Търся жени с които да си пиша:(?

  • 13 965
  • 321
  •   1
Отговори
Аз съм дете с разведени родители и търся жени с които да си пиша възраста няма значение просто даже никои не иска да ми пише Sad(((((
самотно дете съм на почти 18 съм:( като затворник съм никъде не мога да излизам не ме пускам и живота ми е ад много ви моля ако има жени които искат да си пишем просто нека ми пишат в темата или да ми пратят лични благодаря и нека звездите ви направляват.MAY THE STARS GUIDE YOU. Simple Smile{}

# 1
  • Мнения: 2 353
  Ами пиши тук Simple Smile

# 2
Родителите ми са разведени и не се интересуват от мен а маика ми иска да ми съсипе отново живота и да се местим пак направихме го веднъж сега и извън българия иска....... пълен ад....

# 3
  • Мнения: 929
В какъв смисъл не се интересуват от теб  newsm78 много ми е чудно как един родител няма да се интересува от детето си

# 4
В какъв смисъл не се интересуват от теб  newsm78 много ми е чудно как един родител няма да се интересува от детето си
Разведени са не съм ги виждал и двамата единия е в чужбина другия не иска да ме види откакто са се развели.Тоз дет не иска да ме види откакто са се развели е баща ми иначе маика ми е в чужбина и ся гледа да ми провали живота както го направи като се разведоха и се наложи да се местя от един град в друг които е на 600км , а сега от България да се местя извън България като губя всичките си приятели ВСИЧКО!!!!!!!!!!!! #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #2gunfire #Crazy НАПРАВО ми идва да отрепя родителите си ръчно да ги удуша...

# 5
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 727
По-скоро прояви търпимост и търпение! Виждам, че не си в невръстна възраст и не мога да разбера не можеш ли да вземеш животът си в свои ръце? Или зависиш от тези хора по някакъв начин/прости за любопитството/? Peace

# 6
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Разведени са не съм ги виждал и ...
от написаното , разбирам , че си момче?
С каква цел искаш да си пишеш точно с ЖЕНИ ?
Мисля, че за твоите години е по-подходящо да си пишеш с момичета (не , че има лошо да пишеш и в този форум, де  Wink )

# 7
Разведени са не съм ги виждал и ...
от написаното , разбирам , че си момче?
С каква цел искаш да си пишеш точно с ЖЕНИ ?
Мисля, че за твоите години е по-подходящо да си пишеш с момичета (не , че има лошо да пишеш и в този форум, де  Wink )
Ако не зависех от тези хора и не ме разиграваха и правеха на луд и не ме изнудваха нямаше да ми се налага да пиша в форума изобщо.........  Жени или момичета Важното еееееее с някои да си пиша защото ще откача а иначе опитах да се обърна към психолог и какво ли не ама нали разбирате не мога никъде да ходя като затворник съм! #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Crazy

# 8
  • Мнения: 2 353
  Едва ли има майка, която иска да провали живота на детето си. Погледни от положителната страна - ще се срещнеш нови приятели, ще откриеш нов свят...Много е хубаво човек да пътува, още повече когато е на осемнайсет.

# 9
  Едва ли има майка, която иска да провали живота на детето си. Погледни от положителната страна - ще се срещнеш нови приятели, ще откриеш нов свят...Много е хубаво човек да пътува, още повече когато е на осемнайсет.
под 18 съм!!!!!!!
и баща ми изнудва маика ми за тая шибана декларация да му дава тя 500 лева от издръжките щял да си го спре ++++ още много пари нз си кфо.......... друго какво ПОЖЕЛАВАМ ТИ ДА ОТИДЕШ В КИТАИ ИЛИ В някоя страна в която не знаеш езика и нямаш с кого да си говориш и не разполагаш с абсолютно нищо и всичко ти е чуждо и маика ти си говори с мъжа и детето му постояно а ти все едно не съществуваш ......
ТОВА КАКВО Е какви сте вие хората........... всичките гадни как така 1 не ми флиза в положението да разбере че казвам истината или си пускам фалшиви теми с цел еи така да ги четете щото аз и вие си нямаме работа.

# 10
  • Мнения: 2 471
Де не си в периода: ЗА ВСИЧКО СА ВИНОВНИ МАМА И ТАТЕ А АЗ СЪМ ПРЕКРАСЕН И НИКОЙ НЕ МЕ РАЗБИРА

# 11
  • Мнения: 2 471
Разведени са не съм ги виждал и ...
от написаното , разбирам , че си момче?
С каква цел искаш да си пишеш точно с ЖЕНИ ?
Мисля, че за твоите години е по-подходящо да си пишеш с момичета (не , че има лошо да пишеш и в този форум, де  Wink )



Да, защо?

# 12
  • Мнения: 185
Е нали те разбираме бе,виж колко хора/жени/ те съветват по нещо.Просто пиши тук какво ти тежи,а ако иска някой ще се включи на лични Peace

# 13
  • Мнения: 750
Така... Гняв! Не омраза, а гняв, много силен. Бунт. Но не можеш да го насочиш правилно. Яд. Зависимост. Проява на свободна воля- не долавям. Опитваш се да я изразиш чрез обиди и силни думи. Но не е достатъчно.
Защо си затворник не разбрах? На тия години можеш да си намериш работа. Език владееш ли? Защо така се страхуваш от местене в чужбина, при положение, че тук не излизаш? Говори ли с майка си? Настоявай да говориш всичко с нея, което те мъчи и не се притеснявай да й го кажеш. Майката може да прости, дори и да е огорчена, но ще знае какво изпитваш- това е важното. Не премълчавай нещата. Никой няма нарочно да ти опропасти живота. Достатъчно си голям, за да си го " хванеш" сам.

# 14
  • Мнения: 750
Виж, ще кажа нещо лично, ама си направи някакъв извод. Бях точно на 17г, когато нашите се разведоха. От никого нищо не съм търсила, дори не живеех с никой от тях. Научих си уроците, приеха ме,отидох да уча висше, имам професия, работя. От никого през този период не съм искала нищо. Даже и пари. Никакви. Те са възрастни хора, Това е тяхно решение. А и издръжка не съм получавала изобщо. Няма смисъл. Сметнах, че съм достатъчно голяма, за да се справя сама. Ми справих се.

Общи условия

Активация на акаунт