36 - Арабски принцеси и техните български при

  • 21 889
  • 303
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 804
Здравейте момичета !
Капнала съм , и минавам само да ви пожелая приятен сън !
Сутринта ходихме на плаж и се прибрахме към 4 след обяд .
Вече съм червена като рак и не зная как ще спя тази нощ , че нали по корем не става .
Аз на галено на децата казвам Сами и Фати .
Момичета едвам гледам утре ще пиша повече !
Свеър , утре за закуска и аз ще си спретна един такъв чай , само дето нямам прясна нана , но и със сушена ще стане .
Лека  Hug !

# 31
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
Здравейте и от мен!  Hug
kamel4o - и аз съм от Бургас - я дай повече информация - може да се познаваме  Wink
Пепи - голЕмо чудовище бре! Колко манджи ще излязат от него?
elip - нямах предвид спелуването на името, а да кръстим и следващите деца еднакво. Ние сме решили за още две - така че дай да съгласуваме имената отсега.  Mr. Green
Аз му казвам на малкия Тари, ама половинката много протестира - Тарик било - не били колили агне на името Тари  hahaha
Свекито по същия начин реагира като казвам на любимия Уалиди - не, не можело - само Уалид и туй то.

А това ме навежда на въпроса - вие как се обръщате към свекървите? Аз й викам мама хажа.

Дани - много се радвам, че си изкарваш страхотно!  Hug Аз ти писах на лични, но не се чувствай задължена да отговаряш - използвай времето си ползотворно със сестричката ти! А може и нас утре да ни огрее басейна, но ще видим  newsm78
Svear - я прати едно чайче и за съпруга, че и той да си облажи на душичката! Той обожава да го пие тоя зелен чай с мента, но на мен ми действа доста по-силно и от кафето и не мога много да се наливам с него. Я разкажи за хамама - как е там, че моя все ме "заплашва", че ще ме праща с майка му като отидем в Марокото  Embarassed

# 32
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
Добро утро и от мен! не , че знам дали е ден и нощ , ако не погледна през прозореца Joy
малката, Слава Богу , е добре. на 2-рия ден ни разказа играта, заото явно не й стигаше само коластрата и беше гладна. но от лошия ми опит със Зайед не й дадох нищо допълнително. вампирясахме и я слагах почти през час да суче, но мина Praynig млякото ми дойде вчера сутрин и сега яде и спи.
бяхме на преглед снощи и , освен леко запушения нос още от болницата и  жълтеница в лека форма , всичко й е наред.
направих голямата грешка да я държа като я ваксинираха Cry

Весе, ще се сватосаме, защо не Laughing  Ние сме се разбрали наще да ги женим "по любов", камили нещем Joy въпреки , че тия 6 декара дето ни ги дават тъкмо една ферма може да спретнем hahaha 
Да са ни живи и здрави само Praynig

аз на мойта свекърва й викам мама с ударение на второто "а". Бути си казва на мойта майка "майко " на български Heart Eyes

Добре дошли на новите момичета и на зачезналите (надявам се за добро).

На другите, които не споменавам-    bouquet

гладничето се събути,

лек ден и целувки на сладките ви слънца  bouquet

# 33
  • у нас
  • Мнения: 660
Не съм ви чела от доста време,но ме посрещате отново с прекрасна новина  Hug

Мимееее,честита ви малка дъщеричка.Много радост да ви носи,много щастлива,умна и красива да расте.Желая много здраве на цялото ви семейство.
[/color]
Добре дошла малка Нур

А това е за мамчето
http://farm1.static.flickr.com/61/191278338_33ecd52212.jpg?v=0

Последна редакция: пт, 21 сеп 2007, 18:08 от Дивиана

# 34
  • Мнения: 914
Добро утро момичета кокичета

Само набързо че нямах достъп до форума а то сега стана време за готвене

при нас и по студеничко  вече   bouquetФи амани лилла

# 35
  • Мнения: 2 804
Здравейте момичета !
Свеър , извини ме че не се включих , но домашната работа все мен чака !
Вили , и ти ще ме прощаваш !
Тарик - мама , писах ти на лични !
Момичета ние сме добре , аз малко се изморих вчера , но днес съм добре .
След малко отивам на работа и по-късно ще се включа отново .
Миме , дано се упокои малката , че и ти да си починеш малко . Браво , че не си дала нищо , а само кърма успех !

