Търся жени с които да си пиша:(?

  • 13 962
  • 321
  •   1
Отговори
# 15
Виж, ще кажа нещо лично, ама си направи някакъв извод. Бях точно на 17г, когато нашите се разведоха. От никого нищо не съм търсила, дори не живеех с никой от тях. Научих си уроците, приеха ме,отидох да уча висше, имам професия, работя. От никого през този период не съм искала нищо. Даже и пари. Никакви. Те са възрастни хора, Това е тяхно решение. А и издръжка не съм получавала изобщо. Няма смисъл. Сметнах, че съм достатъчно голяма, за да се справя сама. Ми справих се.
Нямам тази опция...... да се оправям сам нито да работя нито нищо друго!
Тя може но аз не мога да и простя НИКОГА!

# 16
  • Мнения: 185

Нямам тази опция...... да се оправям сам нито да работя нито нищо друго!
Тя може но аз не мога да и простя НИКОГА!
Не разбрах-не ти дават да работиш или ти не искаш newsm78

# 17
  • Мнения: 2 353
  Нали каза 600 км, какъв Китай?!
  Ти искаш да си пишеш с някой или просто да си излееш гнева върху някой?

# 18
  • Мнения: 1 942
Да, бе майка ти е виновна за всичко! Развела се и ти е скапала живота  Rolling Eyes Я порастни и се замисли малко. Значи заради тебе е трябвало да търпи мъж, който не е обичала , а ти заради нея какво си готов да направиш? Защо все за себе си мислиш? Защо не помислиш малко? Вашите не са с теб, а ти си затворник у дома, да ама с Интернет! И ако никъде не излизаш кво ти пука ако не излизаш вместо в Бг в Китай /примерно/? Те правят каквото могат за теб. А защо не ти дават да излизаш?

Мъж си, стегни се! Какво търсиш - СЪЖАЛЕНИЕ? Никога не позволявай да те съжаляват, и по корем да се влачиш викай "Упражнявам се!".  Ако искаш да питаш как да се справиш с проблемите дето имаш един по един пиши нови теми, ама да чакаш да те ожалят не става така.

Моите родители също са разведени и знаеш ли аз се радвам, че вече не се мъчат един друг, и се надявам да си подредят живота и да са щастливи!

Тъй накарах ти се, давай сега да те помилвам  Hug
Ако се чустваш самотен у дома, защо не влезеш в тънейджърските клубове за запознанста и чатове? Защо не ползваш Мирк? Ще се запознаеш с много хора, ще завъртиш някоя виртуална любов, пък не се знае какво ще стане  Wink Все пак вашите немогат да те влачат през границата  Joy

# 19
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Това поредната пързалка ли е ? Как така си като затворник и не те пускат никъде. нали баща ти не се интересува от теб, а майка ти я няма- в чужбина е.  Ского живееш и кой не те пуска никъде ?

П.П newsm78 newsm78 Да не си някой дето харесва по-възрастни жени. Странен начин да се запознаеш с такива.

# 20
# 21
  • Мнения: 9 990
Пич, ти що не кандидатства тази година.Или чакаш някой да ти разреши това?Защо не излезнеш с приятели?Или нямаш.Ако нямаш-защо нямаш?Идея за развод не се взима ей така-погледни в другия раздел-на самотните родители-там колко майки страдат, зарязани още с невръсти деца.И с питанка-какво ще обяснявам на детето един ден.И страхове, че децата ще ги обвиняват.Разбираемо, ама Живота не е Идилия.Едни ги бият, други-пият, трети-любовници завъждат.Ми да са мазохисти тези жени и да търпят ли според теб.Пък ти вашата ситуация я знаеш-голям си вече-я се взимай в ръце.Това, че вашите са се развели не е драма от тук нататък-изгледали са те, завършваш гимназия.Хвани живота си-време е.Сам.Един ден ще разбереш, че всичко е било с мисъл ти да си добре.И ще го оцениш, надявам се.

# 22
Да, бе майка ти е виновна за всичко! Развела се и ти е скапала живота  Rolling Eyes Я порастни и се замисли малко. Значи заради тебе е трябвало да търпи мъж, който не е обичала , а ти заради нея какво си готов да направиш? Защо все за себе си мислиш? Защо не помислиш малко? Вашите не са с теб, а ти си затворник у дома, да ама с Интернет! И ако никъде не излизаш кво ти пука ако не излизаш вместо в Бг в Китай /примерно/? Те правят каквото могат за теб. А защо не ти дават да излизаш?

Мъж си, стегни се! Какво търсиш - СЪЖАЛЕНИЕ? Никога не позволявай да те съжаляват, и по корем да се влачиш викай "Упражнявам се!".  Ако искаш да питаш как да се справиш с проблемите дето имаш един по един пиши нови теми, ама да чакаш да те ожалят не става така.

Моите родители също са разведени и знаеш ли аз се радвам, че вече не се мъчат един друг, и се надявам да си подредят живота и да са щастливи!

Тъй накарах ти се, давай сега да те помилвам  Hug
Ако се чустваш самотен у дома, защо не влезеш в тънейджърските клубове за запознанста и чатове? Защо не ползваш Мирк? Ще се запознаеш с много хора, ще завъртиш някоя виртуална любов, пък не се знае какво ще стане  Wink Все пак вашите немогат да те влачат през границата  Joy
Благодаря ти за съветите мирк или irc използвам от 7 години и  имам даже мои никчета с 2 пароли и 100% мои  друго какво имам icq,skype меили каквото се сетиш...... ти си голяма за това говориш така.........
Твоите родители не са се били пред тебе не са били и теб и изобщо нищо не знаеш!
като бях малък ходих по зали но от няколко години имам гадно пц старо и за това не ми дават да ходя никъде.... които иска да не Вярв@!
Не драга ми пенелопа няма как да завърша тъи като сега ще съм 11 клас и то ще уча в чужбина и ще си разваля профилирана паралелка която уча в България по точно ще трябва еи така да я прекратя защото маика ми така и хрумнало +++++ да се лиша от издръжките на баща ми към 500 лева. Общо до 18 години дето му остават.......
Не мисля ще че ми е много весело в някоя държата където даже нямам с кого да си говоря да не говорим че и приятели няма да имам приятели имам 1 но в момента има изпити в София и тя единствено ме подкрепя и разбира .

Последна редакция: сб, 04 авг 2007, 16:58 от lovemylove

# 23
  • Мнения: 9 990
Щом се бият и те бият е по-добре да се разведат.Ти се радвай, че това спира. ooooh!, а не ги обвинявай, че се развели били и ти съсипали живота с този развод.

# 24
  • Мнения: 750
Аз също те разбирам. Но гневът не е добър другар. И нашите се биеха, и мен биеха. Това не ме спря. Помисли кое те води в момента- гневът или трезвия разум. На майка ти не й е хрумнало просто така. Я говори с нея сериозно.

# 25
Аз също те разбирам. Но гневът не е добър другар. И нашите се биеха, и мен биеха. Това не ме спря. Помисли кое те води в момента- гневът или трезвия разум. На майка ти не й е хрумнало просто така. Я говори с нея сериозно.
Маика ми като се разведе не помисли за мен наложи се да изоставя всички хора мои приятели познати и всичко от града сега се налага същото само че след повече време за друг град и е още по болезнено защото и обичам някого и знам че и тои мен обича дори и като приятел истински..................... А маика ми не може да помисли за мен а веднъж ми прецака живота целия сега пак аз да не съм в филм нещо трилогия............. нищо чудно след време и от там да се преместим където отиваме сега по точно тя е женена там и гледа детето на мъжа си и си говорят много мило а аз какво ДА СИ купя роботче ли?????
Дето ще ми казва нещо на български или кукличка с която да си говоря???????????
Аз съм от всичко и от всички наи много прецакан щях да ходя в университета след като завърша 12 клас но уви няма да мога да завърша в България и цялата ми кариера и паралелка и всичко пропада защото на маика ми така и Хрумва!!!!!!!!!!!
Darla те не ми дават аз искам ама са гадни през живота си съм ходил на кафе точно 0 пъти и на дискотека и другите такива работи нали разбираш!!!!
Хапка като напусна сешния ми град ще отидем в чужбина знам къде където е женена тя пак нали ходих 1 път гадно е. за малко време ходих , а сега за винаги и какво там не е 600 км ами е поне 2000 км ако не и повече.............зле съм с километрите но ще трябва да изоставя и забравя всичко от сегашния ми град дори и профилираната паралелка в която съм и в която съм флязал толкова трудно а там тряа да съм с някаква смотана обикновена и да си прецакам всичко нали?
Джемма не си падам по по -възрастни жени обичам 1 жена само и не съм к*рвар..... нито ми трябват броики проблема е че жената която обичам е с 2 години по голяма от мен и освен това не ме обича по точно обича ме но само като приятел Sad(((((((  и не желае да опитаме Sad(((((((((
 Тя знае всичко за мен знае и че може би никога повече няма да се видим дано да се видим де Sad((((((((
макар че тя може и да ме забрави но аз не бих могъл никога да я забравя.

Последна редакция: сб, 04 авг 2007, 17:56 от lovemylove

# 26
  • София
  • Мнения: 396
Ти нямаш ли право да останеш,ако заминаването е против волята ти?Консултирай се в агенция за закрила на детето.Все пак би трябвало да имаш някакви права,а не да те третират като кукла. Иначе доста хора биха искали да живеят в чужбина, а езика се научава много бързо "на място". Щом любовта ти не е споделена, е по добре да се откъснеш от нея. Премисли още веднъж,дали дяволът е толкова черен? spoko

# 27
Ти нямаш ли право да останеш,ако заминаването е против волята ти?Консултирай се в агенция за закрила на детето.Все пак би трябвало да имаш някакви права,а не да те третират като кукла. Иначе доста хора биха искали да живеят в чужбина, а езика се научава много бързо "на място". Щом любовта ти не е споделена, е по добре да се откъснеш от нея. Премисли още веднъж,дали дяволът е толкова черен? spoko
Никоя агенция не иска да ми помогне и няма Sad(((((((((((
Аз от България дори децки не получавам въпреки че съм при маика ми която е безработна и е в чужбина...... Скапана държава дори психолозите искат пари Sad((((((((((
Сички Sad само пари искат Sad((((((
и са алчни и гадни....... пожелавам им да бъдат някога в някои друг живот в моето положение....

# 28
  • Мнения: 9 990
Виж сега какво...на колко си години точно? newsm78Учиш ли още, завършваш ли, какво искаш ти самият?При кой живееш тук-че не разбрах-майка ти нали в чужбина била, пък иска да отидеш при нея-аз така разбирам, или греша?

# 29
  • Мнения: 2 471
Никоя агенция не иска да ми помогне и няма Sad(((((((((((
Аз от България дори децки не получавам въпреки че съм при маика ми която е безработна и е в чужбина...... Скапана държава дори психолозите искат пари Sad((((((((((
Сички Sad само пари искат Sad((((((
и са алчни и гадни....... пожелавам им да бъдат някога в някои друг живот в моето положение....
[/quote]



ГЛУПОСТИ ГОВОРИШ МОМЧЕНЦЕ, АКО СЕ БЕШЕ ОБЪРНАЛ КЪМ АГЕНЦИЯТА ЗА ЗАКРИЛА НА ДЕТЕТО, ЩЕШЕ ДА ЗНАЕШ, ЧЕ ОТ 16г. ВЪЗРАСТ НА ГОРЕ, МОЖЕШ САМ ДА ИЗБИРАШ КЪДЕ ДА ЖИВЕЕШ, СТИГА ТОВА ДА НЕ ВРЕДИ НА ТВОЕТО ЗДРАВЕ И СОЦИЯЛНО РАЗВИТИЕ.

Общи условия

Активация на акаунт