Похвалвам една боя за коса

  • 150 103
  • 186
  •   1
Отговори
# 15
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Цветът е супер!!!Червените цветове,ако има де,хубави ли са?

Има всякакви, но не съм ги гледала, признавам. Интересуваха ме само пепелявите тонове. Иначе са разделени мострите - връзка снопчета за пепелявите тонове, отделно връзка снопчета за златистите, за червените и за тъмните... 

# 16
  • Мнения: 4
и аз ползвам тази боя, купувам я от единия магазин за козметика на пазара на Красна поляна

# 17
  • Мнения: 1 455
Страхотен цвят Peace
Сега ще поровя в Гугълчо за адреси  Whistling


.....пуу само към бг мама ме праща Crossing Arms

# 18
  • Мнения: 1 546
Зъхи, страхотен цвят! Мечтата на всяка блондинка!  Flutter Сега ще поразпитам из Търново, но малко ме съмнява да я намеря...

# 19
  • Мнения: 1 028
Зъхи, страхотен цвят! Мечтата на всяка блондинка!  Flutter Сега ще поразпитам из Търново, но малко ме съмнява да я намеря...
Айде градска,ако я намериш нейде свиркай.Ей такъв цвят се бях направила преди,много се харесвах,след това съм купувала -амнайсет вида бои,обещаващи такива резултати,но винаги нямаха почти нищо общо,винаги ми става по-тъмна,а последната беше марка"Echo" уж от професионалната серия на"Сери" ми докара даже и червен отенък,освен,че нямам нищо общо с пепеляво русото.

# 20
  • Мнения: 1 318
Цветът е наистина страхотен - откога искам да се направя така... а при мен все избива на рижо... Crossing Arms

# 21
  • Мнения: 1 250
Защо никой не обръща внимание на това, че Зъхи е имала кичури преди да се боядиса? Мисля, че има голямо значение. Иначе и на мен ми харесва. Може ли да снимаш в основата да видим цвета?

# 22
  • София
  • Мнения: 234
Боята е наистина страхотна  Peace Вчера я изпробвах и съм повече от очарована!!! Нанася се много приятно, изобщо не мирише на амоняк (всъщност ухае на зюмбюл Mr. Green), не усетих сърбеж, парене....нищо, по време на престоя, а след като я измих косата ми беше толкова жива и мека, все едно е след подхранваща маска  newsm78
А, и една опаковка ми стигна за цялата коса - просто оставам с нея   bouquet Ето го и цвета:
[img=http://img229.imageshack.us/img229/6141/hpim003aej9.th.jpg]

# 23
  • Мнения: 87
Някой пробвал ли е тъмно кестенява?

Къде точно се намират магазините?

# 24
  • Мнения: 4 435
Боята е наистина страхотна  Peace Вчера я изпробвах и съм повече от очарована!!! Нанася се много приятно, изобщо не мирише на амоняк (всъщност ухае на зюмбюл Mr. Green), не усетих сърбеж, парене....нищо, по време на престоя, а след като я измих косата ми беше толкова жива и мека, все едно е след подхранваща маска  newsm78
А, и една опаковка ми стигна за цялата коса - просто оставам с нея   bouquet Ето го и цвета:
[img=http://img229.imageshack.us/img229/6141/hpim003aej9.th.jpg]

Каква беше твоята основа?

# 25
  • София
  • Мнения: 234
Каква беше твоята основа?

Пак подобен като степен на светло, но малко по-студено русо newsm78

отнесена, аз я открих в аптека Ремедиум на Шишман, предполагам и в големите козметични магазини може да я поддържат Simple Smile С окислителя цената й излезе 10лв и нещо, боята е 75мл, и окислителя е толкова като количество
Каталогът е на серии по нюанси, на снопчета - студени, златисти и топли, червени и т.н.

Последна редакция: сб, 12 яну 2008, 22:17 от ragazza

# 26
  • Мнения: 62
Заинтригувахте ме, някой знае ли къде във Варна може да се намери

# 27
  • Мнения: 182
Има я в магазина на пазара''Всичко за косата''-до него има цветарски магазин ,ако се сещаш.Наистина е много добра боята.

# 28
И на мен ми е интересно, пък и живея до Вардар  Laughing
Даже щади косата казвате, а? Без щипане и парене  Laughing
На мен не ми се отварят снимките, виждам само малките  ooooh!

# 29
  • Мнения: 62
Charliz благодаря ти

Общи условия

Активация на акаунт