписваш  при нас.
Лек ден момичета  bouquet


# 26
  • Мнения: 914
Здравейте момичета

ТарикМом Благодаря зя таратора
Млн  Писах ти на лични Благодаря ти  Как е принцесата ви Не бързай с мароканската баня тук ходят след 40 ден от раждането
Мария Как сте с малката кукла
Пепи Получи ли ми съобщението
Елип много се радвам че сте добре Остава и Дидона да се разпише че всичко е наред
Засега набърза приятен ден
Фи амани лилла

# 27
  • Мнения: 1 269
Гале хаиде приятно плажуване,гостуване и да пиете с Катето по едно ледено,  с порция цаца Grinning
Ели как им се отразява Бг на малките?Тито бърбори ли ве4е? Simple Smile

Няма ви никакви Naughty

Една песни4ка за тези които не я знаят.На Дима е любима.И малкият си я пее(по бебешки разбира се)  Grinning

http://youtube.com/watch?v=CX60CWhaiyw и тук в малко по разли4ен вариянт:

http://youtube.com/watch?v=kmyuJWIq1bU


Дано ви хареса Peace

# 28
  • Мнения: 1 184
Оле, Миленка, изненада ме с тази песничка. Нашата дада я пееше на децата. Не съм я чувала преди. Много е сладка.
Малките много харесват БГ. Особено Рая. От сега ме уговаря да дойдем пак през зимата. Баба й я уговори, че ще я запише на ски-училище и сега само ми мрънка  Joy. А Тито взе вече да се пуска самичък да се изправя и го чакаме всеки момент да проходи  Twisted Evil.
Галенце, ти да не ни забравиш сега, като отидеш на морето. Пак да се разписваш. А после нямам търпение да се видим  Hug.
svear, мерси мила, по-добре сме вече /алхамдулилла/. Утре пак ще направим една кръвна картина, за да сме сигурни, че всичко е наред. Дано и Дидонка да се похвали. Как ли е Алекс?!?

# 29
  • Мнения: 914
Здравейте момичета пак съм на пряко за няколко минутки

Млн  И на нас ни е любима тази песничка  Татко ни я записа в компютъра  и все я слушат

Дани как сте Ами не знам как тия наште мароканци все такава работа си избират че да могат да се върнат на обяд ,да си хапнат марка ,да си поспят един час и пак на работа Аз вече тази история 13 години наизуст я знам

Пепи ако не успея днес вечерта утре ще ти се обадя Нали не се обиждаш Днес има вода и гледаме всичко да свършим може утре може пак да я спрат Ти имаш ли още нещо за поливане или приключихте Това пернато  направо на орел прилича Незнам как си се справила със скубането на перата

Аз си измих подовете и инструктирах децата да мият градината тя е цялата в плочки и не е много сложно Голямо цапане е че и котките се включиха  Не знам кога ще му се виде края днес  Аз отивам да им правя чай Ето и на вас да се почерпите

Общи условия

Активация на акаунт