В Добрич жега е от сутринта-иде срещичка-Ура(33)

  • 19 679
  • 286
  •   1
Отговори
# 45
Здравейте на всички!

Ние още сме болни-разтройството още не е спряло от събота.Давам й Суметролим сироп и ентерол прахчета.Също така Киди-витамини.,оризова вода..Но почти нищо не хапва,все си лежи ,няма сили да стане,почти не ходи-краката й се угъват.Правя й картоф.пюре,макарони,сандвич,солети,бисквити-всичко има около няе ,но нищо не я блазни.

Дано до края на седмицата да се оправи,та пак на ясла от понеделник.

Вашите деца прекарали ли са такова чудо?За първи път я виждам така "неподвижна",безсилна.Давате ли им нещо за имунната система?

От 15 август до 15 септември имам възможност да поработя на Златни при мъжа ми(за 700лв.)Не са много,не са и малко и смятам да се пробвам.Свекито нещо се дърпа -щяла да плаче,била малка, вдигала Т...бля-бля.Майка ще идва в събота ,та трябва да се оправят бабите .

Привет на всички завърнали се почиващи  Grinning

pavletutka  количката я разгледах-готина е ,за мен голям минус е ,че няма поставка (за солети..вода .....)за детето и за теб
 


чао

# 46
  • Мнения: 377
Ваня племенника беше така-важно е детето да приема достатъчно течности(племенника беше стигнал до болница, беше обезводнен).та и той така нямаше сили да седне а какво остава да стъпи на крака!Нашата д-рка ни беше изписала да имаме в къщи други прахчета ако стане такова нещо , казват се ХИДРАСЕКТ и в момента им видях реклама по телевизора.За работата -ти си решаваш-по принцип това ще е разнообразие за теб малко без детето и с мъжо насаме.Успех и дано се оправи малката!

# 47
  • Мнения: 166
Gabriel2и аз мисля,че видях мама Веси днес.Сега разгледах сайта и със снимки тя е била.

Последна редакция: ср, 08 авг 2007, 22:22 от ani_ji

# 48
  • Мнения: 2 821
Здравейте!Стори ми се че днес мернах mamaVessi на центъра, ако е тя значи са си в българия!Лек ден на всички!
Да, тук са. Срещнахме се в парка. Каза, че няма нет, но тя и от преди не влиза в темата. Бързаха да се приберат, защото Дани се беше разкривил нещо.

# 49
  • Мнения: 167
Значи тъй,племенника хайманосва по пицариите newsm78Не са се похвалили,бяха на почивка на Албена по това време,вероятно са разнообразили в Балчик.Наистина ми е голям сладур,благодаря Hug

Павлетутка,аз имах такава количка и много я харесвах на външен вид.Нямах намерение да я сменям,но като видях тази червенката ,с която съм в момента-очите ми останаха в нея,а пък като я подкарах и...разкарах другата.Ми доста е тежичка,не само като кг,тромава е,трудно върви.Не знам дали ще се побере в багажник,защото летния кош не се сгъва -да не те излъжа,ама май само ходовата част се сгъва.Във ВИП-бейбито има две червенки,втора ръка.Ако все пак държиш на нея и не ти пука за цвета - като нови са.Гледам,че доста такива има по центъра,значи не са толкова лоши.

# 50
  • Добрич
  • Мнения: 207
Да се запиша и аз в новата тема накрая. Нямахме нет няколко дена малката издърпала кабела.
Да се похваля накрая ние вече сме без памперс. Аз една година я мъчех #Crazy, а накрая тя сама поиска да пиша на гърнето newsm78. Вече и ние ходим да препикаваме града. Joy

# 51
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 521
Pavletutke, мои приятели си купха такава количка, пък и града се напълни. Според мен въобще не си заслужава парите. Коша за багаж е много малък. Трудно се управлява и с това малко предно колело е труднопреходима. Чантата не може да си регулира дръжката и плата не е нищо луксозно, както пише във сайта. Решението си е твое, но ти все още имаш време.

# 52
  • Мнения: 643
Здрасти!
Павлетутке, за количката незнам какво да ти кажа, чисто като дизайн и на мен доста ми харесва, но като характеристики, знам ли..........
Времето се оправя мацки, много съм доволна от факта, най много обичам да е средно, нито много топло, нито много студено, но времето нещо не ме слуша в последно време!
Айде пийте по едно кафенце от мен, и изкарайте един страхотен ден!

# 53
  • Добрич
  • Мнения: 298
Добро утро и от мен Hug

Така........ я имаме си рожденничка Hug Честит Рожден Ден на Feel _u! Много здраве, щастие и любов  bouquet.

От вчера започнах да метлосвам по улиците, много хубаво ми беше. Видях се с Ани джи, Натали, Арчела, мернах и Точка, но тя беше на барче, важното е че се видяхме и поздравихме.
Днес отново ще съм по центрото , но мисля да изляза към 16,00ч., че иначе много нанагорнище ми идва, сваляй количката предиобед ,после качвай и това се повтаря и следобяд, а малкия вече не е 5 кг. Тежи като гюлле Joy.

Арчелка, благодаря за кафенцето вече си пийнах.

Хайде лек и спорен ден на всички
 

# 54
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Точка аз не харесвам червения цвят искам синя.Зимния кош се сваля със специални държачи и само ходовата час се сгъва.Знам че има доста време,но искам аз да си я избера.Предния път харесах едно,а бях с Маг /не че съжалявам/.Той и сега бащата ме заплашва че той щял да избере нещо друго от София.  Rolling Eyes

# 55
  • Мнения: 167
Да,и аз видях,че FEEL_U е рожденичка.Да е жива и здрава.!  bouquet

Павлетутка,то в София няма нищо по-различно,само дето ще е по-скъпо.Заведи мъжа си в Бамбино ли беше newsm78,стария Малък принц- от там да ти избере Mr. Green

Магазина на пивото,втория от ляво на дясно ,прави 50% намаление.Който е фен на това магазинче да тича-има хубави работи.Аз вече се отчетох Flutter

# 56
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Мисълта ми е че е диване и ще я купи сам.Сякаш той ще я бута  Crossing Arms

# 57
  • Мнения: 80
Мами събудете сеееееееееееееееееееееееее ето нещо за събуждане                                           а това е за тези които не обичат кафе       

# 58
  • Мнения: 643
Защо не ви се пише в темата бе, само скандалчета ли трябва да има да пълним страниците а? Я се стягайте, че останахме пет човека на кръст тука, измислете тема за разискване и да се мятаме! Какво е това нещо!
Айде да ви черпя по едно кафе белким се събудите и се разпишете!

# 59
  • Мнения: 166
Честито на Фил ю да е жива и здрава много успехи и любов и пожелавам.
Мерси за кафето имам нужда,че не съм спала.

Общи условия

Активация на акаунт