Кръвно 120 на 90

  • 11 583
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
Съвсем скоро вдигнах кръвно 130 на 80. Между другото да кажа ,че гаденето и  виенето на свят продължи ,та продължих да се мъкна по доктори. Ходих на очен , късогледството ми не се е увеличило -0,75 си стои още от ученичка го имам. После невролог, снимка на прешлени. Няма шипове ,нищо обезпокоително. Доктора каза, че трябва да си сменя гаджето и всичко ми било в главата.На следващия ден кръвното ми беше 120 на 75. Казаха, че може би ми варира, ту по-ниско, ту по-високо и веднъж в седмицата да си го меря, да видим как е. Държа да отбележа, че спрях кафето. Сега пия само без кофеин и то не всеки ден и оттогава май се пооправих.

# 16
  • Мнения: 46 477
Имах подобни болежки, минах през ендокринолог и кардиолог - нищо, оказа се Интеркостална невралгия  Simple Smile

# 17
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Ей, така някой като почне да се превзема и да се вманиачава в себе си много се дразня. Че какво му е на кръвно 120/90. Ти правила ли си си холтер да видиш колко ти се мени кръвното през даня. Как се променя при физическо усилие, нервно напрежение, хранене, покой и т.н. Колкото повече го мислиш толкова повече ще ти бъде анормално кръвното. Това което описваш /вкл. гаденето и световъртежа/ ми изглежда изцяло на нервна почва, плюс голяма доса самовнушение. Работи върху себе си.   bouquet

# 18
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
Не съм пуснала темата защото се превземам. Отстрани може и да изглежда така, но аз винаги съм била с кръвно 90 на 60 и съм искала съвет , а не някой да ми казва че се превземам. По принцип не съм от тези дето обичат да се мъкнат по доктори за щяло и нещяло, ама от два-три месеца бях така и не можех да работя. Дори ми се случи един ден вечерта беше да не мога да изговарям нормално думи. Исках нещо да кажа, а не мога да изговоря думата. Мисля понякога ,че нещо сериозно ми има. А иначе за холтъра никой не ми е казал, никой не ме е пращал, сигурно ако сметнат че е необходимо ще ми сложат. Аз обаче когато се пооправя спирам да ходя по доктори, до следващия път, когато отново съм така и всичко отново.

# 19
  • Мнения: 941
Силви,не обръщай внимание на безпочвени забележки Naughty Нали този
 форум е да си помагаме,пък дори и оплакванията ни да са на нервна почва.Ако на всеки му се каже,че се превзема,докъде ще стигнем?

Общи условия

Активация на акаунт