КАКВА Е ВЕРОЯТНОСТА ДА СЪМ БРЕМЕННА?

  • 2 144
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Ммммм, да. Имам приятелка , която забременя докато пиеше противозачатъчни. Обясняваме си го с това, че е един дн е имала разстройство и повръщане...та явно организма не е бил защитен в този момент от хапчетата. Малката вече е на годинка и няколко месеца.

# 16
  • Мнения: 2 422
GOLDEN ROSE МОЛЯ  PraynigСЕ ЗА КЪСМЕТА НА ТВОЯТА ПРИЯТЕЛКА И АЗ ИСКАМ ТАКЪВ

# 17
Zdraveyte momicheta , az otdavna cheta i preprochitam forumite tuk no dosega ne sum pisala. Imam podoben problem na vashite i zatova reshih,che shte vi popitam za suvet. Nie sus magut mi pravim bebe ot 1 god. i 2 meseca dosega bez pologitelen rezultat. Tozi mesec cikalut mi tryabva da mi doyde na 19 ti  a az ot 2 sedmici zasicham temperatura,koyato ne spada , ot 37.00 se pokachi na 37.3 i se chuvstvam mnogo otpadnala a inache si imam simptomite na PMC. Spored vas normalno li e 2 dni predi datata na cikalut BT vse oshte da se podurja visoka ako nyama bremennost? Inache useshtaneto e tochno kato pri nastinka,nyamam sili i se izmoryavam  burzo. Strannoto e ,che sum imala sexualni kontakti kraya na minaliat mesec( uli) mejdu 22 - 28 i to ne poveche ot tri pati za tozi period. Na videozon hodih na 7- 8 mi avgust i mi kazaha,che se vijda udebelena ligavica kato pred cikul. Neznam dali da si mislya che chudoto mojebi e stanalo?! Molya vi za vasheto mnenie i preporuka, mnogo mi e nujna.
Blagodarya vi ot surce i dusha na vsichki i vi pogelavam da sbudnete mechtata si  Hug

# 18
  • Мнения: 286
Lubovna, прави ли тест? Ако не - направи. Дано чудото е станало.  Hug

Понеже си новичка и не знаеш, но тук е задължително писането на кирилица.

# 19
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
ЛЮБОВНА, най-ясно ще бъде, ако покажеш графиката с БТ. Тогава ще се види имало ли е овуалция и дали е била в/около периода на сексуалните ти контакти.
   Мъчително е чакането месец след месец и те разбирам напълно.
   Питаш за БТ - често пъти БТ ми е оставала висока дори и първите 2-3 дни на ноия цикъл, друг път е падала преди да ми дойде Т.е. много е относиелно всичко.
   Дано имаш късмет, искрено ти го желая.

# 20
Blagodarya vi mnogo za poleznite saveti. Ne e problem da pisha na kirilica,no klaviaturata mi nyama takava vazmojnost, v druga darjava sum i zatova. Blagodarya za razbiraneto vse pak. Simple Smile
Ne sum pravila test vse oshte , prosto si mislya,che e po-dobre da izchakam 3-4 dni , zashtoto mnogo me e strah da ne se razocharovam, koeto predpolagam vi e poznato kato chuvstvo.
Iskrenno mnogo se radvam che vi ima i che vi otkrih, mili momicheta, dano mechtite ni stanat realnost skoro, zashtoto ako silno vyarvame vuv neshto i go iskame to shte se sbudne dnes, utre ili sled godini vajnoto e che shte dojde i togava shte pochuvstvame ,che dulgoto chakane vinagi si zaslujava, samo ne gubete nadejda, vyarata shte ni pomogne da se suhranim v dobro duhovno zdrave.  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт