ходите ли с високи токчета в парка?

  • 4 205
  • 104
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 544
Много са ми неудобни обувките с токчета, нося ги само ако се налага, а на разходка предпочитам да съм с по-ниски и удобни Wink

# 31
  • Мнения: 4 451
Ходя с високи токчета на всякъде. До толкова съм свикнала с тях, че ниска обувка не мога да обуя, въпреки че съм висока. Даже и с токчетата тичам след децата. Mr. Green Може и да спечеля конкурса по надбягване с токчета. hahaha

# 32
  • Мнения: 249
в парка задължително маратонки или чехли с ниска подметка,все пак като ходя там бягам,разхождам се...не съм отишла да си показвам токчетата и новите дрехи,има си място и време за всичко.

# 33
  • Мнения: 1 092
Ходя с високи токчета навсякъде Hug.Последния път когато обух маратонки се чувствах адски неудобно - може би е въпрос на навик Thinking

# 34
  • Мнения: 1 313
Случвало ми се е. Ако изляза с цел да ходя на разходка в парка не бих сложила токчета. Но ми се е случвало, ако не дойде преподавател да тръгнем на разходка в парка или пък да се видим с приятелка за нещо друго и да ни хрумне да се разходим. Не виждам какво лошо има.

# 35
  • Мнения: 612
В парковете и градинките ходя със спортни обувки, сандали и т.н., токчетата са за други случаи с подходящо облекло.

# 36
  • Мнения: 2 897
Може и да спечеля конкурса по надбягване с токчета. hahaha

А защо не се яви,щяхме да викаме за теб Wink

# 37
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Откакто родих почти не съм слагала токчета,а преди не ги свалях.

# 38
  • Мнения: 565
По принцип през по-голямата част от времето си съм с високи токчета - вклю4ително в парка. Трябва да призная оба4е, 4е колкото и да съм свикнала, по-удобно би ми било с ниски обувки за ти4ане след децата.

# 39
  • София
  • Мнения: 7 097
Не ходя с високи токчета  Naughty

# 40
  • Мнения: 27 524
Не. Ходя с дънки и тениска или потниче. На краката - удобни чехли. Все пак го гушкам, гоня, държа по люлки и пързалки, би било неразумно и необмислено да съм нестабилна  Grinning

# 41
  • София
  • Мнения: 515
Не.

# 42
  • Мнения: 263
Не, обичам да ми е удобно, особено в парка.

# 43
  • София
  • Мнения: 1 176
Ако отивам до парка само - не, иначе се е случвало да минавам през него по токчета-да.

# 44
  • Мнения: 526
С токчета-само по клавиатурата на компютъра,като влизам в Windows Whistling
Видях го от една блондинка Whistling

Общи условия

Активация на акаунт