Към майките на две деца-замисляли ли сте се за трето?

  • 1 867
  • 45
  •   1
Отговори
  • Мнения: 164
Второто ми детенце е вече четири месеца , с татко й сме толкова щастливи че от време на време се бъзикаме за трето/и то сериозно/.Искам да попитам имали мами с 3 деца ?Как се справяте?Сега докато са малки знам че няма да е много трудно- но после newsm78.Живи и здрави като пораснат- дискотеки, университет, да ги осигуриш с жилище....Но пък ако станем като американците ще бъдат по самостоятелни Naughty.То пък човек не трябва и толкова да се замисля Heart EyesКакво мислите вие.При нас в града аз нямам познати с повече от 2 деца /повечето даже са с 1/.Единствено от ромските семейства  Mr. Green/.Вие как мислите-ще почне ли българката да ражда повече деца/ще се престраши ли /? Laughing

# 1
  • Мнения: 4 053
ми,аз съм с две и определено ме е страх да имам и трето,
от този не сигурен живот,
че няма да мога да осигуря всичките еднакво,
но,ако се променят малко законите и се подобрят условията на живот....може,
бих родила и трети път  Hug

# 2
  • Мнения: X
Аз имам две деца и определено искам и трето.
Таткото пък иска да са близнаци. Crazy

# 3
  • Мнения: 585
Второто ми синче е вече на 3г и аз също като теб започвам да се замислям дали не бих могла да си родя след 2-3 год . още едно бебче , двете ми дечица са момченца и мен все нещо ме боде отвътре че нямам момиченце!!  Но , съществува едно голямо НО , притеснена съм дали ще издържа финансово и дали психически ще издържа първите месеци т.е онази бебешка възраст с колики, неспане и т.н защото вече не съм първа младост, а и второто ми дете до 2 години все ревеше нощем, голям зор видях с него! За съжаление аз не срещам подкрепа от съпруга си за евентуално трето дете, според него тъкмо вече сме отгледали тези и можем да си поживеем , а аз искам да разваля всичко с нови грижи, памперси и нощно бдение!

# 4
  • София
  • Мнения: 9 857
Много се замислям,много.Единственното,което ни спира,са финансовата ни нестабилност.Нещо "мъдростта",че където едно,там и две,пък където две,там и три,все още не може да ме убеди Mr. Green.

# 5
  • Мнения: 4 053
....
Таткото пък иска да са близнаци. Crazy


имам позната,която има близнаци и се решиха на трето...............
и хоп,пак близнаци   newsm63

# 6
  • Мнения: 9 903
ето ти поредната тема на многодетните майки, които пишат във форумите - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=207203.0 сигурно ще ти е интересно.
по темата - все повече жени раждат трето.

# 7
  • Мнения: X
....
Таткото пък иска да са близнаци. Crazy


имам позната,която има близнаци и се решиха на трето...............
и хоп,пак близнаци   newsm63



Супер!
Да са им живи и  здрави!

# 8
  • Мнения: 3 069
Имам трима сина.
Гордея се с тях и нито за секунда не съм съжалявала, че ги имам!
При силно желание винаги се намира начин и подход за отглеждането им!

# 9
  • Мнения: 164
....
Таткото пък иска да са близнаци. Crazy


имам позната,която има близнаци и се решиха на трето...............
и хоп,пак близнаци   newsm63

ей това си е шестица от тотото Heart Eyes

# 10
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
Вие как мислите-ще почне ли българката да ражда повече деца/ще се престраши ли /? Laughing
Ако има финансова стабилност  и сигурност за утрешния ден (не за бъдещето )мисля, че няма проблем да ражда повече деца!Имам много приятелки само с едно дете , които казват , че жадуват за второ и дори за трето , но ги спира  несигурния живот и липсата на средства!

# 11
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Ами иска ни се,но май ще си останем само с искането,няма да се справим финансово. SadВсе пак трябва да им осигурим нормален живот,не само да ги раждаме. Peace

# 12
  • Мнения: 393
  Познавам все повече жени,които се решават да имат трето дете.Аз също искам след някоя и друга година,но таткото се дърпа,а дори и близки,на които спомена за това ме гледат странно.

# 13
  • Мнения: 6 029
НЕ. категорично не искам още едно дете. Не искам да съм бременна, не искам да раждам повече. Достатъчно. Туй е моя принос. Край. Бих си скълцала яйчниците, но повече деца - не. Не искам. Нито имам къде да завра вкъщи още едно, нито имам финансовата възможност да гледам трето дете, нито необходимите нерви.

# 14
  • Мнения: 3 500
....
Таткото пък иска да са близнаци. Crazy


имам позната,която има близнаци и се решиха на трето...............
и хоп,пак близнаци   newsm63

Явно е предразположена към близнаци.  Laughing Laughing Laughing

Общи условия

Активация на акаунт