Семейният живот изключва ли самозадоволяването?

  • 24 406
  • 169
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 117
Не, не го изключва. Случва се по различни поводи-отсъствие на единия от партньорите, кавга с дълготрайна сръдня при която единия наказва другия с безразличие. Ама после като ни мине -ела да видиш Embarassed

# 121
  • Мнения: 75
НЕ! Ако цял ден съм се грижила за децата, дома и т.н. и вечерта нямам желание за секс нямам нищо против да се обслужи сам Wink
Както и той няма нищо против да го правя аз..... ЧОВЕщИНКА СИ Е! Blush

# 122
Moze da vi iznenadam no samozadovolqvaneto si e zivo prelubodeistvo,za66toto v tozi moment vie dopuskate v  mislite si ne svoqt partnor a  nqkoi drug ili druga.taka 4e tova si e iznevqra v 4ist vid.sorry ako sam vi razo4arovala no si e taka

# 123
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Moze da vi iznenadam no samozadovolqvaneto si e zivo prelubodeistvo,za66toto v tozi moment vie dopuskate v  mislite si ne svoqt partnor a  nqkoi drug ili druga.taka 4e tova si e iznevqra v 4ist vid.sorry ako sam vi razo4arovala no si e taka
Съмнявам се, че ще има разочаровани от поста ти, но със сигурност ще има развеселени Wink

# 124
Разбира се, че не го изключва. Не може винаги да са готови за секс и двамата, винаги се случва единият да не е в настроение, да е уморен, да му се спи...
Албена, а ти от къде си толкова сигурна, че когато мъжа на Пенка примерно, се самозадоволява не мисли именно за нея? Joy
Определено имаше поне един развеселен, Рени Joy

# 125
  • Мнения: 2 448

Определено имаше поне един развеселен, Рени Joy[/b]

Втори номер развеселен.  Joy

# 126
  • Мнения: 122
Аз пък нищо не ви разбирам в тази тема...  newsm78 Whistling

# 127
  • Мнения: 2 448
Аз пък нищо не ви разбирам в тази тема...  newsm78 Whistling

То не е за разбиране, свиренето си е къде къде по добре.  Whistling  Mr. Green

# 128
  • Мнения: 122
Аз пък нищо не ви разбирам в тази тема...  newsm78 Whistling

То не е за разбиране, свиренето си е къде къде по добре.  Whistling  Mr. Green

В момента се храня, а доколкото знам с пълна уста не е желателно да се свири, подсвирка и дори да се помисля за таквиз неща...  Crossing Arms Joy

# 129
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Moze da vi iznenadam no samozadovolqvaneto si e zivo prelubodeistvo,za66toto v tozi moment vie dopuskate v  mislite si ne svoqt partnor a  nqkoi drug ili druga.taka 4e tova si e iznevqra v 4ist vid.sorry ako sam vi razo4arovala no si e taka
Joy Joy hahaha
Мразя да чета латиница по принцип, но добре, че се напънах - струваше си жертвата. Такъв смях се смях, че не е истина.

По темата - не, не го изключва.

Ама че прелюбодейци са се навъдили тук, не ги е срам да изневеряват, като се самозадоволяват! ooooh!

# 130
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Moze da vi iznenadam no samozadovolqvaneto si e zivo prelubodeistvo,za66toto v tozi moment vie dopuskate v  mislite si ne svoqt partnor a  nqkoi drug ili druga.taka 4e tova si e iznevqra v 4ist vid.sorry ako sam vi razo4arovala no si e taka
всички те ще горят в пъклото !
ха ма ха

# 131
  • Мнения: 1 312
Moze da vi iznenadam no samozadovolqvaneto si e zivo prelubodeistvo,za66toto v tozi moment vie dopuskate v  mislite si ne svoqt partnor a  nqkoi drug ili druga.taka 4e tova si e iznevqra v 4ist vid.sorry ako sam vi razo4arovala no si e taka
всички те ще горят в пъклото !
ха ма ха
Малииий,какво ли огнище ми гласят Rolling Eyes
Предполагам,че мислите за Енрике по време на секс се наказват още по-сурово Rolling Eyes Embarassed

# 132
  • Мнения: 1 187
За мен си е нормално, аз че съм жена също обичам самотните занимания  понякога. Значи - в ада newsm48 newsm36

# 133
  • Мнения: 122
...аз че съм жена също обичам самотните занимания  понякога.

Ужас... у-ж-а-с...  ooooh!

# 134
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 473
Айде и аз в ада, такава хубава компанийка се заформя Mr. Green, пък ако има и нет Wink

Общи условия

Активация на акаунт