За лудо работи, zа лудо не стой

  • 2 625
  • 31
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 7 430
Цитат на: arrows
Цитат на: E_lena
Цитат на: arrows
Вчера спорихме с една приятелка, относно това, zащо не искам да си намеря нормална работа, а ако работя- то по добре да е на черно.

пак ли не прочетох правилно, или ти пишеш, че не искаш да си намериш нормална работа, под което аз разбирам работа, която да ме удовлетворява... и съотвтено предпочиташ да си стоиш вкъщи.
не искаш нормална работа-не търсиш такава-нямаш такава-работиш на черно-това ли си ми казала или съм в поредната си дълбока заблуда?


Нормална работа не оzначава работа , която ме удовлетворява. Под нормална съм имала предвид легална. Е, те това нещо не си схванала.
И да, представяш ли си, предпочитам да си получавам парите от арбайтсамта и да работя на черно поне zа още толкова ( по три часов работен ден  Wink ) отколкото като " лудА да бачкаМ по цял ден легално и да плащаМ 1000 евро данъци и осигуровки, за да може някой тарикат да мИ ги точи през Арбайтсамта ". А пък броят на тарикатите, вярвай ми, се увеличава от ден на ден...и zатова не можеш да обвиняваш мен...системата е такава...
Защо тогава и аz да не бъда тарикат? Confused:  Grinning


Напълно съм съгласна с мнението ти arrows newsm10  newsm10  newsm10

П.С.( и тук системата е такава )

# 31
  • Мнения: 1 366
Тарикат, казваш? Да преебеш "системата" си е жива наслада... Аз обаче сьм твърдо против... Искам да кажа, че за мен личностната реализация струва далеч повече от 400 евро или от насладата, че си надхитрил "системата".

Как можеш да се реализираш у дома между тенджерите (егати и думата   Confused )  Колко време подобно нещо би те удволетворило?
Това е по-ценния вьпрос...

Общи условия

Активация на акаунт