Изгубени в емотиконите

  • 3 404
  • 40
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 677
Инспирирането на темата дойде оттам, че емотиконстването ме нерви яко напоследък. А най-вече едни и същи емотикони употребявани за различни емоции. Бих посъветвал модките да напишат обяснение на емоцията срещу малките гадни жалки човечета, но ме е страх от еди-кой си да не каже, че много акъл давам, та няма да го правя.
Искам да знам кво значи тоя емотикон -  Wink ? - Ехидно намигване ли е кво ли?
Искам да знам кво значи тоя емотикон -  Confused - Нямам думи?
Искам да знам кво значи тоя емотикон -  Rolling Eyes - Гледам тъпо и неразбиращо?
Искам да знам кво значи тоя емотикон -  Shocked - Опулил съм се от новината?
Искам да знам кво значи тоя емотикон -  Close - Яд и злоба?
Искам да знам кво значи тоя емотикон -  Stop - А, моля, моля, без такива?
Искам да знам кво значи тоя емотикон -  Peace Аре мир, да ти е*а майката?
Искам да знам кво значи тоя емотикон -  Naughty - А не! / клонинг на по-предния/
Искам да знам кво значи тоя емотикон -  #2gunfire Мри гадино!
Искам да знам кво значи тоя емотикон -  Sick - Аха и ще повърна!
Искам да знам кво значи тоя емотикон - newsm78 - Чеша се, че друго и не мога в момента...
Искам да знам кво значи тоя емотикон -   chef - Тва Лео ли е?
А този -  baby_neutral  и този  Praynig не са ли малоумен клонинг?

Обяснете ми вашето виждане на нещата, може и да греша, но дайте да се разберем веднъж за винаги с емоциите, че се обърквам и нервя. Благодаря!

# 1
  • Мнения: 5 468
Тони Wink, Тони Rolling Eyes, мили мой , пий си хаповете и скачай в леглото Praynig. Утре ще си по-спокоен Peace Peace Peace!?

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 3 028
За първи път използвате емотикони?
Не е страшно!
Ако фантазията ви е в отпуск (демек фриволна) и трактовката ви е в резултат на тълкуване на постинги, а не на "разчитане" на съответния емотикон, моля обърнете се към "творците" на емотикони.
Сайтовете от които са взаимствани те, ще ви бъдат изпратени на ЛС.
Успех!

# 3
  • Мнения: 2 254
Вече се сцепваш съвсем  Wink...тема да има,а дали има нужда да има...на кой му дреме(ти си Тони,все пак.)....
Импровизирай...както ти отърва,така ги разбирай.
И по-леко с нервите...щади ги   Peace

# 4
  • Мнения: 490
НЕма се косиш! Горе-долу си си отговорил.

# 5
  • София
  • Мнения: 3 099
Тълкуванието на това Peace ме развълнува! Но бих перифразирала: "Ако не бяхме в Биг Брадъра на етичната полиция, щеше да чуеш най-дългата и мощна тирада за семейното си дърво! Без пропуск!"

# 6
  • Мнения: 7 110
Да се изразяваш чрез тях без страх, че ще те хванат за правописните грешки.
А какво означават - зависи от питието.   Simple Smile

# 7
  • Мнения: 2 161
Забелязвам,че този  #2gunfire емотикон изобщо не е популярен тук.
Аз пък не знам смисълът на  Laughing.Какво означава да ти трепери горната устна?

# 8
  • Мнения: 4 733
Ето този Тони със сигурност ще схванеш какво означава

# 9
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Като "стъпиш" в/у емотиконките, не четеш ли какво им е обяснението?  newsm78

# 10
  • Мнения: 7 474

Искам да знам кво значи тоя емотикон -    chef - Тва Лео ли е?

 Joy Joy Не, това е помощника, аз съм това  newsm64

# 11
  • Мнения: 985
 Mr. Green А това зеленото какво трябва да е?Един от най-използваните емотикони е във форума! Rolling Eyes

# 12
  • Мнения: 6 029
Като "стъпиш" в/у емотиконките, не четеш ли какво им е обяснението?  newsm78

и аз тва искам да питам. то си пише, Сопрано...

# 13
  • Мнения: 871
Mr. Green А това зеленото какво трябва да е?Един от най-използваните емотикони е във форума! Rolling Eyes

Мистър Грийн се зъби Naughty Използва се когато си особено доволен от собствения си постинг!

# 14
  • Мнения: 19
Mr. Green А това зеленото какво трябва да е?Един от най-използваните емотикони е във форума! Rolling Eyes

Мистър Грийн се зъби Naughty Използва се когато си особено доволен от собствения си постинг!
Peace

# 15
  • Мнения: 2 673
Много обичам емотикончетата. Не може без тях.
Любимото ми е  Mr. GreenИзлъчва искрена радост ...
По-любимо ми е  Hug
Най-любимото ми е   bouquet

# 16
  • Мнения: 871
Любимото ми е  Mr. GreenИзлъчва искрена радост ...

Чак па искрена...с тия зъби.

# 17
# 18
  • Мнения: 2 897
Любимото ми е  Mr. GreenИзлъчва искрена радост ...

Чак па искрена...с тия зъби.

Що,бе,готино е Simple SmileЧесто го използвам,но не с цел да излъчвам самодоволство,по-скоро закачливо-палаво-майтапчийско...Всеки си интерпретира по свое му Wink

# 19
  • Мнения: 5 622
Използвам емотиконите не според това какво пише на тях, а според собственото си разбиране и тълкуване на картинките. Вече кой как ги разчита от моите постинги, не знам. Но си прав за едно- това:  Peace Доста често(но не винаги, смятам това се разбира от написаното и от адресата Mr. Green ) като го сложа, означава точно това, което си написал ти  Mr. Green

 Joy

# 20
  • Мнения: 25 600
Аз пък искам да знам този тук  #Silly какво означава? Сопраното се дзвери пред колекцията с муцунки?  newsm12
А този  bombs какво значи? Ела, мама, да те накърмя или е специален знак от Ла Бомба към Сопраното? А Барабалекс знае ли?  newsm09
Сигурно знае... bash

# 21
  • Мнения: 871
 #Onfire Мен па този ми е необясним! Прилича ми на газоотделящо, но знам ли Mr. Green

# 22
  • Мнения: 985

А този  bombs какво значи? Ела, мама, да те накърмя ....
Joy

# 23
  • Мнения: 1 072
Mr. Green А това зеленото какво трябва да е?Един от най-използваните емотикони е във форума! Rolling Eyes

Мистър Грийн се зъби Naughty Използва се когато си особено доволен от собствения си постинг!

Нищо подобно. Означава - позеленяла съм от яд, но намирам сили да се усмихвам. Аз много често го използвам.  Mr. Green

# 24
  • Мнения: 2 952
Тълкуванието на това Peace ме развълнува!

 hahaha Joy

# 25
  • Мнения: 620
 Mr. Green- на мен пък това никога не ми е било ясно,обаче ми докарва на много ехидничко ...нещо като " не мож да ме изнервиш/прецакаш"
 Twisted Evil- това пък ми е хем зло,хем ехидно

А относно това,че като цъкнеш върху самия емотикон изписвало и ти ставало ясно за какво се ползва.....друг път

 newsm78
 Joy

какво може да ми се изясни при тези двете примерно....news78 или :35...е кристално ясно ми е ooooh!
Иначе човек,който обича да илюстрира емоциите и идеите си,намира от къде да сложи емотиконче.Прекаляването с тях обаче (както и с картинките) е досадно-тука спор няма Sunglasses

А варианта - цитат на пост и отдолу  Peace просто ми е "любимо" изпълнение Close

# 26
  • Мнения: 677

Много ясно - този значи: Оооо, Сопрано, здравей!

# 27
  • Мнения: X
След тази тема емотиконите за мен вече няма да са това, което бяха.

# 28
  • Мнения: 2 792
След тази тема емотиконите за мен вече няма да са това, което бяха.
А те какво бяха ? Сподели  Praynig

# 29
  • Мнения: 5 622
След тази тема емотиконите за мен вече няма да са това, което бяха.

На мен пък темата няма да ми повлияе...Пак ще си ги използвам със същият смисъл, какъвто съм влагала и до сега  Wink

# 30
  • Мнения: 7 723
На мен този    33uu  ми е любим...

# 31
  • Мнения: 5 393
А на мен този

# 32
  • Мнения: 5 622

Хехе, тоя е върха,много е заразителен  Joy

# 33
# 34
  • Мнения: 677
Кой ви пита - кой ви е любим?! Пита се за тълкуванието им. Поне тва кажете, спамърули!

# 35
  • Мнения: 5 622
Кой ви пита - коъ ви е любим?! Пита се за тълкуванието им. Поне тва кажете, спамърули!

Е, ко има да му тълкуваш на този бре?
Хили се човека и удря по масата, а отдолу(под масата) се е напикал чак от смях.....

# 36
  • Мнения: 7 474
Някои не се нуждаят от тълкуване,  ясни са 


Един специално за теб-тълкувай си го както искаш Grinning 

Последна редакция: сб, 04 авг 2007, 15:39 от L е о

# 37
  • Мнения: 985
 #Puppy dog tantrum Rage  baduu Някой би ли ми разтълкувал тези тогава,защото изобщо не са ми ясни?!Особено това последното?!

Последна редакция: сб, 04 авг 2007, 15:44 от Чочка

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 580
А варианта - цитат на пост и отдолу  Peace просто ми е "любимо" изпълнение Close
Peace

# 39
  • Мнения: 2 161
Кой ви пита - коъ ви е любим?! Пита се за тълкуванието им. Поне тва кажете, спамърули!

Един специално за теб-тълкувай си го както искаш 
А също така:

Последна редакция: сб, 04 авг 2007, 15:43 от Chanel

# 40
  • Мнения: 3 405
Тони, не вади емотиконите от контекста на изреченията. Поне при мен те подсилват предхождащият ги текст.

Общи условия

Активация на акаунт