# 36
  • Мнения: 1 269
Привет  Hug

Днес направихме една по дълга разходка.Не то4но разходка,4е от единият ресторант, в кафето с една приятелка.Децата поиграха,Принцеската папка 2 пъти и блаженно си спинка.Аз малко се притеснявах,все едно ми е за пръв път Mr. Green

Ели и Дима ме мрънка за деди Мити в БГ:cry: Ако знае само и на мен колко ми е мъ4но.. Cry Може и да си отидем ,но не е сигурно.Как си спомня вси4ки от лятото,на някои от децата им е забравила имената,но пове4ето помни и постоянно ме пита.И на татко му е много мъ4но,но македонски инат като не иска да ни доиде на гости Tired
Зна4и скоро ще си имаме бързоходко  Hug
Свеар не само мароканците гледат да полегнат на обяд.Ела виж мъжо,ако не полегне после вси4ко му е криво  Laughing
Дани по спокоино я караи.Гледаи да си по4иваш колкото се може по-ве4е.И на плаж ходиш машалах,но при вас едва ли е такава жега  ooooh!

# 37
  • Мнения: 1 725
Пепи, Честит ти рожден ден на патерици на златното лъвче  Wink Да се глезите взаимно и да ви предстоят само щастливи мигове.

Миме браво, че сте си вече у вас и се гледкате с Нур, Зайед радва ли и се?

Миленка много сладка тази песничка, дали деца я пеят...на такива ми приличат гласовете.

Аз досега наваксвах да ви чета, че нали съм без комп в нас и комуникациите много ми страдат  Wink

Добре, че са се включили и Веси /Water Lilly/ и Камелчо. Другите липсващи предполгам са на път или по ваканции.

# 38
  • Мнения: 1 655
И аз да се разпиша, тук съм но просто сме все по разходки!
целувки на всички

# 39
  • Мнения: 1 184
elip - нямах предвид спелуването на името, а да кръстим и следващите деца еднакво. Ние сме решили за още две - така че дай да съгласуваме имената отсега.  Mr. Green
А, виж за това миличка се разберете с Веси. Вие сте младички и може и още по трички да си имате, но мен не ме бройте  Joy. Аз съм с едно напред, а за годинките да не говорим Twisted Evil  Joy.
А на свекърва ми й викаме като всички "нана", така наричали бабите.
Миленка, супер че и малката госпожица е спокойна и те слушка като излезнете  Hug. Моите и двете не обичат шопинга /за разлика от мама  Mr. Green/. Дано поне Рая се промени. А каките мисля са вече достатъчно големи, за да помнят повечко. И Рая си спомня всичките си приятели от Саудито и ми прави впечатление, че не ги бърка с приятелчетата си от тук.
Зна4и скоро ще си имаме бързоходко  Hug
Дано, че да направим питката тук в БГ  eat.
Креми, какви разходки бе мила  newsm78??? Нас ни наводни. Не сме мърдали навън от вчера  Confused.

# 40
  • Мнения: 55


Една песни4ка за тези които не я знаят.На Дима е любима.И малкият си я пее(по бебешки разбира се)  Grinning

http://youtube.com/watch?v=CX60CWhaiyw и тук в малко по разли4ен вариянт:

http://youtube.com/watch?v=kmyuJWIq1bUМомичета някой може ли да  …  се пее в песента

# 41
  • Мнения: 1 655
ами тя  песничката е преведена долу горе!
отстрани като натиснеш  more и  излиза дълаг текст с превод, в общи линий се  пее за светото място МЕКА
Tayba is the Nick name of Al Madina (Al Munawwara), the city of the prophet Mohammad PBUH.

By Hala As-Sabbagh featuring some other guy, very beautiful voice masha'Allah

The Translation (exclusive)

Chorus
O Tayba, O Tayba
O cure of the patient
we missed you, and passion has called us to you

As the ship departed, it forgot me
they sailed away and my tears never dried up
they took my heart and my soul with them
O Tayba, you're the distracted's love

Chorus

My direction of prayer (my Qiblah), the house of Allah, I'm patient
perhaps a day will come to visit you
I wonder, Will I be looking upon alkaaba
and being overwhelmed with it's safety..

Chorus

Our prophet, my best wishes, to visit u,
At least once in my life
and near you, to perform my prayers
to praise my Lord, and to recite Qur'an

Chorus

O Madina, How lucky you are
for the coming of the loadstar
May I have a shelter beside you
Indeed, your light has enchanted us
ето на английски това което е написано там1
Ели току що заваля при нас, дано се е изваляло преди да дойде, че сами ще лудне в къщи

# 42
  • Мнения: 142
Здравейте,

В тази тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=212270.0 се опитваме да измъдрим какво пише на това листче. Може ли някой да помогне????

# 43
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
Това е молитва. На арабски е написано, но не се чете много ясно, но мъжът ми каза, че завършвало с Амин.

# 44
  • Мнения: 142
Това е молитва. На арабски е написано, но не се чете много ясно, но мъжът ми каза, че завършвало с Амин.

Благодаря, най-вероятно е муска от ходжа...

Общи условия

Активация на акаунт