(ПАРАДОКС) На жена ми й е писнало от ...

  • 6 655
  • 97
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 500
 ooooh! какви проблеми имат хората. Жена ти е "луда", а ти се фукаш, че си добър любовник. И кво очакваш да ти се каже. Всяка жена ще ти каже, че не омръзват, ма твоята явно е странна птица. Rolling Eyes

# 31
  • Мнения: 3 500
И друго - много ми е странно защо винаги , когато се пусне тема на сексуална тематика, съветите са "Идете на сексолог"?!!!

# 32
  • Мнения: 145
Защо да е луда жената?
Аз също съм по-сексуална и след втория,третия така се изморявам,че не ми се занимава вече.
Радикално решение? Спри и секса  Mr. Green  (какво по-радикално от това),повечко романтика,
дразнене и чакай сама да си поиска  Mr. Green

# 33
  • Мнения: 3 500
Аз също съм по-сексуална и след втория,третия така се изморявам,че не ми се занимава вече.
Хем си по-сексуална, хем след втория, третия "не ти се занимава вече". Тогава какви ще са тези, на които им се занимава и не им омръзва. А какво правиш след като ти омръзне след втория третия и вече не ти се занимава? А мъжа ти чакаш ли го да свърши? И как точно го чакаш, след като вече ти е омръзнало?

# 34
  • Мнения: 145
Мъжа ми не го "чакам да свърши".
В синхрон сме,но не ми се обяснява,защото смятам,че е лично.

# 35
  • Мнения: 1 568
Аз и на малкото съм доволна,но...тия оргазми не са много удовлетворяващи по-принцип,някак си са по-повърхностни и леки,не се чувстваш съвсем задоволена накрая!
Може би е добре ,за кратко време да спрете,през това време да я възбуждаш само от време на време в разни ежедневни ситуации и след този период ,когато я усетиш вече че те иска много да пробваш да и доставиш един -голям,дълбок и разтърсващ!!!!

# 36
сори, че пиша анонимно, редовна съм във форума, но ме е срам да си го призная,- да омръзват оргазмите и аз съм от тази порода жени дето изпитват по няколко оргазма на "сеанс", както се е изразил господина! И да е след 3-тия вече не искъм, но мъжът ми му е фикс идея да свърша, та да свърша още веднъж, все едно гоня рекорд! Лично моя рекорд, ако това е за хвалба е 6 пъти за една вечер!Не се гордея от факта, и защото след всеки следващ ми е по-силен и ми става лошо дори! дори напоследък не смея да се отпусна много , много, не искам и да свършвам повече от два пъти!
Но да всичко си е до мъжа- това е едва втория мъж в живота ми, а вече и съпруг, с който изпитвам оргазъм и то не обикновен оргазъм, а такъв който те разтреперва и изтощава до краен предел, а съм била с повечко от двама! Embarassed

# 37
сори, че пиша анонимно, редовна съм във форума, но ме е срам да си го призная,- да омръзват оргазмите и аз съм от тази порода жени дето изпитват по няколко оргазма на "сеанс", както се е изразил господина! И да е след 3-тия вече не искъм, но мъжът ми му е фикс идея да свърша, та да свърша още веднъж, все едно гоня рекорд! Лично моя рекорд, ако това е за хвалба е 6 пъти за една вечер!Не се гордея от факта, и защото след всеки следващ ми е по-силен и ми става лошо дори! дори напоследък не смея да се отпусна много , много, не искам и да свършвам повече от два пъти!
Но да всичко си е до мъжа- това е едва втория мъж в живота ми, а вече и съпруг, с който изпитвам оргазъм и то не обикновен оргазъм, а такъв който те разтреперва и изтощава до краен предел, а съм била с повечко от двама!



Извинявам се,но това са големи глупости!Големи!!!!
Защо ми се струва,че такива жени не знаят какво е това оргазъм!!!!
Никого не искам да обидя!!!Но аз съм сексолог и това са пълни абсурдности!Пиша анонимно,за да не ви обидя,уважавам ви и ви познавам!!!

# 38
  • Мнения: 3 500
Мъжа ми не го "чакам да свърши".
В синхрон сме,но не ми се обяснява,защото смятам,че е лично.
Не се заяждах, питах от любопитство, стана ми интересно. Така написаното от теб предизвика у мен куп въпроси. И втория ти отговор пак въпрос предизвика - що лъжеш, че ВИНАГИ сте в синхрон?  Laughing Wink

# 39
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Да, проблемът с многото оргазми е сериозен Thinking

Преди време имаше една тема за това какво е оргазъм... оказа се, че много малко жени някога са изпитвали оргазъм Laughing Сега чета за 6 на вечер... Crazy Joy

# 40
  • Мнения: 1 568
От симулиране на оргазми и аз се измарям,идва ми до гуша!!!Случвало ми се е!!!Да не би това да е проблема,тя никога няма да ти признае за съжаление!
Аз никога няма да се "изморя"от оргазми,дай боже всекиму!!!!Дори колкото повече ми се случват,толкова повече искам!!!
И при мъжете мисля е така,някой мъж да се оплаква от това?!
Проблемът е друг,крие нещо от теб!!!Поговорете!

# 41
  • Мнения: 145
Думата "винаги" не си спомням да съм я използвала!  Wink
Под синхрон имах предвид,че се разбираме мн. добре на този терен.Дори и когато"не ми се занимава вече".Пак ли въпроси предизвиках Simple Smile ай стига вече,темата не е за мен все пак.И аз не се заяждам   hahaha

А към господин анонимния сексолог-не сте ли чували за множествен оргазъм и знаете ли що е праг на чувствителност?
Изкажете по-професионално мнение от това "...глупости"...

# 42
  • Мнения: 1 475
За мен това не са глупости, и смятам, че е напълно възможно на една жена да и омръзне секса! Simple Smile

# 43
Разбира се че съществуват такива оргазми,доста жени ги преживяват!След първият следват няколко по-слаби,също като при земетресение,след големият трус има по-малки!Те обаче са като"отзвучаване"на големият!

# 44
За мен това не са глупости, и смятам, че е напълно възможно на една жена да и омръзне секса! Simple Smile


Не говорим просто за секс,а за качествен секс придружен с оргазъм!

Общи условия

Активация на акаунт