На море -на север или на юг?

  • 3 097
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 728
На север е много по-спокойно и хубаво. До сега винаги сме ходили на юг, но много се пренасели. За съжаление цените на север са доста по-високи/говоря за хубавите курорти/ и ако не бяхме с малко дете, щяхме да отидем в чужбина за тази сума. Тази година бяхме на Слънчев ден http://www.sunnydaybg.com/ и сме доволни. Особено за почивка с малко дете за мен това е идеален вариант-хотела ти е на плажа, в АИ ти се включва всичко, които ти е необходимо, плажът е много чист, охранява се и няма много хора.

Абсолютно подкрепям мнението.

# 16
  • Мнения: 3 251
Спокойствие и красота - на юг, надолу- Ахтопол, Варвара, Синеморец, Резово...
ти май не си ходила скоро там Wink
Напротив, почти всеки уикенд плажуваме на юг.
Август месец започва "сезонът" при тях, вярно, малко по-шумно и пренаселено е. Юни и юли е спокойно.
Виж, тази година/май пропуснахме и миналата, само до Калиакра ходихме/ не съм стъпвала по Северното.

Последна редакция: пн, 06 авг 2007, 09:25 от Сапфира

# 17
  • Мнения: 1 299
Аз в момента съм на северното черноморие, бях няколко дни на Златните, а сега съм на гости на приятели във Варна. Определено предпочитам южното, но реших малко да разнообразя. Догодина обаче пак съм към Созопол и това е. Изненадах се обаче да открия хубави плажове и тук в региона. Обиколих курортите наоколо и мисля, че са доста готини, но все пак на юг ме влече и като Созопол друго няма.

# 18
  • София
  • Мнения: 10 825
Определено на север. Не харесвам южното черноморие

# 19
  • Мнения: 2 908
Само на юг.Аз не харесвам северното,понеже нямам парични възможности да летувам в Слънчев бряг или курорти,но ако имаш възможност-тогава на север ще ти е по-спокойно,в някой курорт,за да ти е всичко под ръка.

# 20
  • Мнения: 2 575
От няколко години все правим така:
1. В края на Юни, а тази година дори към средата на Юни - непременно Созопол ( все още спокойно, сравнително чисто и морето идеално)
2. През Юли или Август непременно на Север, където вече и на други места писах признавам само Ривиера или Св. Константин, а в краен случай Албена, но в съвсем краен Mr. Green

Ходим само на юг.Не харесвам северното Черноморие Stop
Спокойствие,в днешно време,по морето-звучи ми като мечта Wink

Ами да - РИВИЕРА и специално ИМПЕРИАЛ е точно мечта и спокойствие, но и цените му са като на Малдивите, така че има го спокойствието на съответната цена  Mr. Green

# 21
  • Мнения: 3 456
Спокойствие и красота - на юг, надолу- Ахтопол, Варвара, Синеморец, Резово...
Peace Peace Peace
Обожавам Резово и Синеморец макар и там вече да не е това , което беше.

# 22
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
как може да сравнявате нещо несравнимо по нито един показател...
Къде е Варна и северното черноморие  Party, къде е Бургас и под него  Tired Няма показател и мерило за сравнение.

# 23
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
След като преди години ходихме на Слънчев ден и обиколихме региона (Албена, Златни пясъци) се зарекох никога повече да не стъпя в тази лудница. Миналата седмица обаче ходихме на Крапец (над Шабла) и останах възхитена. Спокойствие, тишина, огромни празни плажове. Плажа на Крапец е 6 км. и на него бяхме не повече от 100 човека. В селото има два ресторанта и два магазина. Има и един хотелски комплекс с два ресторанта и басейн. Така че има място и за спане и за хранене. Липсват обаче сергийки с всякакви боклуци както и гръмка музика по всяко време на дененощието.  Липсват и пияните туристи които чупят бутилки, псуват и пикаят по улиците.  Това за мен е идеалното място за почивка!

# 24
  • Мнения: 118
Не съм съгласен ,че на север е по скъпо. Цените са приблизително равни ,а условията подобри.Един -единствен недостатък има- пътя до там е доста по - дълъг

# 25
  • Мнения: 13 512
Не съм съгласен ,че на север е по скъпо. Цените са приблизително равни ,а условията подобри.Един -единствен недостатък има- пътя до там е доста по - дълъг
a като направят Магистрала Тракия до няколко години- съвсем ще се скъси времето до Бургас.

# 26
  • София
  • Мнения: 7 242
Плажа на Крапец е 6 км. и на него бяхме не повече от 100 човека. В селото има два ресторанта и два магазина.
Леле... Колко бързо се "оцвъква" и там Shocked Преди две години бяхме сами на плажа или най-много с още 2 - 3 семейства, които смътно се виждаха в далечинат /и това през август/. А ресторанти нямаше /с изключение на двата в к-с Яница. Само една кръчма за местните.
Ето го плажът тогава:

Общи условия

Активация на акаунт