Отговори
# 225
  • Мнения: 1 209
pav111 ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!!! Пожелавам ти много здраве и усмивки...   bouquet

# 226
  • София
  • Мнения: 1 946
pav111, честит празник   bouquet и дано видиш  newsm32 скоро! Хайде пожелавам ти голям корем с едно мъничко човече в него  Praynig

# 227
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
Здравейте сладурани! Утре сутрин заминавам на море и като се върна тук да е пълно с кандитат-мами.

pav111 Честит рожден ден!

Майче нищо не пречи да се запишеш и ти в това списъче, може да ти донесе късмет!

Катеринке, ама тия палачинки са си цяло изкушение, искаш да си ходя дебела на морето ,а?

Желая на всички успешна и много, много двучертичкова седмичка!   lovekiss

# 228
  • Мнения: 1 792
ние се прибрахме живи и здрави.
гледам имае рожденничка-Пав жива и здрава и нека се сбъднат всичките ти желания.  bouquet
на тези който сега излизат в отпуска ви желая весело изкарване и хубаво време Hug

# 229
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
ние се прибрахме живи и здрави.
гледам имае рожденничка-Пав жива и здрава и нека се сбъднат всичките ти желания.  bouquet
на тези който сега излизат в отпуска ви желая весело изкарване и хубаво време Hug

Мушо, що се покри и се не обади цяла седмица!

# 230
  • София
  • Мнения: 3 524
ку куууу е много спите аман, то бива запои ама вашто на нищо не мяза вече Crossing Arms седя тук и си кукам самичка, но па видите вий!  Naughty мушо, свате и вас ви няма...дет се вика... и ти ли бруте ooooh!
гледах аз снимки гледах плакнах очи и се чудя и мая- га ше стани туй и на софията, щото с бебенатора засега не ми се ще да се придвижвам насам-натам.  newsm78
евентуално 1во пътуване ше да е към Старата Загора септември ма не знам кога още (Херка, кафенцето е в сила нали или биричката Mr. Green)
и нова тема няма, абе анархия е тука....

# 231
  • Мнения: 1 792
 ДАРИНЦЕ времето беше гадно и два дена носа не си подадохме а после заминахме в слънчев бряг.а там.....хотела беше нефероятен и почти не сме излизали извън хотела(то там всичко има дет ти требе-къде да ходя да се връ в търпаната)
общо взето спяхме, после на плажа после кат се подкарат мъжете на едни уискита и то къде да ходим пияни заляни Blush
http://www.oasisviphomes-bg.com/bulgarian/index.html ей тук бяхме.
Елинцеееее начи септември в Стара Загора а?начи ще има спирка и у Плоудиу нема начин Mr. Green

# 232
  • Мнения: 2 751
Здравейте, мацки  Hug
Снощи се върнахме от моренце.
За мен беше доста зле  Confused На 3-тия ден започна повръщането, за което се надявах да се разминет ози път, и сега повръщам по цял ден и само лежа  Sick #Crazy
Направо не знам утре как ще отида на работа  Rolling Eyes

Не знам никакви новини от вас, някоя да е забременяля, пък да съм изпуснала?  Crazy Grinning

# 233
  • Мнения: 2 422
Майче нищо не пречи да се запишеш и ти в това списъче, може да ти донесе късмет!


Няма смисъл Weary

# 234
  • Мнения: 2 422
pav111 честит рожден ден

Общи условия

Активация на акаунт