Колко често излизате заедно, че мен взе да ме хваща секлета ?

  • 4 669
  • 82
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 534
Почти никъде не ходим Confused
И ние така
При мен положението обаче е малко по-различно , аз искам да излизаме сами , той предпочита с негови семейни приятели , които обаче не ми допадат и к`во правим ... излиза си сам с тях сам , аз с моите сама и става лошо ... нямаме общ соц. живот  Embarassed

# 16
  • Мнения: 4 733
Дано не прозвучи кофти, но честно казано само разходките не са ми достатъчни. Едно такова ми е напушено отвътре на моменти. Може би е това...Събира ми се някакво напрежение с течение на времето и имам нужда от по-изтощаваща емоция за да разпусна.

# 17
И ние почти никъде не ходим ooooh!,мъжО почива единствено в неделя,и само тогава имаме възможност да отидем някъде.На заведение ходим рядко,на разходки също,и то защото аз го карам насила да излезем newsm17.Предпочита да си седи вкъщи с мен ooooh!.Когато аз съм почивка,а той е на работа си излизам сама,виждам се с приятелки,весело е.Но и аз предпочитам да излизам повече с него,само двамата.

# 18
  • Мнения: 2 556
Да, Kasidy, но излиза, че сама се поставяш в някакъв затворен кръг. Искаш задължително да си с мъжа си, обаче той не иска да излиза и ти си оставаш с него.

Аз ако чакам да ида с мъжа ми да пием коктейли в някой бар, има да почакам, ама дали ще дочакам не знам. Затова хич и не чакам, защото обичам да пия коктейл и не искам да се откажа от това само защото мъжът ми не го прави...

# 19
Дано не прозвучи кофти, но честно казано само разходките не са ми достатъчни. Едно такова ми е напушено отвътре на моменти. Може би е това...Събира ми се някакво напрежение с течение на времето и имам нужда от по-изтощаваща емоция за да разпусна.
Отидете на почивка само двамата за няколко дни,много добре ще ти се отрази,повярвай.Ние с моя когато заминем на почивка се чуствам страхотно,има много време за мен,и аз него,забавляваме се,забравяме проблемите. Rolling Eyes

# 20
  • Мнения: 185
Дано не прозвучи кофти, но честно казано само разходките не са ми достатъчни. Едно такова ми е напушено отвътре на моменти. Може би е това...Събира ми се някакво напрежение с течение на времето и имам нужда от по-изтощаваща емоция за да разпусна.


Абсолютно те разбирам-на моменти ми идва да изляза и два дена да не се върна,но пък като съм без мъжа си и някак не мога да разпусна,свито ми е едно такова.Сигурно е въпрос на навик,защото сме излизали винаги заедно.

# 21
  • Мнения: 4 733
Абсолютно съм си виновна, че отказвам да изляза да се забавлявам сама. Предпочитамда ми е криво, но да съм си с него вкъщи. Просто днес ми докривя прекалено и се отпуснах да споделя.
Почивки само в мечтите ми Laughing На месеца почива два дни Confused

# 22
  • Мнения: 2 556
Не че си виновна, просто не ти се иска истински, това е, няма нужда да излизаш сама насила!

Аз просто си изкарвам супер с приятелки и затова никак не се и замислям с мъжа си ли съм или без.  Simple Smile Нали иначе съм постоянно с него все пак.

# 23
Абсолютно съм си виновна, че отказвам да изляза да се забавлявам сама. Предпочитамда ми е криво, но да съм си с него вкъщи. Просто днес ми докривя прекалено и се отпуснах да споделя.
Почивки само в мечтите ми Laughing На месеца почива два дни Confused
Е,това е лошо ooooh!.То и моя рядко почива,че и отпуска не иска да си взима,ама аз като го натисна Joy,и няма къде да ходи JoyНеможе само работа,работа,работа....По-богат няма да стане от толкоз работа newsm41

# 24
  • Мнения: 4 733
При първия ми брак се късах да излизам. Всичките ми приятелки все още са неомъжени и бяха в готовност по всяко време на денонощието. И бившия не обичаше да излиза и си ходех с тях. С този мъж обаче не е така.
 Най-вероятно "проблема" е в мен. Днес сме без дете. Иска ми се като се върне от работа, да вземем една раница с дрехи, да напълним резервоара и към Сл. Бряг на някое плажно парти. Да , ама само ми се иска. Мусаката е във фурната на изчакване, какъв ти Сл. бряг Crossing Arms

# 25
  • Мнения: 2 556
Ами опитвам се да ти вляза в положение, но просто не успявам  Confused Аз винаги съм си излизала с приятелки, дори и когато съм била в периоди на най-първоначална влюбеност до уши...

# 26
  • Мнения: 4 733
Влюбена съм ама малко съм поотраснала за фазата " Стой му до г.за , че да не го изтървеш " Laughing
Не разбирам, защо мъжете са като изтървани в периода си на ергени и после сатават домошари : Tired Свършва им периода на ловуване ли, що ли?

# 27
  • Мнения: 2 556
Явно е някакъв вид любов, непознат за мен  Simple Smile Аз никога не съм очаквала да си правя нон стоп купон с мъжа ми по простата причина, че така или иначе добре купонясвам с приятелки и няма как да го закъсам със забавленията.

Това за опазването не съм си го помисляла в твоя случай Wink

# 28
  • Мнения: 4 733
Тая вид любов е обсебваща и не я препоръчвам Naughty Не че се оплаквам, но се чувствам неълноценна ако не сме заедно. Взаимно е и понякога става много нажежено. Всмисъл че и той, и аз не се чувстваме на вястото си ако не сме заедно. Предполагам това е и основната причина да не ми се излиза без него ooooh!

# 29
  • Мнения: 2 556
Признавам с ръка на сърцето, че не ми се е случвало това и няма да се пъна да давам повече съвети, защото нямам опит Peace

Общи условия

Активация на акаунт