Доволни ли сте от продуктите на Ив Роше /Yves Rocher/?

  • 100 933
  • 487
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 617
Доволна съм предимно от червилата им. Имам дори някаква абонаментна карта, която за съжаление сега не мога да ползвам.

# 16
Доволна съм от парфюмчетата им. Много са хубави. Позлвала и съм крем за околочния контур. Simple Smile И от него съм доволна. От гомажа за измиване на лице обаче не съм доволна. Simple Smile

# 17
  • Мнения: 17 402
знаете ли във варна къде има магазин на ив роше?преди години имаше до бонжура,имаха много хубави червила,фондьотени,но после го затвориха

В Бонжур има щанд с козметика на Ив Роше.

# 18
  • Мнения: 638
Ползвала съм парфюм,в момента крем за лице с матира6т ефект.

# 19
  • Мнения: 51
Ползвала съм парфумчетата им от серията Ode, мисля че са хубави, и са добро решение за парфюм, ако не искате да са рефан или нещо подобно,а пък не винаги мжеш да си позволиш маркови по 100лв.
Сега имам синята Одичка, с аромат на Ванилия и ми допада много, по принцип ванилията ми е много любима.

# 20
  • Мнения: 2 229
Доволна съм от лосионите за тяло - много хубаво миришат, и веднъж имах един страхооооотен гланц за устни от там. Simple Smile)

# 21
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
само та3и ка3метика пол3вам....при мен пасва идеално....много сьм доволна от дневните и нощните кремове 3а лице  , почистващите маски , млякото 3а тяло и душ-геловете от та3и серия , това е невероятно ,  а то3и крем  няма да го сменя 3а нищо.....

та така Laughing....

# 22
  • DE
  • Мнения: 967
Обожавам мъжкия парфюм Nature на Ив Роше!

# 23
  • Мнения: 2 617
Обожавам мъжкия парфюм Nature на Ив Роше!

O, да, бях го забравила  Peace

# 24
  • Мнения: 2 336
Това, което мога да кажа е, че за парфюм на Ив Роше нашета парфюмеристка каза, че е синтетика. Кремовете, които съм виждала не са нещо особено. Само цените им са страшно надути.

# 25
  • Мнения: 2 617
не е висок клас козметика, но предпочитам това пред нашите съмнителни продукти.

# 26
  • Мнения: 157

Мен ме интересуват лосионите за почистване на очен грим дали са добри. Отзиви?


Лично аз съм много доволна от двуфазния лосион за почистване на грим със синчец!  Peace

# 27
  • Мнения: 1 685
Да в момента ползвам парфюма "Евидънс" и определено много го харесвам.За бялата козметика нямам впечатления-не съм я ползвала  bouquet

# 28
  • Мнения: 2 401
Може ли някой да каже дали е читав салона им на Витошка? Търсих някакъв сайт за информация относно процедури и т.н. ама тц.

# 29
  • София
  • Мнения: 289
Имам подарък  Душ гел и тоалетно мляко  с Hamamelis, но почти не ги ползвам. Не ми допаднаха.

Общи условия

Активация на акаунт