Семейният живот изключва ли самозадоволяването?

  • 24 472
  • 169
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 317
Нормално е, при това не само за мъжете, а и за жените. Не виждам нищо срамно и нередно в това.
и аз мисля така.

# 16
  • Мнения: 4 451
Нормално е, при това не само за мъжете, а и за жените. Не виждам нищо срамно и нередно в това.
Абсолютно подкрепям. Wink

# 17
  • Мнения: 185
И жените и жените Party

# 18
  • Мнения: 25
       Визирам случай, при които жената по принцип не отказва секс.

Че има ли такива случаи бе  newsm78
Явно не съм попадал на жена която да може да ми смогне на интензитета на сексуалното желание  Joy

# 19
  • Мнения: 101
        Благодаря за женското откровение.Темата е доста лична и явно мъжете няма да се включат активно.
        Разбрах, че самозадоволаването от време на време не означава липса на сексуален интерес между партньорите в семейството.

# 20
  • Linz
  • Мнения: 11 619
        Разбрах, че самозадоволаването от време на време не означава липса на сексуален интерес между партньорите в семейството.
Сега ли го разбра?!? Shocked

# 21
  • Мнения: 418
Темата само за мъже ли е?
Моето мнение е, че мъжете обичат да се "усамотяват" понякога. Не зависимо от семейният им статус.
: Много точно казано  Grinning

# 22
  • София
  • Мнения: 7 097
       
        Разбрах, че самозадоволаването от време на време не означава липса на сексуален интерес между партньорите в семейството.

Анджък  Wink

# 23
  • Мнения: 220
             Вярно ли е, че е нормално женен мъж, който прави секс с жена си няколко пъти в седмицата да се самозадоволяна от време на време?
В смисъл, че би могъл да търси близост(тя му е под ръка) ,но не го прави винаги. Моля, мъжете да ми разяснят винаги, когато имат желание ли търсят съпругите си, или предпочитат понякога да се "разтоварват" сами? Каква е причината?Визирам случай, при които жената по принцип не отказва секс.

Не е важно да не отказва,а да го прави със желание и страст.
Ако е само по задължение не виждам ква е разликата с чикията.
Само дето като си го гепиш сам може и нещо свежо да
гледаш по TVто,или в някое лъскаво списанийце.
Така че замислете се жени.  Wink

# 24
  • Мнения: 185


Не е важно да не отказва,а да го прави със желание и страст.

Нали някой трябва да предизвика тези желание и страст,замислете се мъже Mr. Green

# 25
  • София
  • Мнения: 7 097
Нали някой трябва да предизвика тези желание и страст,замислете се мъже Mr. Green

 thumbsup

# 26
  • Мнения: 101
        Помогнете ми да ги разбера тия мъжки мераци "за нещо свежо". Това означава ли, че съпругата е "стара чанта" и вие като си фантазирате със списание в едната  ръка и нещо друго в другата се кефите мн. повече на изживяването. Не е ли за предпочитане да се потрудите повече и да разпалите страстите в половинката. Май всичко се дължи на мързел и на  желане за една бърза , неангажираща, и "свежа"...Thinking
        Ако имам желани за секс и съпруга е наблизо, не бих избягала в другата стая, а бих се постарала да му привлека вниманието.
         

Последна редакция: пт, 10 авг 2007, 01:08 от Vale

# 27
  • Мнения: 46 484
        Помогнете ми да ги разбера тия мъжки мераци "за нещо свежо" ...     

Това нова тема ли е вече  newsm78 Laughing

# 28
не го исключва за жените както стана ясно за всички
освен тези дето ги е срам да си признаят
не би трябвало да го исключва и за мъжете
това си е човещинка все пак

# 29
  • Linz
  • Мнения: 11 619
        Помогнете ми да ги разбера тия мъжки мераци "за нещо свежо". Това означава ли, че съпругата е "стара чанта" и вие като си фантазирате със списание в едната  ръка и нещо друго в другата се кефите мн. повече на изживяването. Не е ли за предпочитане да се потрудите повече и да разпалите страстите в половинката. Май всичко се дължи на мързел и на  желане за една бърза , неангажираща, и "свежа"...Thinking
        Ако имам желани за секс и съпруга е наблизо, не бих избягала в другата стая, а бих се постарала да му привлека вниманието.
         
Секса е "хамалогия"... трябва да се "привлича вниманието", да се предразполага и т. н. С чекията е лесно и бързо Mr. Green Аз също не бих избягала, но при мъжете е друго...

Общи условия

Активация на акаунт