Мнения за кухня от Chuchuline

  • 13 113
  • 19
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 208
Почти съм решила да поръчам новата си кухня там. Имате ли някакви отзиви за тях? Дадоха леко по- висока цена, но се надявам на качество....  Thinking

# 1
  • Мнения: 208
Никой ли не е правил кухня при тях?

# 2
  • Мнения: 326
Имат ли сайт, аз лично ги чувам за първи път....

# 3
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
Името звучи сладко Laughing

# 4
  • Мнения: 208
Нямат сайт, но ето нещо, което са правили:
http://www.dibla.com/forum/viewtopic.php?p=16829&highlight=% … F1%F2%E2%EE#16829

и още неща тук:
http://www.obzavejdane.bg/index.php?man=449

Доволна съм от дизайнерката им, но ми се искаше да чуя и мнение от някоя от мамите тук преди да поръчам.  Praynig

# 5
  • Мнения: 1 152
Чувала съм добри отзиви от тях.

# 6
ИМЕТО НА КИРИЛИЦА ЗВУЧИ ТАКА : ЧУЧУЛАЙН. Това е фамилна фирма, в която работят бащата и двамата му сина. Коренът им е от Банско, но от много години живеят и работят в София. Преди 3-4 години направиха нов цех, с добри машини. Работари са, особено бащата ,който живее с работата, цеха и проблемите. По- големия син е много добър дърводелец. Имат и добри работници. Аз самият съм ползвал услугите им няколко пъти- споделям мнението ,че цените им на фона на останалите са малко по-високи, но и мебелите им не са конфекция, и ги правят здрави и с акъл. С проектантката доискусурете всичко като визия и размери и майсторите ще го направят така както е на чертежа. Затова Ви съветвам размерите и всичко останало да е изпипано преди да отиде в цеха за работа.

# 7
  • Мнения: 208
Благодаря ти за информацията. Вече реших да си поръчам там. Дизайнерката дойде да си вземе размерите сама, така че се надявам да няма проблеми  Wink

# 8
  • София
  • Мнения: 1 078
Би ли казала каква горе-долу цената са определили и за какво?
Понеже и ние ще си поръчваме и сме в търсене в момента,а техните неща не са лоши.

# 9
  • Мнения: 208
За стандартна панелна кухня - ъгъл 2 на 2 метра приблизително, с вградени пералня и миялна, фурна и хладилник (т.е. не остава много място за шкафове на долен ред), шкафове горе до тавана, всичко с хубави механизми за отваряне, ПДЧ, плюс шкаф за продукти (висок и плитък), отцедник за чинии - към 4 500лв.
Както вече споменахме - не е най- евтината оферта.

# 10
  • София
  • Мнения: 1 078
Като имаш предвид уредите и механизмите...като че ли не и чак толкова скъпо. Peace

Хладилник и пералня си имаме,няма да ги вграждаме.Миялна може би,макар че и нея я имаме,но може да не се впише в картинката,та да се надяваме и на по-малка цена Rolling Eyes

Последна редакция: нд, 12 авг 2007, 20:34 от veshti4ka

# 11
  • Мнения: 208
Уредите не влизат в тази цена. Споменах ги, защото реално където са те няма място за шкафове и шкафовете са твърде малко.  Sad

# 12
  • Варна
  • Мнения: 1 569
banditka, уредите се монтират в шкафове, имат си и вратички повечето. Така че цената не е по различна от шкафовете за продукти.

# 13
  • Мнения: 208
banditka, уредите се монтират в шкафове, имат си и вратички повечето. Така че цената не е по различна от шкафовете за продукти.

Хе хе, знам, но мисля че veshti4ka реши, че в тази цена влизат и самите уреди Wink 

# 14
  • София
  • Мнения: 1 078
banditka, уредите се монтират в шкафове, имат си и вратички повечето. Така че цената не е по различна от шкафовете за продукти.

Хе хе, знам, но мисля че veshti4ka реши, че в тази цена влизат и самите уреди Wink 
Мдаааа,така реших Rolling Eyes
Не е евтино,наистина.Защото вчера в Айко мернах кухните,които много ми харесаха,та приблизителната цена заедно с уредите беше 5000-6000 лв.Макар че на пръв поглед е едно,а като почнат да ти смятат и излиза съвсем друго.

# 15
  • Варна
  • Мнения: 1 569
banditka, уредите се монтират в шкафове, имат си и вратички повечето. Така че цената не е по различна от шкафовете за продукти.

Хе хе, знам, но мисля че veshti4ka реши, че в тази цена влизат и самите уреди Wink 
Извинявай, помислих си че смяташ, че уредите намалят бройката на шкафовете и съответно материалите.
Иначе мебелите на тази фирма изглеждат много добре. Да не би Диа от ББ3 да работи при тях? Гледам нейн проект на сайта, ако не се бъркам нещо де.

# 16
  • Мнения: 208
Да, работила е там Wink В офиса им има антре, което тя е правила. Доколкото разбрах вече не работи там. Направила е Диа Дизайн и си работи сама. Гледах й сайта.
Ще видим какво ще сътворят Чучулайн и ще покажа  Wink

# 17
  • София
  • Мнения: 1 419
В Чучулайн ходих преди около 2г, когато си правих кухнята. Бяха ми ги препоръчали приятели, които са си правили там кухнята и са много доволни. Направиха ми проект, но впоследствие намерих друга фирма, която за същите параметри и материали ми предложи по-добра цена и по-кратък срок. Впечатлението ми като цяло е добро, въпреки това.

# 18
  • На село
  • Мнения: 873
banditka,

Поръча ли кухнята от Chuchuline? Моля те, сподели, че и на мен ми предстои да поръчвам до 1-2 седмици. Мисля да е при тях...

# 19
  • Мнения: 208
Да, поръчах. Доста голям беше срока на изпълнение, тъй като лятото се почива. Съвсем скоро я монтираха, с малко закъснение от уговореното. Впечатленията ми са добри. Работят прецизно. Момчетата монтираха 4 дни малката ми кухничка  Crazy Още не става за снимки, но ще гледам скоро да снимам и да покажа.

Общи условия

Активация на акаунт