Похвалвам една боя за коса

  • 149 921
  • 186
  •   1
Отговори
# 45
заинригувах се и аз в бургас къде мога да я намеря

# 46
  • Мнения: 35
Страхотни сте просто... и аз се зарибих по тази боя покрай вас, а и се каня тази седмица да се мацам. Толкова много хваления и нито едно лошо мнение, трябва да си заслужава  Thinking Надявам се да я намеря, че красното село или красна поляна никак не са ми удобни. Някой около Плиска да я е срещал, или в Дружба...или по НДК???
Мерси предварително  bouquet

# 47
  • Мнения: 232
Извинявам се за глупавия въпрос-тази боя професионална ли е? Покрива ли бяла коса? Защото за месец три пъти си боядисах косата безуспешно.Аз съм руса, и накрая ща не ща се изцапотих по-тъмно за да има покритие бялото.

# 48
  • Мнения: 35
Вчера я търсих на няколко места около румънското посолство никъде я няма  Thinking, дори питах в един фризьорски салон, но не я бяха чували. Утре ще излизам в района на НДК, някой знае ли дали там мога да я намеря???

# 49
Здравейте!  pletka

Косата ми в момента е кестенява - боядисана. Бих искала да попитам дали без обезцветяване, но с по-силен окислител бих постигнала естествено рус цвят, или непременно ще трябва да си купя блондор/римуувър?
Ще се радвам ако споделите опит, спешно ми е.

bouquet

# 50
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Хайде мацки,никой ли не я е открил в Бургас да се продава?? newsm78

# 51
  • Мнения: 35
не можах да я намеря и си взех професионална на лонда... много ми изсуши косата тая боя  ooooh! . Дайте я тая маяндра... по центъра няма ли я бе мацки???

# 52
# 53
Продава се в Ремедиум. Видях я в този на Шишман, предполагам, че и в другите я има. Някой по-нагоре беше писал, защо не четете...  tongue

# 54
  • Мнения: 35
ef, супер си, мерси много, следващия път ще мина през Ремедиум обезателно!

# 55
  • Мнения: 4 290
По принцип мразя да се боядисвам в домашни условия, но се заинтригувах и аз.  Grinning Да попитам: Пепелявото трайно ли е, или пада след едно, две измивания и започва да жълтее?
Другото което ме интересува е колко пепеляви нюанса има?  Grinning

# 56
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Хайде за Бургас да напиша къде има.В магазина на Вела на ул.В.Левски до кафе Ултра. Peace
Благодаря на мамите,които ме "светнаха" на лични къде да я търся.   bouquet

# 57
  • София
  • Мнения: 231
Пепелявото трайно ли е, или пада след едно, две измивания и започва да жълтее?
Другото което ме интересува е колко пепеляви нюанса има?  Grinning

Клото, сравнително трайно е, но не жълтее като се отмива  Naughty Разбира се това зависи и от основата ти, и от това колко пъти се насища с избрания нюанс...
По другия ти въпрос - мисля че имаха в каталога едно много светло пепелно русо и 2-3 степени на по-тъмно след него, останалите нюанси от гамата стават още по-тъмни

# 58
Има я и в магазинчето до съдебната палата. А и изборът там е много по-голям, препоръчвам ти там да отидеш, chudesnata.
А боята е наистина прекрасна, с две ръце "за"  bouquet

# 59
  • Мнения: 5 393
Заинтригувахте ме.Аз се боядисвам с Чифели и съм доволна, но тази май ми звучи по-добре.Основно заради това,че не жълтее при отмиване. Ще взема да я пробвам,стига дая намеря.
ef- кое магазинче до съдебната палата?  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт