За дестките болести отново

  • 1 392
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
до сега не се е налагало да си стоим у дома 3аради Т , течащ нос или кашлица.....само го слагам малко на диета Grinning и 3а ден - два е напьлно 3драв Peace

# 16
  • Мнения: 3 425
само го слагам малко на диета Grinning

Какво имаш предвид?

# 17
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Боже, тук при суха кашлица занеш ли какво ми препоръчаха, да отворя вратата на фризера и да оставя детето да диша...
Заради влагата, която излиза оттам. Съвсем резонно е.
Да, съгласна и нямаща нищо против; но другаде веднага биха дали лекарство за това Rolling Eyes 

Аз съм го правила това, синът ми имаше магарешка кашлица (круп), и съм го вадила зимата на терасата, увит, но да диша влажен въздух.

# 18
  • Мнения: 11 313
само го слагам малко на диета Grinning

Какво имаш предвид?
Предполагам по лека храна. Моите например сами се слагат на диета - искат супички, плодови млека, пюрета.
Не искат да ядат готвено с подправки.

# 19
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
само го слагам малко на диета Grinning

Какво имаш предвид?

спирам млякото, хляба и месото....остава само на 3еленчуци и плодове... ден -два, най-много три....сополчетата и3че3ват, кашлицата - и тя.....действа бе3отка3но и 3асилва апетита Peace

# 20
  • Мнения: 780
само го слагам малко на диета Grinning

Какво имаш предвид?
Предполагам по лека храна. Моите например сами се слагат на диета - искат супички, плодови млека, пюрета.
Не искат да ядат готвено с подправки.

Ако моите стигнат до намален апетит, тогава знам, че положението наистина е сериозно. Обикновено ако не се чувстват добре, те самите не искат да излизат и предпочитат да лежат или да гледат телевизия. В такива случаи не ги насилвам да ги извеждам. По принцип не боледуват, но в момента сме в сезона на грипа и двете са сополиви. Това не им пречи обаче да тичат по двора, пълни са с енергия.
При нас днес съобщиха за дете (момченце на 5 години) починало от грип тип А. Това е четвъртия случай в рамките на 2 седмици! Много се замислям дали да не поогранича ходенията по детски центрове, макар че търговския център или градината не са по-безопасни в това отношение.

# 21
  • Мнения: 3 425
Амей,Вечерница ....благодаря....това си мислех и аз,но реших да попитам да не би да е нещо различно  Crazy

А по повод тез грипове и т.н....слагате ли антигрипната ваксина на децата?Тук я препоръчват след 6мес възраст и особено ако детето ходи на ясла или детска  newsm78

Аз все още не съм се решила  Rolling Eyes

# 22
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
А по повод тез грипове и т.н....слагате ли антигрипната ваксина на децата?Тук я препоръчват след 6мес възраст и особено ако детето ходи на ясла или детска  newsm78

Аз все още не съм се решила  Rolling Eyes

не сьм слагала противогрипна ваксина на малкото, няма и да сложа.....той не ходи на градина, сьбираме се да играем с другите деца, но не е страшно, ако някой кашля или подсмьрча....по-добре сам да си и3гражда имунитет Naughty...

но ти - както решиш  Hug Heart Eyes

# 23
  • Мнения: 11 313
Kala, аз лично им слагам. Ходят на градина и на училище и съм по-спокойна, че колкото и да е, имат някаква защита.

# 24
  • Мнения: 3 425
Аз си мисля другата година,когато тръгне на детска да му слагам...засега и ние сме на домашно отглеждане  Peace ,макар че зимата следобедите сме на клуб  Peace

Общи условия

Активация на акаунт