Мами нетърпеливо очакват АВГУСТчето си ревливо

  • 12 166
  • 302
  •   1
Отговори
# 30
venieivi малко избързахме и се преместихме по раничко преди да изпишем тази Simple Smile
Аз сега ти отговорих там!  Party
отивам да чета и после се връщам Party
Честито на Гера!!!
Стискам палци на Ивченце!! Praynig

# 31
  • Мнения: 82
Ехххаааа множат се мадамите!
Честито на Герка,жива и здрава да е малката Калина!!!
Успех на Ивченце fingerscrossed-стискам палци!

# 32
venieivi малко избързахме и се преместихме по раничко преди да изпишем тази Simple Smile
Аз сега ти отговорих там!  Party
Аз отговарям тук!
Знам как преглежда твоя доктор,нали и аз съм при него.Помниш ли че се видяхме пред кабинета? Трябва да родим до 14.08 от тогава той излиза в отпуск и не знам кой ще ни гледа newsm78.

# 33
  • София
  • Мнения: 5 707
Той се си прави устата да си ме изражда и явно с вчерашния преглед искаше да ми направи нещо та да предизвика ама май не успя Rolling Eyes Каза ми че и понеделник е на работа и зачезва  Mr. GreenАз пък не искам да ме изражда той много груб бе Mr. Green Днес си имам болки някакви но нерегулярни и търпими,да видим дали ще се устиска до петък когато пак съм при него! Знам,че се видяхме как Simple Smile Ти кога ще ходиш пак за последно при него и кой мислиш да те изражда или свободно?
Стискам палци на Ивченце всичко да мине леко! Praynig

# 34
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Честити мушмороци на Гера и Везничкадобричка - да са много здрави, послушни и щастливи!


Много стиснати палци за Ивченце  и скоро да се похвали Praynig!

# 35
Той се си прави устата да си ме изражда и явно с вчерашния преглед искаше да ми направи нещо та да предизвика ама май не успя Rolling Eyes Каза ми че и понеделник е на работа и зачезва  Mr. GreenАз пък не искам да ме изражда той много груб бе Mr. Green Днес си имам болки някакви но нерегулярни и търпими,да видим дали ще се устиска до петък когато пак съм при него! Знам,че се видяхме как Simple Smile Ти кога ще ходиш пак за последно при него и кой мислиш да те изражда или свободно?
Стискам палци на Ивченце всичко да мине леко! Praynig

Това което прави е някакво туширане/отлепване на мехура/това ми обясни на мен.Мен за първи път ме прегледа за разкритие на 02.08/когато всъщност ме тушира/.  Аз едва станах  от стола чак свят ми се зави мъжът ми като ме видя се изплаши не знам как съм изглеждала.Но и с миналата бременност са ме туширали и трябва да ти кажа че тази болка е гадна но спестява болки които могат да продължат с часове при раждането.
Аз съм на 09.08 на консултация но без час.Не знам какво ще ми прави тогава... newsm78
Мен при него ме заведе една акушерка която всъщност ще ме изражда.

# 36
  • София
  • Мнения: 5 707
Значи и на мен ли да е правил такова нещо newsm78 само ми каза че иска да види какво е положението но пък доста ме побърка може би 3 мин та и повече Rolling Eyes и ровеше нещо...... болеше верно но не и толкова много за да не мога да стана!
НА мен ми каза в петък да отида между 7.30 и 10.00 без час за да ВИДЕЛ КАКВО Е ПОЛОЖЕНИЕТО и за запис на тонове! И ти ли си с уговорка на акушерка? Аз също да не е да сме при една Simple Smile През болницата ли ще минавате по каса или??? А и дай ако имаш скайп за да не спамиме темата  Party

# 37
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 340
ЧЕСТИТО НА ГЕРА!!!

ИВЧЕНЦЕ, СТИСКАМ ВСИЧКИ ВЪЗМОЖНИ ПАЛЦИ ДА РОДИШ И ТИ!!!


mentina, и моята мушморочка не спи особено много днес. От предното ядене/ към 11.30ч/ не е заспивала. Сега нещо мърмори в леглото. Май корем я мъчи....

# 38
  • Мнения: 3 388
Честито на Гера и Везничкадобричка! Здрави бебета и на двете мами   bouquet

А на Ивченцето- леко раждане Hug

Кой беше с паднала тапа /като мен/ и още не беше родил?? ...

# 39
  • Мнения: 493
Честито на Гера и Везничкадобричка! Здрави бебета и на двете мами   bouquet

А на Ивченцето- леко раждане Hug

Кой беше с паднала тапа /като мен/ и още не беше родил?? ...
Моята тапа падна преди девет дни и още не съм родила , а вчера ми беше термина.
Така ,че и с паднала тапа ще се преносва.

# 40
  • Мнения: 100
честито на всички нови майчета бебенцата да растат здрави и щастливи, а на майките бързо възстановяванена всички останали леко и безпроблемно раждане.  
аз отдавна не съм се включвала но нямах възможност още сме си 2в1 но аз имам доста време още.
Ребус ти да не си решила да раждаш в офиса.
Може ли да помоля родилите в Токуда да споделят как е било- отношение на персонала, обстановка, цени. Благодаря предварително.
Лек ден, който си има бебенце да си го гушка силно пък ние останалите ще чакаме и ще мечтаем

# 41
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
mentina, и моята мушморочка не спи особено много днес. От предното ядене/ към 11.30ч/ не е заспивала. Сега нещо мърмори в леглото. Май корем я мъчи....

И нас май коликите ни почнаха, ама явно са търпими, защото само се напъва, присвива и пъшка. Дано да се разминем само така, имам надежда, защото при Йоан бяха много леки и минаха бързо  Peace
Гита, а и другите родили мами - давате ли все още глюкоза за жълтеницата? Вчера я свършихме, та се чудя да купуваме ли още  newsm78 Педиатърът ни е в отпуска до края на седмицата ...

# 42
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Ехехехееееее Party, аз се отказах от моята дата (днес ми е термина) и виж ти колко бебенца се народиха ба6 днес. Мнооого се кефя, ДА СА ЗДРАВИ, ПОСЛУшНИ И ЗАСМЕНИ   Hug Hug

На Вася също и е днес термина, какво ли става с нея  newsm78.

Стискам палци на Ивченце, дано всичко мине леко и скоро да имаме новина за още едно бебче.  Peace

# 43
  • вкъщи
  • Мнения: 2 457
mentina на нас ни каза до 10 ден да давам.аз мисля още една банка да изпием,стават общо 3.

# 44
  • Мнения: 195
Честито на всички майчета, които гушкат свойте бебоци!!! Да са здрави, весели и много да ги радват! Бързо възстановяване!  bouquet  bouquet  bouquet
Стискам палци ан Ивченце и всички, които днес ще раждат Praynig

Добре, че спря да вали при нас, че щеше да ни издави Crossing Arms Иначе е много приятно- хладно и ми се иска вече да тръгвам да раждам, но...........никакви признаци ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт